מגעים מתקיימים בימים האחרונים בין העבודה והמחנה הדמוקרטי לקראת אפשרות של ריצה משותפת במקרה ויתקיימו בחירות נוספות. עמיר פרץ מסרב בינתיים בתוקף להצעה ומנסה להתאחד עם כחול לבן. במקביל, ניצני מרד במרצ נגד ניצן הורוביץ

מגעים מתקיימים בימים האחרונים בין העבודה והמחנה הדמוקרטי (מרצ) לקראת אפשרות של ריצה משותפת במקרה ויתקיימו בחירות נוספות. על פי דיווח ב'חדשות 13', נושא האיחוד כמפלגה או כגוש טכני עלה בשיחה בין ראשי המפלגות ניצן הורוביץ ועמיר פרץ.

על פי הדיווח של ברק רביד, בשלב זה אף צד לא פוסל את האפשרות, אך נראה כי פרץ בשלב זה מסתייג מהמהלך. גורמים בשתי המפלגות אומרים כי לא יהיה מנוס ממהלך כזה לאור החשש שאחת מהמפלגות או שתיהן לא יעברו את אחוז החסימה, מה שלדבריהם יפגע אנושות בגוש המרכז-שמאל ויחסל את סיכוייו של בני גנץ להרכיב ממשלה.

בתוך כך, מרדכי גילת דיווח ב'כאן חדשות' על ניצני מרד במפלגת מרצ נגד היו"ר ניצן הורוביץ, במפלגה יש התארגנות למנוע את בחירתו מחדש לתפקיד יו"ר המפלגה במקרה ויתקיימו בחירות חוזרות, אז על פי חוקת המפלגה יש חובה לקיים פריימריז נוספים.

עוד מדווח גילת כי עמיר פרץ מסרב בינתיים בתוקף להצעה ממרצ לריצה משותפת, למרות החשש שלא יעברו את אחוז החסימה לבדם. על פי הדיווח, פרץ ניסה להתאחד עם כחול לבן, אך נדחה.