Yonatan Sindel/Flash90

זיגזג? משה פייגלין נפגש עם נתניהו ושוקל לפרוש: "נוצרה הזדמנות"

לקראת פרישה? יו"ר מפלגת 'זהות' משה פייגלין נפגש הבוקר עם ראש הממשלה בנימין נתניהו והגיע עמו להבנות, לקראת הסכם ולפיו יקבל תפקיד בממשלה הבאה, תמורת פרישה • פייגלין: "נוצרה הזדמנות לא צפויה. נביא את ההסכם למשאל מתפקדי זהות"

 • באו לשחק ואולי תזכו במארז מפנק של מוצרי תנובה עד הבית, אז למה אתם מחכים? >>

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

אחרי שהכחישו שוב ושוב במפלגת 'זהות' כי בכוונתם לפרוש מהמרוץ בבחירות לכנסת ה-22, היום נפגש יו"ר המפלגה משה פייגלין שוב עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ולאחריה הצהיר, כי "נוצרה הזדמנות לא צפויה, להפוך את מה שנראה היה ככישלון להצלחה גדולה", כשלדבריו הוא יביא את ההסכם למשאל מתפקדי זהות".

כזכור, רק לפני יומיים פורסם כי פייגלין נפגש עם ראש הממשלה על מנת לבחון אפשרות ולפיה 'זהות' לא תתמודד בבחירות הקרובות. במפלגה מיהרו להבהיר, כי "שום הסכם לא נחתם, זהות מתארגנת במלוא הקיטור לבחירות ומחר (יום שלשי, אמש) יתקיים כנס בחירות רב משתתפים בגני התערוכה בתל אביב, מתוך מטרה להיבחר לכנסת ולקדם משמעותית את מהפכת הזהות והחירות".

יו"ר המפלגה משה פייגלין הוסיף ואמר: "אין זה סוד כי מופעלים עלינו לחצים כבדים בכדי להסיר את המועמדות ומופנות אלינו כל העת הצעות מהצעות שונות, אולם את הבטחתי לבוחרים לא אפר". יחד עם זאת, אמר פייגלין, כי "גם אם אקבל הצעה שמקדמת בצורה משמעותית מאוד את מצע זהות, לא אקבל שום החלטה העומדת בסתירה להבטחתי. במקרה שכזה אביא את ההחלטה בפני כלל חברי מפלגת זהות במשאל מתפקדים מסודר, ואפעל כפי שיחליטו".

על פי דיווחים, במהלך הפגישות בין נתניהו לפייגלין, הבטיח ראש הממשלה למנותו לשר כלכלי בכיר בממשלה הבאה, כמו גם לבצע צעדים כלכליים ברוח המצע של מפלגת זהות, במידה ומפלגתו לא תרוץ בבחירות, כשההצעה אף כוללות כיסוי החובות של זהות בסך שלושה מיליון שקלים.

אמש ערכה המפלגה כנס בגני התערוכה בתל אביב, במהלכה נשאו בכירי המפלגה דברים. היו"ר משה פייגלין אמר בדבריו, כי "לא רצים להציל מפלגות אחרות ולא נבהלים משום גוועלד. הפעם מבינים שאם לא נצביע, החלום לא יתממש! אל תתנו להם להפחיד אתכם ולגזול מכם את התקווה.
פתק ועוד פתק ועוד פתק ולכולנו תהיה מדינה עם זהות".

על אף ההצהרות והכנס שערכה המפלגה אמש, אמר משה פייגלין היום בראיון לגל"צ אחרי פגישתו עם נתניהו: "אנחנו מתקדמים להסכם לפיו אני מוותר על הריצה בתמורה לתפקיד בממשלה. אביא את ההסכם למתפקדי זהות ונחליט. נוצרה הזדמנות לא צפויה – להפוך את מה שנראה היה ככישלון להצלחה גדולה".

6 תגובות

אם לא יצליחו לגרום לעוצמה לפרוש, יאמרו כל מיני חכמלוגים שעתה כבר יש לבן גביר סיכוי לעבור ואפשר להצביע לו. ובתוצאה הסופית יאבד מספר קולות זהה.

טוב מאד מר פייגלין זה יתן כוח לנתנייהו שלא יעלה יהיר ברגל לכיון כסא ראש הממשלה אפילו לא בחלום

בפוליטיקה הכול מותר שקר זה דבר רצוי.לצערנו מדבר שקר תרחק

בכלל לא ברור שמצביעי זהות יצביעו ליכוד
ולא לתובעים למשל
בכל אופן עדיף מכלום

בגלל החלום של בנט הבוגד שדואג רק לעצצצצמו להיות ראש ממשלה אנחנו בבחירות. בגד בבית היהודי ודפק את שלטון הימין ולצערי הסרט איתו לא נגמר דפק את עוצמה וזהות בשביל לשתות להם את הקולות ו מ י נ ד פ ק ? ? ? שלטון הימין ב ס כ נ ה ובנט לא חושש כיש לו חבר טוב שמאולני בכחול לבן שישמח להיות ראש ממשלה ולאחר הבחירות נפרדים מהבית היהודי (לאחר שנצלו אותם בשביל להיכנס לכנסת) וממליצים על בני גנץ רק לא ביבי ושוב בוגדים בכל המצביעים ואת המדינה שמאווווווווווווד חשובה לבנט והאזרחים שבנט מאווווווווווווד מאוווווווווד אוהב ולא חשוב שרוצים שלטון ימין ואת ביבי ראש ממשלה ו ל א ג נ ץ ו ל פ י ח י ץ

הצבעתי זהות .ואם זהות תפרוש לא אצביע לאף אחד.כולם מושחתים.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן