צילום: פלאש 90

תמורת מיליון דולר: עד המדינה ניר חפץ חוזר לפעילות פוליטית

אחרי שנה וחצי בהם לא היה מעורב בפעילות פוליטית, יועצו הקרוב של נתניהו לשעבר עד המדינה ניר חפץ חוזר להשפיע על המערכת הפוליטית וממלא תפקיד מפתיע במערכת הבחירות. חפץ מייעץ למפלגת אדום לבן תמורת תשלום של מיליון דולר

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

יועצו הקרוב של נתניהו לשעבר עד המדינה ניר חפץ חוזר להשפיע על המערכת הפוליטית: אחרי שנה וחצי בהם לא היה מעורב בפעילות פוליטית, ממלא תפקיד מפתיע במערכת הבחירות הנוכחית. כך על פי חשיפת חדשות 12.

חפץ מייעץ לאחרונה למפלגת "אדום לבן", המפלגה שייסד סגן ראש עיריית רחובות לשעבר, עמי פיינשטיין, שעלה לכותרות לאחר שצבע מדרכות בעירו באדום לבן – ונקלע למאבק משפטי מול העירייה, במסגרתו אף הורחק מהעיר. עוד חברים ברשימה לה חפץ מייעץ: גדי וילצ'רסקי וכושי רימון.

פעילותו של חפץ היא אמנם בעצימות נמוכה, אך הוא משתכר שכר עתק שלא מקובל בשוק. בריאיון ל"חדשות הבוקר" בקשת 12 טען פיינשטיין שחפץ צפוי לקבל שכר עתק של מיליון דולר וכי במקרה של כניסה לכנסת של המפלגה, הוא צפוי לקבל חצי מיליון דולר נוספים.

כזכור, ניר חפץ הקליט שיחות עם נתניהו ובכירים אחרים וסיפק מידע רב למשטרה בתיקים נגד ראש הממשלה. הוא נחשב עד לא מזמן ליועץ מקורב במיוחד שלו, חפץ שימש בעבר כעיתונאי ואף כיהן כעורך הראשי של "מעריב".

3 תגובות

איזה מפלגה זה אדום לבן בכותרת משנית

אין מה לקנאות, הוא לא נראה שמח במיוחד…
כנראה שהכסף לא מביא אושר…

"חפץ מייעץ למפלגת אדום לבן תמורת תשלום של מיליון דולר"
חחחחחחחחחחחחחח
אתם הורסים
מפלגת אדום לבן?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחזק

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן