אחרי שנה וחצי בהם לא היה מעורב בפעילות פוליטית, יועצו הקרוב של נתניהו לשעבר עד המדינה ניר חפץ חוזר להשפיע על המערכת הפוליטית וממלא תפקיד מפתיע במערכת הבחירות. חפץ מייעץ למפלגת אדום לבן תמורת תשלום של מיליון דולר

יועצו הקרוב של נתניהו לשעבר עד המדינה ניר חפץ חוזר להשפיע על המערכת הפוליטית: אחרי שנה וחצי בהם לא היה מעורב בפעילות פוליטית, ממלא תפקיד מפתיע במערכת הבחירות הנוכחית. כך על פי חשיפת חדשות 12.

חפץ מייעץ לאחרונה למפלגת "אדום לבן", המפלגה שייסד סגן ראש עיריית רחובות לשעבר, עמי פיינשטיין, שעלה לכותרות לאחר שצבע מדרכות בעירו באדום לבן – ונקלע למאבק משפטי מול העירייה, במסגרתו אף הורחק מהעיר. עוד חברים ברשימה לה חפץ מייעץ: גדי וילצ'רסקי וכושי רימון.

פעילותו של חפץ היא אמנם בעצימות נמוכה, אך הוא משתכר שכר עתק שלא מקובל בשוק. בריאיון ל"חדשות הבוקר" בקשת 12 טען פיינשטיין שחפץ צפוי לקבל שכר עתק של מיליון דולר וכי במקרה של כניסה לכנסת של המפלגה, הוא צפוי לקבל חצי מיליון דולר נוספים.

כזכור, ניר חפץ הקליט שיחות עם נתניהו ובכירים אחרים וסיפק מידע רב למשטרה בתיקים נגד ראש הממשלה. הוא נחשב עד לא מזמן ליועץ מקורב במיוחד שלו, חפץ שימש בעבר כעיתונאי ואף כיהן כעורך הראשי של "מעריב".