משפחות שכולות לליברמן: "אל תיתן יד לממשלת מיעוט עם המשותפת"

עשרות הורים שכולים מ'פורום בוחרים בחיים' במכתב ליו"ר ישראל ביתנו: "עדיפה כל חלופה רעה מאשר על חלופה הנשענת על תומכי טרור". גורם בפורום ל'חדשות JDN': "ניסיון האחרון להחזיר את ליברמן לגוש הימין ולמנוע ממשלת שמאל-ערבים"

פרסום ראשון: 'פורום בוחרים בחיים' המייצג כ-120 משפחות שכולות ונפגעי טרור פנה היום (שני) ליו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן בבקשה שלא ייתן את ידו להקמת ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת. "זה הניסיון האחרון להחזיר את ליברמן לגוש הימין ולמנוע ממשלת שמאל-ערבים", אומר ל'חדשות JDN' אחד מיוזמי המכתב. עוד נודע ל'חדשות JDN' כי נציגי הפורום יגיעו היום להפגין מול הכנסת מול הכנסת בדרישה מהמערכת הפוליטית להתעשת.

במכתב שהגיע לידי 'חדשות JDN' כותבים ההורים השכולים לשר הביטחון לשעבר כי, "כמי שנשא את הדגל של המשפחות השכולות בנושא עונש מוות למחבלים. לאחר פניה אישית אליך של עשרות ממשפחות הפורום. כמי ששיתף ופנה אלינו, משפחות הפורום, וקיים איתנו קשר רצוף בנושא המאבק בטרור ובנושאים אחרים, אנו מבקשים אנא אל תיתן יד לממשלת מיעוט הנשענת על מפלגת הרשימה המשותפת. מפלגה אנטי ציונית שיש בה תומכי טרור מוצהרים ומובהקים".

עוד הוסיפו בכאב, "אנו שאיבדנו את יקירינו לא רוצים לראות שחס ושלום, תוקם בישראל ממשלת שמאל הנשענת על מפלגה אנטי ציונית שיש בה תומכי טרור, כפי שהיה בתקופת הסכמי אוסלו אשר גרמו למעל אלף ישראלים שנרצחו מהתקפות טרור. ממשלה שאף הובילה להכנסת רבי מרצחים אל הארץ אשר בעצמם או בהוראתם וברוחם רצחו אלפי אזרחים ישראלים מאז ועד היום אנו ממשיכים לשלם בדם ילדינו ובני משפחותינו".

במכתב החריף טוענים חברי הפורום שממשלה שכזאת תביא להתגברות פיגועי הטרור: "אל תיתן יד במעל, דם ילדנו אינו הפקר. אנו מבקשים ממך לא לשכוח שזה בידיים שלך ובאחריותך להקים ממשלה שתמנע את הפיגוע הבא ואת רצח אזרחי ישראל ובזכות עמידתך האיתנה לא יצטרפו משפחות על מעגל השכול הארור. שמור לנו על ילדינו, בשעת חירום זו עדיפה כל חלופה רעה או לא נוחה מאשר על חלופה הנשענת על תומכי טרור, שתהיה בגדר סיוט ותוביל לרצח יהודים".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן