צילום: צילום: תומר נויברג / פלאש 90

מהומה ב'כחול לבן': גנץ מידר את לפיד מההחלטה לשכור משרד חקירות

בני גנץ יו"ר מפלגת כחול לבן החליט על דעת עצמו לשכור משרד חקירות בכדי לאתר מדליפים אפשריים. ההחלטה לא התקבלה על דעתו של לפיד שמודר מהעניין. על פי החשד: לפחות אדם אחד ביש עתיד חשוד בהדלפה של חומרים מהמפלגה
 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

אמש פורסם כי במפלגת כחול לבן שכרו משרד חקירות פרטי בכדי לאתר את המדליף מתוך המפלגה שגרם לנזק תדמיתי חמור לראשי המפלגה.

בשעה האחרונה מתברר כי ההחלטה על פתיחת הבדיקה ושכירת משרד חקירות, התקבלה על דעתו של בני גנץ מבלי שטרח לעדכן או להיוועץ עם שותפו למפלגה, יאיר לפיד. כך מדווח העיתונאי ספי עובדיה בערוץ 13. נציין כי בראש משרד החקירות עומד לא אחר מאשר יעקב פרי שהיה ממקורביו של יאיר לפיד. כך גם גבי אשכנזי לא עודכן על פרטי החקירה שהתנהלה בתככי המפלגה.

כזכור, רשימתו של בני גנץ שכרה את שירותיה של חברת המודיעין העסקי Cgi Group לאיתור חפרפרות ומדליפים בתוך כחול לבן. כך פורסם לראשונה בווינט. על פי הפרסום, החברה פועלת בנושא בשבועות האחרונים, והפעילה אמצעים מתקדמים למציאת מדליפים של מידע פנימי.

לפי הידוע בשלב זה, בדיקת החברה, בראשותם של ראש השב"כ לשעבר יעקב פרי וצביקה נווה, העלתה חשד ליותר ממדליף אחד. בחברה סירבו להגיב לידיעה אך בכחול לבן ציינו כי "כחול לבן נחושה להחליף את משטר נתניהו ומודעת לכך שיש גורמים פוליטיים שמנסים לחבל במאמץ. קמפיין הבחירות נעזר מעת לעת בגורמי מקצוע בתחום אבטחת המידע".

מחקירת משרד החקירות אותו שכרה 'כחול לבן' לאיתור המדליף הסדרתי מהקמפיין, עולה כי ישנו לפחות מדליף אחד מהמפלגה ועל פי החשד הוא משתייך למטה 'יש עתיד'.

כתבות קשורות

4 תגובות

 1. כנראה ההדלפות יזומות מצד יש עתיד כדי להוריד את הכבוד של גנץ(רוב ההדלפות עוסקות בגנותו של גנץ) בתקווה שזה יגרום ללפיד להיות יותר רלוונטי. אבל כנראה שלפיד הולך ליפול בבור שחפר לעצמו. הוא מכשיר את הדרך לגנץ לפרוש ממנו אחרי הבחירות ולתת לנתניהו להקים קואליציה רחבה.
  השערה שלי….

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן