זירת התאונה

קרובי הרב לוי שנמחץ למוות במרוקו: "זו לא תאונה, אלא מעשה מכוון"

עדי ראיה לתאונת דרכים הקשה מחוץ למלון גרנד מוגדור במרוקו בה נהרג הרב דוד לוי ז"ל טוענים כי נהג האוטובוס דרס אותו בכוונה אחרי ויכוח. על פי העדויות, מיד לאחר מכן הנהג קם מכיסאו וירד מהאוטובוס בלי להגיש עזרה

הטרגדיה הקשה במרוקו: עדי ראיה לתאונת דרכים הקשה מחוץ למלון גרנד מוגדור במרוקו בה נהרג הרב דוד לוי ז"ל טוענים כי נהג האוטובוס דרס אותו בכוונה אחרי ויכוח. בסרטון, המתעד את רגעיו האחרונים, נשמע לוי אומר שהוא חוזר למלון בשל השבת המתקרבת ולאחר מכן הוא יורד מהאוטובוס. לאחר מכן, על פי עדויות, החל ויכוח בין נהג האוטובוס לחברי משלחת החסידים. דוד בונן עמד כמה סנטימטרים לפני הרב לוי כאשר נמחץ לוי ולטענתו, נהג האוטובוס "נתן פול גז, עם פרצוף של רוצח".

בונן נפצע קל אבל לרב לוי לא היה סיכוי. על פי העדויות, מיד לאחר מכן הנהג קם מכיסאו וירד מהאוטובוס בלי להגיש עזרה. בתמונות שצולמו שניות לאחר התאונה, ניתן לראות כי לשני האוטובוסים נגרם נזק רב. זה לא מסתדר עם טענת הנהג כי מדובר בהידרדרות קלה שנגרמה מתאונה.

האברך הרב דוד לוי ז"ל בגיל 41 הותיר אחריו את רעייתו וארבעת ילדיו כשהקטן בן שנה בלבד. "הוא היה אברך דומינמטי בישיבה" מספרים חבריו לספסל הלימודים כשהם מסרבים לעכל את הטרגדיה. "ירא שמים צדיק גדול שכל היום לן באהלה של תורה. הוא היה אחראי על כל בית המדרש של מורנו הרב פינטו בביתו שברובע י"א באשדוד".

משתתפי המסע למרוקו מספרים בשיחה לחדשות JDN' כי אברכי הישיבה עמלו עד כניסת השבת לנקות את הזירה מדם בכדי לשמור על כבוד המת ובחורי הישיבה היו במשמרות תהילים סביב מיטתו במשך כל השבת. "אנחנו בהלם מפטירתו הפתאומית. זהו אסון נורא", אומרים בקהילת שובה ישראל.

2 תגובות

מסקנה. אין מה לחפש בחוץ לארץ בין כל השונאים הארורים. ב"ה לא חסרים קברות צדיקים בארץ וגם נופים מהממים

השם יקום דמו

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *