סערה בליכוד בעקבות דבריו של ח"כ גדעון סער לפיו "יש לקבוע לוח זמנים לקיום פריימריז". רגב: "צריך להתאחד היום רק לטובת משימה אחת לנצח את הבחירות ובגדול". אמסלם: " לא זמן למאבקים פנימיים על בסיס אגו ואספרציות אישיות".

השרה מירי רגב תקפה היום (חמישי) את ח"כ גדעון סער שקרא הבוקר לערוך פריימריז לראשות הליכוד, ואמר כי "כמו רוב המפלגות שלא הולכות לפריימירז, כי כולם מבינים שזו אותה מערכת בחירות מתגלגלת, גם אנחנו בליכוד צריכים להיות מאוחדים סביב נתניהו, לא צריכים היום ללכת לפריימריז, צריך להתאחד היום רק לטובת משימה אחת – לנצח את הבחירות ובגדול. ולכן אני קוראת לכם חבריי, מתפקדיי הליכוד, חברי מרכז הליכוד – בואו נתאחד כולנו עייפים מבחירות, כולנו עייפים מפריימריז, לא רק בימין גם בשמאל, אבל בשמאל יש מוטיבציה גדולה לצאת לבחירות כדי לנצח את הימין ולהפיל אותנו. ולכן מה שאנחנו צריכים לעשות כרגע, זה להיות מאוחדים סביב הרשימה סביב נתניהו וננצח את הבחירות הבאות".

עוד הוסיפה: "אנחנו הולכים לקראת בחירות, ככה זה נראה. לא מאמינה שב-21 יום הקרובים מישהו יצליח להרכיב ממשלה. תודה לאל ממשלת מיעוט אותה הוביל גנץ ,כחול לבן, ירדה מהפרק, ממשלת מיעוט שנתמכת ע"י תומכי טרור. אבל אנחנו צריכים להיות מאוחדים כדי לנצח את הבחירות האלה. לא נוכל להמשיך מערכת אחר מערכת בחירות, כדי להגיע להכרעה בין ימין ושמאל, כדי לנצח את הבחירות האלה אנחנו צריכים להיות מאוחדים מבית. לא יכול להיות שאנחנו נחליש את הבית מי שמחליש את הבית לא יכול לנצח בחוץ".

שר התקשורת דוד אמסלם התייחס גם הוא לדבריו של עמיתו ח"כ סער, בציוץ בחשבון הטוויטר שלו כתב: "‏זוהי שעת חירום לאומית, לא זמן למאבקים פנימיים על בסיס אגו ואספרציות אישיות. הלוואי ואת שיעור הנאמנות של חברי הבלוק ילמד גם חברינו למפלגה מר גדעון סער".

כזכור, בכיר הליכוד, חבר הכנסת גדעון סער יצא הבוקר נגד עמדת ראש הממשלה וקרא לקיים פריימריז לראשות הליכוד, "יש לקבוע לוח זמנים לקיום פריימריז. אנחנו מפלגה דמוקרטית, אנחנו לא 'יש עתיד' שמבטלת בחירות פנימיות. בליכוד לא היו פריימריז כבר שנים רבות". עוד הוסיף בכנס ה'ג'רוזלם פוסט', "אם הולכים לבחירות שלישיות, זה לא יהיה הגיוני שראש הממשלה יצליח לזכות גם דווקא הפעם".