צילום: יעקב נעמי / פלאש 90

סאגת ההדרה בעפולה: דרמה – ביהמ"ש הקדים את הדיון למחר בבוקר

ביהמ״ש המחוזי בעפולה נעתר לבקשת ש״ס וקבע להקדים למחר ב-10 בבוקר את הדיון הדחוף בעתירת ש״ס כנגד שדולת הנשים בעניין ההפרדה באירוע בעפולה שיתקיים מחר בערב! השופט ביטל את החלטת השופט הקודם לדחות את הדיון

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

דרמה: שופט ביהמ״ש המחוזי בעפולה עאטף עיילבוני נעתר לבקשת ש״ס וקבע להקדים למחר ב-10 בבוקר את הדיון הדחוף בעתירת ש״ס כנגד שדולת הנשים בעניין ההפרדה באירוע בעפולה שיתקיים מחר בערב! השופט ביטל את החלטת השופט הקודם לדחות את הדיון לעוד ארבעה ימים.

אמש התברר כי בית המשפט הורה לשדולת הנשים לענות לעתירת ש"ס נגד החלטת בית המשפט אשר אסרה על קיום אירוע בהפרדה לציבור החרדי, ארבעה ימים אחרי האירוע. במפלגה סיפרו כי בית המשפט בנצרת הורה לעיריית עפולה ולשדולת הנשים לענות לעתירת ש"ס עד ל-18.8, כאשר רק אז בית המשפט יחל לדון האם לתת צו ביניים כפי שש"ס מבקשת. כמובן שהאירוע עצמו, אמור להתקיים ארבעה ימים קודם לכן, בתאריך 14.8.

כזכור, בית המשפט המחוזי בנצרת פסק כי הוא אוסר על עיריית עפולה לקיים מופע מוזיקלי שתוכנן להתקיים ביום רביעי השבוע, בהשתתפות הזמרים מוטי שטיינמץ וחיים ישראל, שיועד לציבור חרדי המתגורר בעיר. יצוין כי מדובר בפעילויות הנערכות לטובת המגזר החרדי המתגורר בעיר, לצד אין ספור אירועים אחרים שנערכים לציבור החילוני.

"לאחר ששקלתי את טיעוני הצדדים מכאן ומכאן, ונוכח הסכמת המשיבות כי אין מקום לביצוע הפרדה מגדרית, אני אוסר על ביצוע הפרדה מגדרית על רקע של מין, גזע או כל מגדר אחר במהלך האירוע. כל אחד מבאי האירוע יהיה רשאי לפי שיקול דעתו לשהות בכל מקום באירוע, ונאסר בזאת על מי מן הסדרנים או המאבטחים, או כל גורם מארגן אחר באירוע, לבצע פעולה כלשהי של הפרדה על רקע מגדרי", כותב השופט יונתן אברהם.

4 תגובות

אבל לא הבנתי מתי הדיון בבג"ץ אמור להיות?
ודבר שני מה זה עוזר שיש שתי עתירות לבית משפט מחוזי, האם הוא יכול לבטל את הפסק של השופט מנצרת?

הגיע הזמן לפסקת ההתגברות

קצת מוזר שבית משפט בארצנו שומע לעתירה חרדית ועוד ספרדית, אני מקווה שהם לא מכינים אותנו לוולה … כלומר הם יכולים שוב לפסוק, למרות העתירה, לא להציב מחיצה, ואז הפסיקה שלהם חזקה יותר, שיוכלו ח"וש לעבור גם לערים אחרות, כשהיעד האמיתי שלהם, זה ככל הנראה מחיצת הכותל, לא יקום ולא יהיה.

מי שלא הבין הגיע זמן להתגברות הציפייה לביאת הגואל.
זה לא רק ענין של אמונה, מי שלא מבין את החרדה של השמאל בישראל מהתרבות החרדים אינו מבין בפני איזה התגברות אנטי דתית אנחנו עומדים, כרגע הם נלחמים בנו במסווה אלגנטי, יגיע היום שהם יגידו ברורות שאינם רוצים אותנו כאן כרוב, והמלחמה שלהם תהיה הרבה יותר קשה ואכזרית.
מי שמטיל ספק בדברי מוזמן להבדיל אלף אלפי הבדלות לשאול את זקני גרמניה של לפני מלחמת העולם ולהתרשם כמה טבע האדם נאיבי

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן