Flash90

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד יו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין

פרקליטות מחוז ירושלים, באישור הגישה כתב אישום נגד בנצי גופשטיין בגין עבירות הסתה לאלימות, הסתה לגזענות והסתה לטרור. גופשטיין: באי כוחם של התנועה הרפורמית במערכת המשפט, החליטו שהמלחמה בהתבוללות היא גזענות

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

פרקליטות מחוז ירושלים, באישור היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה, הגישה היום (שלישי) לבית משפט השלום בעיר כתב אישום נגד בן ציון גופשטיין בגין עבירות הסתה לאלימות, הסתה לגזענות והסתה לטרור.

בנצי גופשטיין, עומד בראש ארגון הימין להבה למניעת התבוללות, נאשם כי במספר מקרים בין השנים 2012 -2017 התבטא בכלי התקשורת באמירות העולות כדי קריאה לעשיית מעשה אלימות. בנוסף, הוא מואשם בפרסום דברי הסתה לגזענות ודברי תמיכה והזדהות עם מעשה הטרור שביצע ברוך גולדשטיין.

בראיון שפורסם בחדשות 2 אמר גופשטיין כך: "התנאי הראשון שאני הולך לחתונה, זה שאין פלסטינים בחתונה אצלנו. אין ערבים בחתונה. אצלנו זה על טהרת העבודה העברית. בוא נגיד שאם היה פה מלצר ערבי הוא לא היה מגיש את האוכל". כשנשאל על ידי הכתב: "אז מה הוא היה עושה?" השיב גופשטיין כי "הוא היה מחפש את הבית חולים הקרוב נראה לי."

במקרה אחר, באתר האינטרנט "ערוץ 7" פורסם סרטון בו נראה גופשטיין אומר את הדברים הבאים במסגרת עצרת זכרון לזכרו של מאיר כהנא: "האויבים שבתוכנו הם סרטן. ואם לא ניקח את הסרטן ונזרוק אותו אנחנו לא נמשיך להתקיים וימותו כאן יהודים כל יום…. אבל המוקד של הסרטן, הגרורה הכי גדולה שיש, המוקד והשיא של הסרטן הוא נמצא בראש, הראש בהר הבית. הר הבית זה הגידול הכי גדול של הסרטן שנמצא לנו פה, וכל עוד ממשלת ישראל לא תתעשת ותוריד את הגידול הזה מהר הבית לא נצליח להביא את המדינה לגאולה השלמה".

במקרה נוסף המצויין בכתב האישום מתואר כי בסיומה של חתונה במודיעין עילית, נטל בן ציון גופשטיין את המיקרופון, ושר שיר המשבח מעשה רצח של ברוך גולדשטיין.

יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין, הגיב על כתב האישום ואמר: "נפל דבר בישראל. מנדלבליט ושי ניצן, באי כוחם של התנועה הרפורמית במערכת המשפט, החליטו שהמלחמה בהתבוללות היא גזענות. זהו יום שחור שבו הפרקליטות והיועמ"ש במדינת ישראל, יוצאים באופן חד משמעי נגד תורת ישראל. אין לי ספק שאילו מתתיהו ויהודה המכבים היו חיים היום הם היו מושלכים לכלא בעוון גזענות". "אבל זה לא יעזור להם, אמשיך לפעול למען הצלתן של בנות ישראל ולמען מדינה יהודית. עברנו את פרעה ואחשוורוש נעבור גם את מנדלבליט ושי ניצן. " הוסיף גופשטיין.

עו"ד של גופשטיין, איתמר בן גביר, אומר כי: "מדובר בכתב אישום שמגלם רדיפה וסתימת פיות נגד גופשטיין. מה שלא עושים כלפי ראשי המסיתים מהמגזר הערבי או אנשי שמאל קיצוני עושים כנגד גופשטיין. אמנם במהלך השימוע נפל אישום שייחס לגופשטיין שיבוש הליכי משפט לאחר שהוכחנו שאישום זה אינו עולה בקנה אחד עם העובדות אולם לטעמי כתב האישום כולו מגלה רדיפה פוליטית כלפי מי שפועל למען בנות ישראל ולטובת העם היהודי כולו"

7 תגובות

האימון בפרקליטות שוה מה שהוא שוה

בסך הכל בנצי היקר רוצה להגן על עם ישראל . ומחפשים להפילא אותו. השם יציל אותו לא יתן אותו בידם וצליח אותו

שיטפלו קודם באחמד טיבי ןחביריו אחרי זה נדבר על בנצי

בושה לפרקליטות . בושה לשי ניצן . ובושה למנדלבליט המוטה שנותן לגיטימציה לשמאל הרדקאלי עוכר ישראל . בושה לגנץ ויהיר ואיווט וכל השמאל המבולבל ששכחו שהם יהודים . פשוט אבדו את זהותם ומתביישים בהיותם יהודים . תתביישו אנשים פחותים ומטורללים עוכרי ותומכים בשונאינו . אתם בושה וחרפה ליהדות

בושה לפרקליטות . בושה לשי ניצן . ובושה למנדלבליט המוטה שנותן לגיטימציה לשמאל הרדקאלי עוכר ישראל . בושה לגנץ ויהיר ואיווט וכל השמאל המבולבל ששכחו שהם יהודים . פשוט אבדו את זהותם ומתביישים בהיותם יהודים . תתביישו אנשים פחותים ומטורללים עוכרי ותומכים בשונאינו . אתם בושה וחרפה ליהדות

איפה יש עוד גברים כאלווו איפה עם ישראל קיים בזכותם

בנצי מתגרה באומות

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell