Flash90

פרץ במתקפה על ליברמן: "תפסיק עם השנאה לחרדים, תפרוץ פה מלחמה"

יו"ר מפלגת העבודה במתקפה חריפה נגד יו"ר ישראל ביתנו: "השנאה והגזענות שיצרת כלפי החרדים והערבים הן הסיבות שנגררנו לבחירות שלישיות". ליברמן הגיב: "עמיר ידידי, לא מתאים לך להתקרנף גם כשהתחושה היא של מצוקה פוליטית"

יו"ר מפלגת העבודה -גשר ח"כ עמיר פרץ תקף בחריפות את יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן ואמר: "ליברמן הוא השותף הטוב ביותר שיש לנתניהו לאורך השנים. השותף שלו לגזענות, השותף שלו לחסינות, השותף שלו למדיניות ההזנחה החברתית, לקריסה מערכת הבריאות ולכך שמיליון ילדים חיים מתחת לקו העוני. הוא ניזכר רק בבחירות שיש עולים חדשים ללא פנסיה", את הדברים אמר בכנס פעילם בסכנין.

יו"ר מפלגת העבודה החריף את הטון: "מצביעים שמתפתים אחרי ליברמן החדש, שלא ישכחו שמדובר בזאב גזעני שהתעטף בעור של כבש. הם, יום אחרי הבחירות יפגשו שוב את אותו ליברמן, ימני קיצוני, שונא את מוסדות אכיפת החוק ורואה בהם אויבים. הוא יעשה הכול כדי לפגוע בהם ולהחליש אותם".

בתגובה כתב ליברמן בחשבון הטוויטר שלו: "אני מאוד מעריך את ח״כ עמיר פרץ, וליבי איתו. אם התקפותיו עליי מסייעות לו למשוך תשומת לב ולחזור להיות רלוונטי, אני מוחל על כבודי ועומד לשירותו. אבל אני בספק אם זה יעזור למדינת ישראל ובספק אם בדרך הזו ניתן למנוע בחירות מיותרות".

פרץ השיב בתגובה לציוץ של ליברמן: "איווט, מודה לך על הערתך. אם ישראל חשובה לך הפסק את שיח הפסילה והשנאה שלך לפני שתפרוץ פה מלחמת אזרחים. השנאה והגזענות שיצרת כלפי החרדים והערבים הן הסיבות שנגררנו לבחירות שלישיות".

ליברמן אינו נותר חייב והשיב: "עמיר ידידי, לא מתאים לך להתקרנף גם כשהתחושה היא של מצוקה פוליטית. אין שום שיח של שנאה וגזענות נגד החרדים בדיוק ההפך. אני הראשון שאתנגד לפתיחת מרכולים בשבת בבני ברק ומתנגד בתוקף לסגירת מרכולים בשבת באשדוד. בעד היהדות אבל נגד כפייה דתית. חיה ותן לחיות".

11 תגובות

פששששש,
פרץ הפתעת אותנו לטובה.
סוף סוף אחרי עשרות שנים שלך במערכת הפוליטית אתה מדבר דברי טעם וחכמה.
נו נו, לא צריך להיות מבין גדול גדי לדעת שליברמן לוקה בנפש.

פרץ יודע לקרוא את המפה. ליברמן קורא לחבריו לרצוח חרדים

פרץ היקר, מלחמת רוסים-חרדים, שעליה הכריז ליברמן, כבר החלה, וההרוג הראשון זה ענין של זמן , ה' ירחם. בשביל לעצור את זה, צריך לפקוח את העיניים של מנדלבליט, להביא את ליברמן לבית המשפט בעוון שיסוי העם וגרימת מלחמת אחים. ואני מקווה שיירקב בכלא עם המחבלים

חמור ותן להיות חמור

חייב להגיד את המילה האחרונה הפח זבל הזה

סוף סוף שומעים מפרץ דברים לענין, אבל הוא יכול להציל את המצב אם הוא יצטרף לקואליציה עם ביבי, ולא יחזור על הטעות של גבאי, כל אחד יצדיק את הצעד שלו

כול מילה בסלע אייוט תענה עניני למה ששר הביטחון לשעבר ההוא עם המשקפת מוכיח אותך

פשש.. ליברמן ה'צדיק' היחיד בסדום
למי שלא יודע מה זה להתקרנף:
עבר תהליך של הסתאבות ושל אובדן הרגישות המוסרית כחלק מחברה העוברת תהליך כזה; שינה את תפיסת חייו המוסרית וכו' התבהם, הסתאב.
מתוך רב מילים אונליין
פשש… אין מילים, ממש 'צדיק'

פרץ למה סתם לברבר קום ועשה מעשה תצטרף לממשלה ומחקת פוליטית את המטורף ליברמן כי אם לא הוא ימחק אותך בבחירות הבאות ושימו לב לתגובה של ליברמן עמיר יקירי וכו' וכו ולמה כי אם יגיב לו חריף הוא יכנס לממשלה אז עמיר גדל שפם ותציל ת'מדינה

באמת חבל שרק פוליטיקאים במצוקה נזכרים לגנות את השיח המגאיל של החזיר ממולדובה וגם זה רק ביחד עם גינוי להסתה נגד הערבים

מר פרץ, המתחרים שלך על אותו נתח זה כחול לבן. תכנס לממשלה, הם יתפרקו מיד, יבוזו להם, המפלגה שלך תגדל אוטומטית, גם יראו בך היחיד שמסוגל להתעלות על עצמו ולהציל את העם

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו