צילום: צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

בנט: "בבחירות הקודמות היו מקרים של זיופים גם בבני ברק"

השר לשעבר נפתלי בנט מאשים: בבחירות הקודמות היו זיופים במגזר הערבי ובמגזר החרדי. לדבריו: "וועדת הבחירות איננה האו״ם. היא צריכה להילחם אקטיבית למען טוהר הבחירות. יש בידיה מידע רב. אסור לה להיכנס למגננה אלא לפעול נגד זיופים"
 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

ברקע סערת חוק המצלמות, יו"ר הימין החדש לשעבר נפתלי בנט טוען כי בבחירות הקודמות לכנסת ה-21 התרחשו זיופים רבים במגזר הערבי ובמגזר החרדי. בפוסט שפרסם כתב: "בבחירות 2019 הפכתי למומחה בעניין זיופים בגלל שחסרו לנו, כידוע, 1400 קולות. היו מקרים רבים של זיופים או אי-סדרים קשים: אזרחים שהגיעו להצביע אך כבר ״הצביעו״ ושמם היה מחוק מספר הבוחרים ואחוזי הצבעה בלתי אפשריים".

לדבריו: "אלימות בקלפי שהרחיקה בוחרים, שעות ארוכות בהם נעדרו נציגי חלק מן המפלגות מפיקוח, זינוק בלתי אפשרי בשעה האחרונה (למשל, 100 קולות בשעה לקלפי בודדה. בלתי אפשרי. תניחו 3 דקות ברוטו פר מצביע. 20 מצביעים לשעה. נניח 35 בלחץ. 100? מחיקות פרוטוקול ועוד".

בנט כותב "אינני גזען ואין בי גרם של שנאת האחר, אבל עובדתית מרבית אי הסדרים שראינו היו במגזר הלא יהודי. זו פשוט עובדה. ראינו גם זיופים בקרב יהודים (קצת בעפולה ובבני ברק)".

"מה אני, ולדעתי כלל אזרחי ישראל, חייבים לדרוש מוועדת הבחירות בשלב מאוחר זה? לפעול בצורה חכמה וממוקדת: להציב פקחים, שוטרים ומצלמות ב*כל* אשכולות הקלפי (ללא קשר למגזר) בהם ארע אחד או יותר מהדברים הבאים: 1. אחוז הצבעה חריג (נניח אשכולות ליד היו 60% וכאן 80%) 2. תלונות של אזרחים על מחיקת שמם. 3. תלונות אזרחים או נציגי מפלגות על אלימות— (״עוף מפה!״)"

בסוף דבריו טוען בנט "כל קלפי שהוגשה לגביה תלונה שטרם נבדקה. וועדת הבחירות איננה האו״ם. היא צריכה להילחם אקטיבית למען טוהר הבחירות. יש בידיה מידע רב. אסור לה להיכנס למגננה; בעיות וזיופים קורים. זה טבעי. אבל עליה לייצר התרעה חזקה ופיקוח חזק למנוע פגיעה בדבר המקודש הזה בלב הדמוקרטיה".

כתבות קשורות

ירידה בטמפרטורות – בהרים ייעשה מעט קריר • האזינו לתחזית

מחר: יוסיף להיות חם מהרגיל. ביום שני ירידה בטמפרטורות. ביום שלישי מעט קריר באזור ההרים. ביום רביעי טמפרטורות ‏רגילות לעונה. ביום חמישי טמפרטורות נמוכות מהרגיל ומעט קריר בהרים. ביום שישי ושבת עלייה בטמפרטורות. ביום ראשון עלייה נוספת בטמפרטורות וייעשה חם מהרגיל

מפחיד: מיד לאחר השבעת ממשלתו של בנט – תקודם חקיקה בשורת נושאי דת ומדינה

הממשלה שעתידה לקום מחר בשעות אחר הצהריים צפויה להמיט אסון רוחני על המדינה. על פי ההסכם שנחתם בין ראשי הקואליציה העתידית הם יקדמו בתוך שישים יום מרגע ההשבעה שורת חוקים בנושאי דת ומדינה. בין היתר בנושא הרבנות, הגיור וחוק הגיוס

8 תגובות

 1. היתה תקופה לפני כמה שנים בה הייתי מתגורר ברמת אביב ככה שהייתי בין היחידים באזור (למעט חב"ד)שהיו מצביעים למפלגות חרדיות.והנה כשהגעתי להצביע בקלפי (וכן רעייתי)נאמר לנו שכבר הצבענו.ככה שגם באיזורים חילוניים עושים את זה ובקור רוח.

 2. חיה, את לא יודעת שהציבור הכללי,דהיינו,החילונים,הם ישרי דרך וטהורי לב ולא מזייפים אף פעם בבחירות??? גם הציבור הדל"י כך! זה רק הערבים ולהבדיל החרדים,הם אלה שעושים את כל הבעיות במדינה הזו!!!
  אי אפשר גם לסמוך עליהם בענין המצלמות!!!

 3. משפט אומלל של בנט נגד החרדים. מצד אחש מראה טלפיו. כשר אני. ומצד שני עושה רושם שנתניהו צודק שבנט חבר לשמאל וכבר מדבר כמו ליברמן ולפיד. אז אם זה יקרה תזכרו שזה כבר מופיע פה

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן