צילומים: הדס פרוש, פלאש 90

גנץ התעמת עם טיבי בכנסת: "בג'יהאד מתחקרים איך לא פגעו באזרחים"

יו"ר כחול לבן לח"כים הערבים: "אני מציע לכם הצעה חברית חשובה, אל תאמרו את מה שאתם אומרים על צה"ל כי זה לא נכון". טיבי השיב: "אף אחד לא יחנך אותנו כשאנחנו מתקוממים נגד פגיעה באזרחים". גנץ השיב: "בצה"ל מתחקרים"

יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ ביקר הערב (שני) את חברי הכנסת של הרשימה המשותפת המתבטאים נגד חיילי צה"ל: "אני רוצה להגיד לכם חבריי ערבים אנחנו לא מסכימים על הכול, עמדותינו במיוחד בתחום המדיני שונות מאוד האחד מהשני, אני מניח שהם ימשיכו להיות כאלו. אני מקבל בכבוד את הביקורת שאתם משמיעים על פעולתה של מדינת ישראל כלפי הציבור הפלסטיני או בכלל".

"אני מציע לכם הצעה חברית חשובה, אל תאמרו את מה שאתם אומרים על צה"ל כי זה לא נכון כל אימת שיש אירוע שהוא אירוע לא נכון אנחנו מתחקרים בודקים לומדים ומפיקים לקחים. טלו קורה מבין עיניכם, זכרו שהאויבים שלנו פועלים מתוך סביבה אזרחית, מכניסים את הסביבה שמתוכה הם פועלים למצבי סיכון והם אלו שבסופו של דבר גורמים לצערי שיש נפגעים שלא מעורבים. אנחנו איננו חפים מטעויות אך טוהר כוונותינו ברור לחלוטין".

עוד הוסיף בנאום בן דקה בפתח הדיון היום במליאת הכנסת כי, "אין שום מצב חירום לממשל בישראל להוציא העובדה שימיו של ראש הממשלה ספורים מהבחינה הפוליטית, והוא חושש לעתידו המשפטי. אני אינני מקבל את ההסתה שהושמעה אל מול חברי הכנסת שהם יריביו הפוליטיים, בכלל אינני מקבל את ההסתה שהושמעה אל מול חברי הכנסת הערבים שמייצגים פה ציבור שהוא חלק לגיטימי במדינת ישראל".

ח"כ אחמד טיבי מ'הרשימה המשותפת' השיב לגנץ ואמר כי, "אמרת דברים אמיצים של גינוי למסע ההסתה של רה"מ, מסע שמוביל לאיומי רצח של חברי הרשימה המשותפת. לא היה דבר כזה שרה"מ מסית באופן יומיומי נגד חבריי ונגדי. אנחנו חלוקים עם גנץ בנושא המדיני. אף אחד לא יחנך אותנו כשאנחנו מתקוממים נגד פגיעה באזרחים, כאשר אנחנו מזכירים את משפחת א-סווארכה ששמונה מבניה נהרגו".

עוד הוסיף והתייחס לביקורת של גנץ על התנהלותו והתנהלות חבריו, "אמרתי דברים דומים כשנהרגו ילדים יהודים. ילד הוא ילד הוא ילד. אני מאתגר כל אחד מכם לגנות הרג ילדים באשר הם". גנץ השיב לו ממקומו במליאת הכנסת: "בצה"ל מתחקרים איך קרתה התקלה ובחמאס ובג'יהאד מתחקרים איך לא פגעו באזרחים".

13 תגובות

טיבי שקרן מדופלם! משתתף באירועי שהידים שרצחו אלפי ילדים ופתאום נהיה כבשה תמימה!

לאט לאט הוא נראה ומדבר כמו ראש ממשלה, כך שנדמה שגם אם עכשיו לא ילך לו פעם הבא יצליח בקלות

גנץ גילה את פרצופו האמיתי , עוד ימני מיליטנטי אוהב רובים והרג ופחות חיים שלום

כ"כ שונאי דת שמעדיפים טרוריסטים על פני יהודים שבכל תפילה מתפללים על כל יהודי …חבל התנהגות של ערב רב

בני גנץ. אמרתי לך שאתה יותר מתאים להיות יו"ר הכנסת כך תהיה לך הזדמנות לתת מוסר לחכי"ם??

הוא עוד לא התחיל עם השיתוף שלו עם טיבי וכבר הוא מתעמת איתו. נחיה ונראה

בס"ד
ביזיון מי שמתימר להיות ראש ממשלה מגנה וקורא לראש ממשלה לפועל מסית זה פוליטיקה מגעילה שכל רצונך אדון גנץ הוא לקושש את קולות הערבים תומכי טרור שקוראים לחיילינו פושעי מלחמה. יצאת מדעתך?אייך אתה מתיימר להיות ראש ממשלה?כי טיבי ביקש רצת לעשות את מבוקשו ולגנות?זה בזיון.

לכאורה אין בטענתו עיקר

בפשט'ס שהרי מהיכי תיס'י לן להכי

שמתי לב, שהוא קורא לחברי הכנסת הערביים חבריי, והוא גם מכבד את הביקורת שלהם על צה"ל… חנפן דוחה! אבל בעיקר פחדן!
בחיית' מי המציא את הבדיחה הזאת 'גנץ ראש ממשלה'? פורים נגמר מזמן חברים…
גנץ-צא מזה. אין לך את זה וזהו.
חבל שבסוף תעוף מהכנסת בבזיון.

אחמד טיבי מזכיר לי משל כמו קיפוד יד עם קרחת אשר חי בקוטב העזתי

מי שהולך לישון עם כלב,קם בבוקר עם פרעושים!!

אתם יכולים לכתוב מה שאתם רוצים האיש נראה ומדבר היום כמו ראש ממשלה ותיק והולך להקים קואלציה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן