נס: ילדה כבת שנה חולצה מרכב נעול בבני ברק כשמצבה קל. פונתה לבית החולים תל השומר כשהוא בהכרה. מדוברות מד"א נמסר: התקבל דיווח על ילדה שחולצה מרכב נעול ברחוב הגר"א בבני ברק. עובר אורח שבר את חלון הרכב וחילץ את הפעוטה

נס: ילדה כבת שנה חולצה מרכב נעול בבני ברק כשמצבה קל. פונתה לבית החולים תל השומר כשהוא בהכרה. מדוברות מד"א נמסר: התקבל דיווח על ילדה שחולצה מרכב נעול ברחוב הגר"א בבני ברק.

חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח תל השומר פעוטה כבת שנה במצב קל, בהכרה מלאה.

יצחק קינן – חובש מארגון הצלה שהגיע במהירות למקום, סיפר: "הגעתי למקום ומצאתי תינוקת כשהיא אדומה ולוהטת מחום. לדברי עוברי אורח ששברו את החלון, התינוקת שהתה בתוך הרכב כשעה וחצי. היא פונתה על ידי ניידת טיפול נמרץ להמשך טיפול בבית החולים. עובר האורח שניפץ את חלון הרכב נפצע באורח קל וטופל במקום".

חובש בכיר במד"א מאיר רוטנשטיין, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את התינוקת בזרועותיו של בן משפחה, כשהיא סובלת מסימני התייבשות קלה. סיפרו לנו שהיא שהתה ברכב במשך יותר משעה. היא הייתה בהכרה מלאה, ביצענו בדיקות רפואיות והענקנו לה טיפול רפואי שכלל פעולות קירור והשגחה. העברנו אותה לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותה לבי"ח, כשמצבה קל".

אהרל'ה קליין ויחיאל ועקנין חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "עובר אורח שבר את חלון הרכב של הרכב והוציא את הפעוטה מהרכב. הענקנו לה סיוע ראשוני ולאחר מכן היא פונתה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהיא סובלת מאיבוד נוזלים וחשד למכת חום. עובר האורח ששבר את החלון נפצע באורח קל לאחר שנחתך בגפיו תוך חילוץ הפעוטה".