תומר נויברג / FLASH90

בכירים בליכוד: נתניהו נערך לקמפיין בחירות שיתמקד בנושא החסינות

בליכוד נערכים לבחירות: גורמים בסביבתו של ראש הממשלה: בליכוד כבר מדברים על קמפיין בחירות הבא, ומתכוונים למקד אותו במערכת המשפט ובצורך שלו לקבל חסינות מהעמדה לדין. גורם בליכוד: נתניהו מדבר על אחדות אבל החליט ללכת לבחירות

בליכוד נערכים לבחירות: בצל הקיפאון במערכת הפוליטי ופיזורה המתקרב של הכנסת, גורמים בסביבתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו אומרים, בליכוד כבר מדברים על קמפיין בחירות הבא, ומתכוונים למקד אותו במערכת המשפט ובצורך שלו לקבל חסינות מהעמדה לדין, כך פורסם הערב 'בחדשות 12'.

גם היום נתניהו הקפיד לומר שפניו לממשלת אחדות, אבל גורם בכיר בסביבתו אמר 'לחדשות 12' כי הוא כבר החליט על בחירות. יתרה מכך, בכירים בליכוד ששוחחו עמו אמרו לו: "הסנטימנט הציבורי בתוך מחנה הימין ובליכוד בפרט איתנו, יש תחושת אמפתיה והזדהות – אנחנו יכולים להביא 61 ולהגדיל את כוחנו".

בהקשר זה יש מי בסביבתו של נתניהו שמדבר כבר על הקמפיין הבא ומה הוא יכלול: פחות סביר שהוא יתרכז בחזית הדיפלומטית לאחר שקמפיין "ליגה אחרת" לא הצליח לאור הדלתות שכבר פחות פתוחות אצל פוטין ואצל טראמפ, וגם כנראה שסיסמת "מדינת ישראל משגשגת מאי פעם" לא תעבוד הפעם, שכן נתניהו בעצמו מקפיד להזכיר את הגירעון בתקציב ואת האיומים הביטחוניים החריגים.

על פי אותם גורמים בסביבת נתניהו: קמפיין חסינות וקמפיין נגד מערכת המשפט. בליכוד יגידו לבוחרים: "עושים עוול לנתניהו, מנסים להפיל אותו ולקחת לכם את הקול, הם לא הפנימו שאתם קובעים. לא הצליחו בקלפי אז מנסים דרך הפרקליטות ובתי המשפט".

מהליכוד נמסר בתגובה: "הידיעה בערוץ 12 כאילו קמפיין הליכוד יעסוק במערכת המשפט לא נכונה. ראש הממשלה נתניהו מעריך מאוד את בתי המשפט וממילא קמפיין כזה נגד בתי המשפט כלל לא על הפרק".

5 תגובות

בסוף יתברר שה"בכירים בליכוד" אותם מצטטים כל ערב בערוץ לפיד זה הליכודניקים החדשים

מטורפיהו נערך לקרב חייו והכל האמצעיים כשרים

ביבי אני הייתי מציע לך
לא לפתח ציפיות משום קמפיין
ברחוב מדברים עליך כבר כגוייה מתה.

דייי נמאס כבר מהרכילות של הפליטקאים כל אחד מוציא מה שבא לו מהפה ואחרי זה מדבר על אחדות העם וכמה נורא איך שהשני מפלג

הכל ביד ה'
אבל בטוח שאם ביבי יקבל על עצמו להסיר את חרפת חילולי השבת שאמנם מיעוט רעשני החל בזלזול בשבת קודש בפרהסיה ודווקא ע"י ראש עיר שצמח בתוך שורות "הליכוד" .
חובה למגר תופעה זו .
אולי תיקון זה יוכל להביא לו כלפי שמיא כפרה על גזילת כבשת הרש שקיצץ את כספי המשפחות והילדים בהיותו שר אוצר בממשלת שרון ותומי לפיד .

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *