ימנעו שריפת קולות בימין? נתניהו נפגש עם פייגלין ואשל עם בן גביר

על מנת להבטיח רוב לגוש הימין וממילא הקמת ממשלה ללא הזדקקות לליברמן וכחול לבן, ראש הממשלה ומקורביו נפגשו עם ראשי עוצמה יהודית וזהות • במקביל, רבני חב"ד קוראים להצביע "רק עבור רשימה שתעבור בוודאות את אחוז החסימה"
 • "יצליחו בלימודם בזמן הבעל"ט" ברכתו המרגשת של הגאון הרב פינקל

  תוכן מקודם

 • האלמנה הטרייה חושפת את מצבה הכלכלי הקשה

  תוכן מקודם

 • ה' לא חייב לי כלום

  תוכן מקודם

 • הכנות אחרונות למופע 'חבורת תריג בין הזמנים 2'

  תוכן מקודם

פחות מחודש לבחירות ובסביבת ראש הממשלה בנימין נתניהו, פועלים בכל הכוח להבטיח רוב לגוש הימין ללא ישראל ביתנו. במסגרת המאמצים ראש הממשלה שכנע את יו"ר 'זהות' משה פייגלין, ומקורבו נפגש עם עו"ד איתמר בן גביר מראשי 'עוצמה יהודית.

עיקר המאמצים של 'הליכוד', אחרי שהצליחו לאחד חלק ממפלגות הימין הדתיות, הן לשכנע את שאר המפלגות אשר סיכוייהן לעבור את אחוז החסימה שואף לאפס. על פי דיווחים, בימים האחרונים נפגש נתניהו עם משה פייגלין, חבר מפלגתו לשעבר ויו"ר מפלגת 'זהות' כיום, והבטיח למנותו לשר כלכלי בכיר בממשלה הבאה, כמו גם לבצע צעדים כלכליים ברוח המצע של מפלגת זהות, במידה ומפלגתו לא תרוץ בבחירות, כשההצעה אף כוללות כיסוי החובות של זהות בסך שלושה מיליון שקלים.

במפלגת זהות הגיבו לפרסום ואמרו, כי "זהות מתמודדת בבחירות ומקיימת מחר בערב כנס רב משתתפים בגני התערוכה בתל אביב. עד כה נרשמו לכנס בתוך פחות מיממה כ-700 משתתפים והמספרים ממשיכים לעלות".

בנוסף, על פי דיווח ב'חדשות 13', איתמר בן גביר מראשי עוצמה יהודית נפגש היום עם מקורבו של נתניהו, נתן אשל, בביתו בתל אביב, כאשר מטרת הפגישה הייתה לשכנעו שעוצמה יהודית לא תתמודד בבחירות הקרובות. בן גביר הגיב לפרסום ואמר, כי העביר את המסר, לפיו, בלעדיהם נתניהו לא יוכל להרכיב ממשלה.

בתוך כך, ביממה האחרונה פורסם מכתב מטעם רבני חב״ד בו הציגו "גילוי דעת בעניין הבחירות" וקראו לציבור להצביע רק עבור רשימה שתעבור בוודאות את אחוז החסימה. "כל אחד מהחרדים ויראים לדבר ה' צריך להשתתף בבחירות ולהצביע בעד ברשימות החרדיות ביותר", כתבו הרבנים והוסיפו, כי "יש להיזהר שלא ילך לאיבוד אפילו קול אחד. יש להצביע רק למפלגה שיש לה חזקה ברורה שאכן תעבור את אחוז החסימה ללא כל ספק ופקפוק".

נוסף למכתב רבני חב"ד, מכה נוספת שקבלה עוצמה יהודית ביממה האחרונה, היא פגישה של הרב דב ליאור, מתומכיה המובהקים של המפלגה, אשר נפגש אמש עם יו"ר מפלגת נעם, הרב דרור אריה, במהלכה דיבר על חשיבות המפלגה וברכם בהצלחה. על פי הדיווח באתר 'כיפה' אמר הרב ליאור, כי "בודאי שיש לעזור לתנועה זו שנוהגת צעדים אמיתיים לטובת עם ישראל ולצביונה של מדינת ישראל כמדינה יהודית".

מלבד הזעזועים הפנים מפלגתיים, נפתלי בנט, מראשי מפלגת 'ימינה' ומי שהתנגד לכלול אף את 'עוצמה יהודית' באיחוד המפלגות הדתיות, אמר בראיון לגלי צה"ל, כי "להצביע לעוצמה יהודית זה לתת פתק למרצ. אפשר במקום זה להצביע לניצן הורביץ או סתיו שפיר".

כתבות קשורות

טרגדיה בהרי הקרפטים: מטוס קל התרסק; 3 בחורי ישיבה נהרגו • צפו בזירה
נְצֹר לְשׁוֹנְךָ • שמירת הלשון היומי עם הרב מאיר נעמן
השרה "מכחישת הקורונה" מגיבה: משרד הבריאות עסוק בהשמצות והכפשות
מסכה כפולה וחיסון שלישי: הסיבה האישית של נתניהו לפחד מהקורונה
אבוטבול הקריא בכנסת את מכתב נשיא המועצת נגד הממשלה • צפו
הזמר מיכאל אזולאי בסינגל חדש - 'שמע בקולה'
מעמד 'חלוקת מילגות' לחברי ישיבת בין הזמנים באסטאן בעיר ביתר
הוועדה תבחן: החוק להגנה מפני הסתה נגד חרדים יעלה בהסכמה
מרהיב: סיור בעיר הצרפתית הקסומה של בעלי התוספות • תיעוד
האופוזיציה בעתירה לבג"ץ: "הקואליציה שברה את כללי המשחק הדמוקרטיים"
איראן: מפגינים שרפו תמונה של המנהיג העליון חמינאי • צפו
מתקפה על השרה: "שני מיליון תלמידי ישראל שבויים בידי מכחישת קורונה"

5 תגובות

 1. שמועה שמעתי שאחוזי ההצבעה במעוזי הימין כיהודה ושומרון בנימין, וגוש עציון. לא היו גבוהים בפעם האחרונה. האם מישהו יודע לבדוק דבר כזה? כי במידה וזה נכון אני חושב שיש הרבה מה לעבוד ולהגדיל את גוש הימין.

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן