צילום: הדס פרוש / פלאש 90

העבודה – גשר עתרו לבג"ץ: "לפסול את עוצמה יהודית מלהתמודד"

מפלגות העבודה והמחנה הדמוקרטי אספו 12 חתימות מחברי ועדת הבחירות המרכזית כנגד החלטת הוועדה. והגישו ערעור לבג"צ בדרישה לפסול את מפלגת עוצמה יהודית והמועמדים שלה מהמירוץ, ולמנוע מהם להשתתף בבחירות לכנסת ה- 22

 • הדרך שלך לפרנסה ברווח - בהתחייבות

  תוכן מקודם

 • אמירת פרשת המן שתים מקרא ואחד תרגום ביחד עם מרן שה"ת הגר"ח קניבסקי

  תוכן מקודם

 • ביום המסוגל ג' בשלח שידור חי מביתו של מרן שה"ת, הצטרפו 》

  תוכן מקודם

 • למרות הסגר: שליחי ועד הרבנים הגיעו לרמינוב

  תוכן מקודם

העבודה – גשר הגישה הצהריים (שלישי) ערעור לבית המשפט העליון נגד החלטת ועדת הבחירות שלא לפסול את רשימת עוצמה יהודית והמועמדים איתמר בן גביר, ברוך מרזל ואיתמר בן גביר. אל העתירה צפויות להצטרף שאר מפלגות השמאל: המחנה הדמוקרטי, כחול לבן והרשימה הערבית המשותפת.

סך הכל, אספו המפלגות 12 חתימות מחברי ועדת הבחירות המרכזית, שהם נציגיה ומגישי הבקשות לפסילה כנגד החלטת הוועדה. נציגי המפלגה, רויטל סויד, המזכ"ל ערן חרמוני יחד עם יועמ"ש המפלגה עמרי שגב, הגיעו לבית המשפט העליון, והגישו את הערעור לבג"צ בדרישה לפסול את המפלגה מהמירוץ, ולמנוע מהם להשתתף בבחירות לכנסת ה- 22.

נזכיר כי היעדרותו של נציג העבודה מישיבת ועדת הבחירות המרכזית מנעה בשבוע שעבר את פסילתם של מרזל וגופשטיין מנדלבליט תמך בפסילה בוועדת הבחירות וצפוי לתמוך גם בעליון

במפלגת עוצמה יהודית הגיבו לערעור: "המלחמה של מפלגות השמאל והרפורמים בעוצמה יהודית נעשית רק מסיבה אחת", טענו בתגובה בעוצמה יהודית. "במפלגות השמאל יודעים היטב שאם עוצמה יהודית לא תהיה בכנסת, לא תוכל לקום ממשלת ימין. זו הסיבה היחידה למלחמה הבלתי פוסקת שלהם בנו".

נגד פרקליט המדינה האשימו, כי "זו גם הסיבה ששי ניצן המליץ לפסול את רשימת עוצמה – שי ניצן מלא מוטיבציה להפלת שלטון הימין, וגם הוא, כמו חבריו בשמאל, יודע שרק אם עוצמה יהודית תהיה בכנסת תקום ממשלת ימין".

4 תגובות

בזכות השמאל אז עוצמה יהודית לא תרוץ ומצביעיה
יצביעו לימינה ואז תקום ממשלת ימין.
חחחחחחחחחחחח

פשוט יכול ליהות שביבי הוא המניע לכך אלא שהוא לא יכול בעצמו כי בבחירות הקודמות הוא היה בעדם

אין עליהם

החלטה מטומטמת. אם הבקשה תתקבל ועצמה יהודית לא תשתתף אז מצביעיה ילכו למפלגות ימין אחרות. לא חבל.

Comments are closed.