צילום: דוברות המשטרה

תיעוד מיוחד מהקסדה: רגעי מעצר המחבלים שרצחו את יהודה שורק הי"ד

תיעוד מיוחד מהקסדה של לוחמי הימ"מ שעצרה את שני המעורבים בפיגוע בו נרצח החייל דביר יהודה שורק ז"ל. "על הכפר פשטו עשרות לוחמי הימ"מ שביצעו סריקות בשני הבתים במהלכם אותרו שניים מהחשודים בשנתם על גג אחד המבנים"

 • המכתב שנשלח ממחלקת לב: "לילדים שלי אין אפילו תחפושת"

  תוכן מקודם

 • הריני ממנה לשליח את מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א להעביר עבורי את המתנות לאביונים

  תוכן מקודם

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

 • באופן אישי: גדול הדור מעיין במקרי הצדקה של ועד הרבנים

  תוכן מקודם


צילום: דוברות המשטרה

משמר הגבול חשף הערב (ראשון) את תיעוד רגעי מעצרם של שני החשודים במעורבות ברצח החייל דביר שורק שאירע ביום חמישי בגוש עציון. בתיעוד, שצולם במצלמות הקסדה של לוחמי הימ"מ בבתיהם של המחבלים, נראים הלוחמים פורצים לביתם של המחבלים בכפר בית כחיל ועורכים חיפוש בבתיהם עד למעצרם.

מהמשטרה נמסר כי, "לאחר הפיגוע הוקפצו לוחמי הימ"מ לגזרת יהודה ושומרון בכדי לקחת חלק בפעולות שננקטו מצד מערכת הביטחון לאיתור זהותם ומקום מחבואם של המחבלים. ככל שחלפו השעות התגבר המאמץ המודיעיני אותו הוביל שירות הביטחון הכללי אשר הביא ביום שישי להערכה כי החשודים נמצאים במתחם ובו מספר בתים בכפר הפלסטיני בית כאחל".

"על הכפר פשטו עשרות לוחמי הימ"מ שהתפצלו למספר מוקדים בהם על פי החשד נמצאים המחבלים. הלוחמים ביצעו סריקות בשני בתים במתחם בנוי במהלכם אותרו מספר חשודים ביניהם 2 במעורבות בביצוע הפיגוע. שניים מהחשודים אותרו ונעצרו בשנתם על גג אחד המבנים".

"הזרוע הארוכה של משטרת ישראל ומשמר הגבול, שפועלים תדיר יחד עם שב"כ וצה"ל באיו"ש לסיכול טרור באמצעות מגוון יחידות ובראשם לוחמי הימ"מ, תגיע לכל מחבל ופעיל טרור באשר הוא, במטרה למצות עמו את הדין ולהגן על ביטחון אזרחי מדינת ישראל, בכל זמן ובכל מקום", לשון הודעת המשטרה.

לאחר תפיסת המחבלים אמש, אמר יואב שורק, אביו של דביר: "אנחנו מודים לכוחות הביטחון על הפעולה המהירה לתפיסת המחבלים, אף שצר לנו שנתפסו חיים. אנו שמחים שדביר לא ראה את פני רוצחיו, וגם אנחנו נשתדל שלא לראות אותם, לא כעת ולא במשפט. העיקר המוטל על כוחות הביטחון הוא סיכול ומניעת פיגועים, ואנחנו מבקשים לחזק את ידיהם במלאכה קשה זו".

מדובר צה"ל נמסר כי העצורים הם נציר סאלח חליל עצאפרה, בן 24, תושב בית כאחל, פעיל חמאס, ללא מעצרים קודמים וקאסם עארף חליל עצאפרה, יליד בן 30, תושב בית כאחל, גם הוא לא נעצר בעבר. לוחמי צה״ל החרימו את רכב החשודים שעל פי החשד שימש אותם לביצוע הפיגוע. החוליה והרכב הועברו לחקירת כוחות הביטחון.

4 תגובות

לא רואים כלום

זה נעצר כל הזמן

בקושי אפשר לראות את הסרטון הוא מלא עצירות!!
וגם מה שרואים לא רואים כלום!!

לא רואים פעם הבאה תביאו משהו יותר מעניין

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן