מהלך מפתיע: קמפיין חוצות של יהדות התורה עם מרן הגר"ח קנייבסקי

יהדות התורה במהלך מפתיע: קמפיין חוצות תקדימי ונרחב שפונה לציבור המסורתי בפרסומים יופיעו תמונותיהם של גדולי ישראל, מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, ומרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין, תחת הכיתוב "ברכנו אבינו כולנו כאחד"
 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

יהדות התורה מפתיעה: החל מהבוקר יעלו בחוצות ישראל פרסומי ענק של 'יהדות התורה' שבהם מתנוססת דמותו של מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א, וזאת כחלק מקמפיין הבחירות לכנסת ה-22. מדובר בפרויקט שילוט ופרסום מהפכני שטרם נראה כמותו במערכות בחירות בעבר ובכלל. במסגרת הקמפיין נעשה שימוש בשטחי פרסום גדולים באזורים מרכזיים בישראל, בנתיבי איילון, בכניסה לירושלים, בכבישי הצפון המרכזיים ובאזורים הומי אדם בכל רחבי הארץ.

המסר המרכזי של הקמפיין יישא את דגל האחדות, תחת הסלוגן "ברגע האמת – מתאחדים", ויפנה לראשונה לציבור המסורתי בישראל. בפרסומים יופיעו תמונותיהם של גדולי ישראל, מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, ומרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין, תחת הכיתוב "ברכנו אבינו כולנו כאחד".

סקרים פנימיים שהוגשו בימים האחרונים לראשי הקמפיין של יהדות התורה העלו כי בקרב הציבור המסורתי יש הערכה עצומה למרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי ולמרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין. בעקבות כך הוחלט להציב בחזית המערכה את גדולי הדור שליט"א, שקוראים לציבור לתמוך ביהדות התורה ולחזק את המפלגה ואת שליחיה לקראת הבחירות הקרובות. חשוב להדגיש ש-25% מהציבור הישראלי מגדירים את עצמם "מסורתיים", מה שמהווה מאגר קולות בלתי מבוטל שאפשר לגייס חלקים ממנו לתמיכה ביהדות התורה.

"מדובר בהחלטה אסטרטגית להגדיל את מאגר הקולות של המפלגה על חשבון קהלים שיש להם הערכה טבעית לגדולי ישראל, ולהציב בראש חוצות את המסרים המלכדים" מסביר ירח טוקר ממטה ההסברה של יהדות התורה. "הקו של הקמפיין הוא חיובי ומאחד, ועשינו שימוש בצבעים ובוויזואליות המשדרים חמימות".

"אנחנו פונים ללב היהודי החם, לאותו יהודי שמשתדל לשמור שבת ככל יכולתו, שלא יכניס לפה מאכלי טריפות, שמסורת ישראל חשובה לו, גם אם הוא עדיין לא זוכה לשמור על קלה כבחמורה, לקחת חלק בעתיד היהודי של מדינת ישראל", מסביר טוקר. "מדובר בציבור גדול, שעד היום מתפזר בין מפלגות ואנחנו בטוחים שחלק מהציבור הזה – וודאי שנחדד לו את המסר שיש לו זכות לקחת חלק במיזם של גדולי התורה בראשות מרן הגר"ח קנייבסקי שביתו הוא אבן שואבת ליהודים מכל גווני הקשת, מאחורי הפרגוד הוא יעשה את ההחלטה הנכונה".

כתבות קשורות

ירידה בטמפרטורות – בהרים ייעשה מעט קריר • האזינו לתחזית

מחר: יוסיף להיות חם מהרגיל. ביום שני ירידה בטמפרטורות. ביום שלישי מעט קריר באזור ההרים. ביום רביעי טמפרטורות ‏רגילות לעונה. ביום חמישי טמפרטורות נמוכות מהרגיל ומעט קריר בהרים. ביום שישי ושבת עלייה בטמפרטורות. ביום ראשון עלייה נוספת בטמפרטורות וייעשה חם מהרגיל

מפחיד: מיד לאחר השבעת ממשלתו של בנט – תקודם חקיקה בשורת נושאי דת ומדינה

הממשלה שעתידה לקום מחר בשעות אחר הצהריים צפויה להמיט אסון רוחני על המדינה. על פי ההסכם שנחתם בין ראשי הקואליציה העתידית הם יקדמו בתוך שישים יום מרגע ההשבעה שורת חוקים בנושאי דת ומדינה. בין היתר בנושא הרבנות, הגיור וחוק הגיוס

16 תגובות

 1. גדול בעלי המופתים ואביהם של ישראל
  המקובל האמיתי הרב דוד אבוחצירא אומר
  שכל המצביע לש"ס זכות אבותיו הקדושים תגן בעדו ובעד בני ביתו
  שומרי הכשרות והרבנות והיהדות זה ש"ס של מרן ראש הישיבה
  חכם שלום כהן שליט"א

 2. 7 המפלגות האלו שביהדות התורה יריבו תמיד
  גם ברגע האמת וגם ברגע השקר עד זיבולא בתרייתא
  וכמאמר הגמרא לעולם יבקש אדם רחמים על שלום עד זיבולא בתרייתא.

 3. רק ש"ס
  בי"ג באלול מצביעים ג' ובי"ז באלול מצביעים רק לש"ס ……..
  נראה לי שיהיו הרבה אשכנזים שנקעה נפשם מהמחלוקות הפנימיות בג'
  וילכו לש"ס
  ש"ס היא משפחה .

 4. הסולת הנקיה היום שבאה רק בכדי לעבןד ולא רק לייצג ולצעוק זה:
  רק ש"ס! אשרי הדור שזכה שיש לו את מרן הרב קנייבסקי שליט"א
  ואשרי הדור שמרן חכם שלום כהן שליט"א הוא המנהיג שלו.
  בי"ג אלול ג', בי"ז אלול- ש"ס!

 5. לכל הקנטרנים כולם ידוע שצריכים ברכה או שאלה דחופה פונים לרשכבה"ג מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א גם ספרדים שצועקים רק ש"ס אז בי"ז באלול כמו שמורה מרן שר התורה רק ג' יהדות התורה גם לבני עדות המזרח

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן