ח"כ ישראל אייכלר השווה בין ההסתה נגד החרדים לתעמולה הנאצית: "הצביעו ג' לפני שהאנטישמיות תחסל אותנו". בביקורת על הקמפיין: "צריך שליברמן לא ייחשב כחבר שלנו אלא כאויב - האנטישמיות בישראל היא לא קשורה כבר לבחירות"

ח"כ ישראל אייכלר פרסם היום (שני) סרטון הומוריסטי ופרובוקטיבי בו השווה בין ההסתה של רון קובי, אביגדור ליברמן ויאיר לפיד נגד המגזר החרדי, לתעמולה הנאצית ב'דר שטרימר' לפני השואה: "תצחקו תצחקו. גם אז צחקו. הצביעו ג' לפני שהאנטישמיות תחסל אותנו", אמר אייכלר בסרטון.

בראיון הערב ל'קול חי' התייחס לסערה שהסרטון עורר ואמר כי, "מטרת הסירטון בו הושוו דבריהם של קובי וליברמן ל'דר שטירמר', הוא לעורר את אנשי המטה אצלנו וראשי הקהל שרדומים עמוק בבין הזמנים, וגם לעורר את הציבור החרדי כולו שידע שיש לנו מאבק מול אנטישמיות טהורה".

"למדתי וקראתי קצת היסטוריה", הסביר הח"כ החרדי, "עצם שלילת היהודי וזכויותיו זה פתח למה שקורה אחר כך. בארצות הברית אסור להגיד מילה רעה על יהודים כיהודים או על שחורים כשחורים. פה התרגלנו שראשי הערים לא רק שלא מפחדים לדבר נגד החרדים אלא הופכים לפופולריים".

"אני אומר דבר פשוט. בואו להצביע לפני שהאנטישמיות תחסל אותנו", מוסיף אייכלר ותוקף את ההסתה של קובי, ליברמן ולפיד, "הם עושים בסרטונים שלהם את מה שגרועי המסיתים נגד היהודים עשו לנו בעבר. הציבור החרדי צריך לצאת מאדישותו. הדבר היחיד שיש לנו – זה הקלפי. צאו להצביע".

הח"כ החרדי קרא לצאת נגד ליברמן ולא להחשיב אותו כידיד, "האנטישמיות בישראל היא לא קשורה כבר לבחירות. זה קורה ברחובות ובפארקים נגד הציבור החרדי. צריך שתהיה לזה דה-לגיטימציה. שליברמן לא ייחשב כחבר שלנו אלא כאויב. לא יתכן שהציבור החרדי יישאר אדיש ולא יבין שבדיוק ככה התנהלו העניינים בדורות הקודמים".

על קמפיין המפלגה אמר כי, "הציבור יש לו תפקיד יום אחד – בקלפי. יש לו תקפיד שבוע אחד לפני הבחירות להביא את כל החברים שלו לקלפי. המנהיגים והעסקנים צריכים להיות ערוכים כבר מעכשיו". עוד הוסיף כי, "אם בעוד חודש תקום ממשלת ליברמן ולפיד. יהודי חרדי לא יוכל לחיות בארץ הזו".

אייכלר התייחס לסערה בעקבות האירוע בשבוע שעבר בעפולה ואמר כי, "שופטים אוסרים על עריכת אירועים נפרדים. אין דבר כזה באף מקום בעולם. אם לא הייתה לנו את הסייעתא דשמיא שהשופט הערבי היה מבין את הצרכים של בני המיעוטים האיסור לקיים את האירוע בעפולה היה עדיין בתוקף".