סקר מנדטים: מפלגת 'ישראל ביתנו' נחלשת לתשעה מנדטים

ברקע הדיווחים על מתיחויות והדלפות, גנץ מתחזק במנדט לעומת הסקר הקודם, כך עולה בסקר של וואלה NEWS לנתניהו עדיין אין 61 מנדטים בגוש הימין-חרדים. ימינה בראשות שקד שומרת אף היא על יציבות למרות הפרסומים בימים האחרונים

סקר מנדטים חדש של מכון "מדגם" בראשות מנו גבע עבור אתר וואלה NEWS מעלה כי מפלגת ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן מאבדת מנדט לעומת הסקר הקודם אז קיבלה מספר דו ספרתי של מנדטים.

עוד עולה מהסקר כי מפלגת כחול לבן שומרת על כוחה עם 30 מנדטים, ואף מתחזקת במנדט לעומת סקר קודם, אך עדיין רחוקה במנדט אחד מהליכוד שנשאר יציב בהובלה עם 31 מנדטים.

מפלגת ימינה הצליחה לעצור את הנפילה, וחוזרת למספר דו ספרתי של מנדטים – זאת למרות הסערה סביב ההצעות המדווחות של היו"ר איילת שקד לליכוד.

אם הבחירות היו מתקיימות היום, גוש הימין-חרדים היה עומד על 57 מנדטים: הליכוד עם 31, ימינה עם 11, יהדות התורה עם 8 וש"ס עם 7.

מהצד השני, גוש המרכז-שמאל-ערבים עומד על 54 מנדטים: כחול לבן עם 30, הרשימה המשותפת עם 11, המחנה הדמוקרטי עם 7 והעבודה-גשר עם 6. ברקע החתימה על הסכם העודפים עם כחול לבן, ישראל ביתנו נחלשת במנדט אחד ל-9, אך ממשיכה להיות לשון מאזניים שמונעת הקמת ממשלת ימין ודורשת להקים אחרי הבחירות ממשלת אחדות עם הליכוד וכחול לבן.

בסקר שנערך ביממה האחרונה, מפלגת זהות מקבלת 2.8% ועוצמה יהודית מקבלת 2%. המשמעות: מאות אלפי קולות של מצביעי ימין בסכנה.

10 תגובות

נחמת עניים / שוטים.

אנשי זהות אתם הולכים למסור לשמאל.את המדינה על מגש כסף גם עוצמה יהודית לא פחות גרועים

חבל שפייגלין לא התמודד עם בן גביר ביחד

הלוואי שישראל ביתנו תידרדר מדחי אל דחי ובפרט-שליברמן ייעלם מהמפה,על המהומה שהוא ייצר במדינה והבזבוז הענק שמגיע בעקבותיה.

הימין נחלש כי ביבי כבר איבד את זה, הוא צריך ללכת, לא חברים טובים וישרים שיחליפו אותו.

הכל יהיה כמו בפעם הקודמת.

מקווה מאד שנצליח בבחירות האלה ולא ניכשל בגדול בממשלת ליכוד כחול לבן וליברמן. כי אף אחד לא מכבד את היהדות ובטחלא אוהבים חרדים גם ביבי מחזק את הרפורמים ובעד חילול הכותל . אני מקווה שלא התמלאה סאתינו בפני ה' שלא יעמיד עלינו רשעים גמורים עם גזרות קשות על מנת להשיב אותנו למוטב. גם ידוע שבאחרית הימים יש כח גדול לערב רב(יהיו בראש) ולצערי החרדים מחקים את החרדים המודרנים שמחקים את החרדלניקים שמחקים את הדתי לאומי שמחקים את החילונים שמחקים את הגויים (הסולם הפוך) במקום שנהייה אור לגויים

אני ממש לא מבין איך ייתכן ששליש מעם ישראל מעמיד פני עיוור לנוכח שורת העבריינים ששולטים במדינה ודבר לא מעניין אותם זולת שימור הג'ובים בעוד שמערכות הבריאות, התחבורה, החינוך ומה לא עוד קורסים לנגד עינינו. איזה עם חכם!!!

מה אתם מדברים על עוצמה למה שיתנו חינם אין כסף את הקולות שלהם למי שלא מכבד את האבטחות שלהם כלפם
והחכם שכתב למה אם לא אלכו אם פייגלין
התשובה שכמו שלא רצים אם מי שסרח בהם גם לא הולכים אם אם פושע מסוכן שיכול לאפוך בכמה מובנים את ישראל למדינת עולם שלישית…….

זהו !!!! זה הסוף לחשוד מבלפור אשתו הפליליסטית והילד אפס שלהם..

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *