צילום: הדס פרוש / פלאש 90

ניצחון לעוצמה יהודית: ועדת הבחירות דחתה את פסילת מועמדי המפלגה

בניגוד לעמדת היועמ"ש מנדלבליט: הבקשות לפסול את מועמדי עוצמה יהודית לכנסת ה-22 נדחו. כל המועמדים יוכלו להתמודד בבחירות. נציגי מפלגות השמאל והרפורמים הודיעו על כוונתם לעתור לבית המשפט העליון במטרה שיפסול אותם

ועדת הבחירות המרכזית לכנסת דחתה הערב (רביעי) את בקשות מפלגות השמאל והתנועה הרפורמית לפסול את רשימת עוצמה יהודית מלהתמודד בבחירות הקרובות. בנוסף, דחתה הבקשה את הבקשות לפסול את המועמדים בנצי גופשטיין, ברוך מרזל ועו"ד איתמר בן גביר.

לאחר דיונים סוערים בוועדת הבחירות, הכריעה הוועדה כי רשימת עוצמה יהודית ומועמדיה יהיו כשרים להתמודד לכנסת.

בעוצמה יהודית מברכים על ההחלטה ואומרים: "ניצחון גדול לגוש הימין. השמאל ניסה בכל כוחו לפגוע בעוצמה יהודית ונחל מפלה, כי בשמאל יודעים היטב: בלי עוצמה יהודית איו ממשלת ימין. התשובה לשמאל תהיה ב17.9 במאות אלפי פתקי 'כף' בקלפי – עוצמה יהודית תיכנס לכנסת על אפם וחמתם".

במהלך הדיונים היום בבקשות לפסול את מועמדי עוצמה יהודית מלהתמודד בבחירות, חשף בן גביר כי אנשי התנועה הרפורמית חתכו מסמך שהוגש כמוצג לוועדת הבחירות.

המסמך, הוא צילום מסך של מודעה שהועלתה בדף הפייסבוק של ברוך מרזל. במודעה נראה הכיתוב: "ימין אמיתי יוציא מכאן את האויב", כאשר מעליו מופיעים ברוך מרזל וד"ר בן ארי. אלא שבתמונה האמיתית, מתחת למודעה מוצג האויב עליו מדובר במודעה – המון מפגינים המניפים דגלי אש"ף.

נציגת התנועה הרפורמית ניסתה להתעלם מהדברים וטענה כי "הם לא קריטיים". השופט מלצר הורה לנציגי הרפורמים להגיב לדבריו של בן גביר, ואמר כי אם אכן חתכו את המודעה מדובר בדבר חמור.

3 תגובות

השמחה מוקדמת הבג"ץ הרי יפסול אותם

נו אז מה!!!מה זה כבר משנה ועדת הבחירות!!! צר לי לאכזב אותכם אך בגצ בודאי יפסול אותם וכל השמחה הזו היא סתם בלוףףףף….חונטה קטנה וקיצונית שטופה בשנאת ישראל מלגלגת על כולם ואין מה לעשות…………

י,וגיא שתי שמאלנים
למה לדבר ככה????
תחשוב טוב יהיה טוב

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *