דובר צה"ל הודיע כי כלי טיס של חיל האוויר תקפו שתי תשתיות טרור תת-קרקעיות של ארגון הטרור חמאס, בצפון ובמרכז רצועת עזה, בתגובה לירי הרקטות על ישראל. לפני התקיפה נשמעו אזעקות צבע אדום בכמה יישובים בעוטף עזה ושני אנשים נפצעו

לפחות רקטה אחת יורטה מעל שדרות על ידי מערכת כיפת ברזל, לאחר שאזעקות צבע אדום נשמעו בעיר וכמה מוקדים נוספים בעוטף עזה. שני בני אדם נפגעו קל כשרצו לכיוון המרחב המוגן, שרידי רקטה נפלו על פרגולה בחצר בית פרטי.

הירי מהרצועה מגיע על רקע פיגוע הדריסה אתמול בגוש עציון שבו נפצעו שני אחים באורח קשה וקל ופיגוע הדקירה שלשום בעיר העתיקה בירושלים במהלכו נדקר שוטר בכתפו.

בפיגוע הדריסה אתמול נפצעו נחום נבס בן ה-17 באורח קשה מאוד ואחותו נעם נבס בת ה-19 באורח קל עד בינוני. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו להם טיפול ראשוני בזירה ופינו אותם להמשך טיפול בבתי החולים. השניים מאושפזים כעת בבית בהדסה עין כרם, כשהצעיר שבהם עבר אמש ניתוח ומצבו עדיין קשה מאוד.

דובר צה"ל דיווח כי מטוסי קרב וכלי טיס של צה"ל תקפו בתגובה שתי תשתיות טרור תת-קרקעיות של ארגון הטרור חמאס, בצפון ובמרכז רצועת עזה. צה"ל ימשיך לפעול נגד ניסיונות לפגיעה באזרחי ישראל ורואה בארגון הטרור חמאס אחראי על כל הנעשה ברצועת עזה וממנה.