צילום: Abed Rahim Khatib / Flash 90

תקרית בגבול עזה: צה"ל חיסל חוליית מחבלים מצפון הרצועה

מסוקי קרב וטנקים ירו לעבר חמישה חמושים שהגיעו מבית חאנון והתקרבו לגדר. אין נפגעים בקרב כוחות צה"ל. מוקדם יותר, שוגרו שלוש רקטות לעבר ישראל ואחת מהן נחתה בחצר בית בשדרות. מס' אנשים נפגעו כתוצאה מירי הרקטה ופונו לביה"ח

כוח צה"ל פתח הלילה (ראשון) בירי לעבר חשודים שהתקרבו לגדר הגבול ברצועת עזה. מדובר צה"ל נמסר כי "כוח צה"ל זיהה מספר חשודים חמושים בסמוך לגדר המערכת בצפון רצועת עזה. מסוק קרב וטנק של צה"ל ירו לעברם". על פי החשד, ארבעה חשודים התקרבו למקום ובתגובה פתחו נגדם הכוחות בירי.

התקרית מגיעה לאחר שנשמעו התרעות צבע אדום בשדרות וביישובי עוטף עזה, בעקבותיהן אישר דובר צה"ל כי זוהו שלושה שיגורים מרצועת עזה לשטח ישראל. שניים מהשיגורים יורטו על ידי לוחמי כיפת ברזל. תושבים דיווחו כי שרידי רקטה נפלה בשדרות.

לפי דיווחים פלסטיניים, צה"ל ביצע גם ירי ארטילרי, ופגע בעמדת תצפית של חמאס בגבול. כמו כן, דווח כי פצצות תאורה רבות נורות באזור צפון הרצועה.

כאמור, שלוש רקטות שוגרו הערב מרצועת עזה לעבר שטח ישראל, שתיים יורטו על ידי מערכת כיפת ברזל והשלישית פגעה בחצר בית בשדרות. נגרם נזק כתוצאה מהנפילה, ותושבת הבית כבת 30 ששהתה במרחב המוגן פונתה לבית החולים ברזילי לאחר שלקתה בחרדה. התרעות נשמעו בשדרות, בקיבוצים גבים, ניר עם, מכללת ספיר, ביישוב איבים ובחוות שקמים.

2 תגובות

שיכבשו את עזה ויעשו סדר ויקטלו את ראשי עזה. מה הם בסך הכל מקקים.

נתנייהו הבן אמר על אביו כי הוא חלש ולוקח החלטו שגויות . וזה נכון . אנו שנותנים לך קולות מר נתנייהו . אנחנו לא עיוורים ולכן אתה הולך ונופל בסקרים . אתה חודב באמת שזה שאתה דובר אנגלית זה משרה ביטחון ? אם כן מר נתנייהו להודיעך שזו טעות מיסודה . כי אם תעשו פריימריז ויבחר משהו אחר מהליכוד . תוך שלוש שניות את תהיה מובטל למרות כל החירתותים שלך אנו נאמנים בזה הרגע לליכוד . ו צד שני קרובים לעזוב ולתת לימין הקיצוני האמיתי את הקולות שלנו . ואנו נותנים לך הזדמנות אחרונה .. תתעורר מיד ! אנו לא במי ערובה שלך . ורו ים לראות שאתה פועל לטובת העם המסכן והסובל הזה .. אנשי השמאל מוכרים לנו מתחת השולחן את התורה וארץ הקודש תמורת בצע כבוס וכסף . ולא בוחלים בשום אמצעי לקום נגד ה' ותורתו ומנגס לעשות כאן בישראל טכס אזכרה למי דתאב לרצוח אותנו ביד גסה . דוגמת יהיר המטורלל . ותמר זיינברג המטורפת . וטיבי הבוגד תומך ברצח יהודים . וגנץ המתחזה לימין . ואיווט שונא ה' וחכמיו . זועבי וזחלקה ועוד כל המטורפים הטמאים הללו . דייי לנו מכל השקרים של הימין שנקרא ליכוד . השקר צף כמו צואה מסריחה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *