יו"ר מפלגת העבודה במתקפה חריפה נגד יו"ר ישראל ביתנו: "השנאה והגזענות שיצרת כלפי החרדים והערבים הן הסיבות שנגררנו לבחירות שלישיות". ליברמן הגיב: "עמיר ידידי, לא מתאים לך להתקרנף גם כשהתחושה היא של מצוקה פוליטית"

יו"ר מפלגת העבודה -גשר ח"כ עמיר פרץ תקף בחריפות את יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן ואמר: "ליברמן הוא השותף הטוב ביותר שיש לנתניהו לאורך השנים. השותף שלו לגזענות, השותף שלו לחסינות, השותף שלו למדיניות ההזנחה החברתית, לקריסה מערכת הבריאות ולכך שמיליון ילדים חיים מתחת לקו העוני. הוא ניזכר רק בבחירות שיש עולים חדשים ללא פנסיה", את הדברים אמר בכנס פעילם בסכנין.

יו"ר מפלגת העבודה החריף את הטון: "מצביעים שמתפתים אחרי ליברמן החדש, שלא ישכחו שמדובר בזאב גזעני שהתעטף בעור של כבש. הם, יום אחרי הבחירות יפגשו שוב את אותו ליברמן, ימני קיצוני, שונא את מוסדות אכיפת החוק ורואה בהם אויבים. הוא יעשה הכול כדי לפגוע בהם ולהחליש אותם".

בתגובה כתב ליברמן בחשבון הטוויטר שלו: "אני מאוד מעריך את ח״כ עמיר פרץ, וליבי איתו. אם התקפותיו עליי מסייעות לו למשוך תשומת לב ולחזור להיות רלוונטי, אני מוחל על כבודי ועומד לשירותו. אבל אני בספק אם זה יעזור למדינת ישראל ובספק אם בדרך הזו ניתן למנוע בחירות מיותרות".

פרץ השיב בתגובה לציוץ של ליברמן: "איווט, מודה לך על הערתך. אם ישראל חשובה לך הפסק את שיח הפסילה והשנאה שלך לפני שתפרוץ פה מלחמת אזרחים. השנאה והגזענות שיצרת כלפי החרדים והערבים הן הסיבות שנגררנו לבחירות שלישיות".

ליברמן אינו נותר חייב והשיב: "עמיר ידידי, לא מתאים לך להתקרנף גם כשהתחושה היא של מצוקה פוליטית. אין שום שיח של שנאה וגזענות נגד החרדים בדיוק ההפך. אני הראשון שאתנגד לפתיחת מרכולים בשבת בבני ברק ומתנגד בתוקף לסגירת מרכולים בשבת באשדוד. בעד היהדות אבל נגד כפייה דתית. חיה ותן לחיות".