אחרי שהותקף בפניו בסוף השבוע האחרון באי קו-סמוי שבתאילנד, לפנות בוקר נחת בישראל הפעוט שהותקף - והוא אושפז בבית החולים תל השומר • דודו של הפעוט שחזר: "הנמר ננעל לאור על הפנים במשך ארבע או חמש שניות"

אחרי שהותקף בפניו על ידי נמר בסוף השבוע האחרון, הפעוט הישראלי בן השנתיים נחת לפנות בוקר בישראל יחד עם משפחתו והתאשפז בבית החולים שיבא תל השומר.

כזכור, ביום חמישי האחרון, הפעוט אור ברנס מראשון לציון הותקף בפניו על ידי נמר טיגריס, בעת טיול שערכה משפחתו במתחם 'נמואנג ספארי פארק' באי קו-סמוי שבתאילנד. מיד לאחר התקיפה פונה הפעוט אל בית החולים המקומי 'בנגקוק' שבקו-סמו.

בשל המיקום המרוחק של גן החיות, הפעוט, שמצבו הוגדר כיציב, פונה אל בית החולים המקומי באמצעות רכב פרטי. לאחר אבחון רפואי ראשוני ובדיקת c.t. ראש, הוכנס הפעוט לחדר ניתוח.

לאחר האירוע, שחזר אביו של הפעוט, את רגעי האימה שעברו על המשפחה בעת האירוע. "הנמר אמור להיות מנומנם, מטושטש ולא תוקפני ברמות. אמור להיות בן אדם לידו. לא היה אף אחד לידו". האב הוסיף, כי "הנמר ברח לתוך הג'ונגל".

אמו של אור תיארה ל'חדשות 13' את השתלשלות המקרה: "היינו באיזה מקום של ספארי והיינו אמורים לראות נמרים. מישהו פתח את הדלת והנמר לא היה קשור ולא היה שום שומר יחד איתו. הוא פשוט פרץ את הדלת והתנפל, עבר לי ממש בין הרגליים ותקף את הבן שלי".

דודו של הפעוט, רפי בנבנישתי, סיפר ל-ynet, כי "הנמר פשוט ננעל לאור על הפנים במשך ארבע או חמש שניות. אם הנמר היה מזיז את הראש, הוא היה שובר לאור את הגולגולת. הוא לא שחרר אותו עד שהגיע אחד המקומיים שבעט בנמר בראש".