צילום: מתוך הטוויטר של גדעון סער

נתניהו VS סער • בתום דיון סוער במרכז הליכוד: הפריימריז לרשימה בוטלו

ח"כ גדעון סער זכה לקריאות "ראש הממשלה הבא" ומנגד לקריאות "בוז". בדבריו אמר כי, "גם מול מי שמכהן 14 שנה מותר להתמודד". המרכז אישר את ביטול הפריימריז לרשימת המפלגה וקידום החוק הנורבגי. גם ראש הממשלה הגיע להשתתף

ארבעה ימים לפיזור הכנסת וברקע המאבק המחריף בין ראש הממשלה בנימין נתניהו וח"כ גדעון סער על הנהגת הליכוד, מרכז המפלגה אישר הערב (ראשון) את הצעת ההחלטה של נתניהו והשר חיים כץ המבטלת את הפריימריז לרשימת הליכוד בבחירות הבאות ומקפיאה את זו שהתמודדה בבחירות בספטמבר.

בסביבת ראש הממשלה שבים ואומרים כי החלטה בעניין הפריימריז לראשות הליכוד תתקבל רק אם אכן יהיו בחירות. בהצבעה שהתקיימה באקספו תל אביב הוחלט גם על התחייבות לקידום החוק הנורבגי אחרי הבחירות הבאות – שבמסגרתו יוכלו עד ארבעה שרים להתפטר מתפקידם בכנסת ובכך לפנות מקום למועמדים נוספים ברשימה להיכנס לכנסת כח"כים.

ראש הממשלה הגיע לכינוס לאחר מכן, והתקבל בקריאות עידוד. "איננו יודעים עדיין אם נלך לבחירות ואנחנו עושים מאמץ אחרון למנוע זאת", אמר נתניהו בפני חברי המרכז. "אבל אם הן ייכפו עלינו, אנחנו נלך וננצח בגדול". חבר הכנסת גדעון סער שנאם קודם לכן והתקבל מצד אחד בקריאות "ראש הממשלה הבא" מחוץ לאולם אך גם בקריאות בוז וצעקות "ביבי, ביבי" כשעלה לנאום.

בדבריו אמר סער כי, "לפני 55 שנה, אריאל שרון, לשר בממשלתו הראשונה של יצחק שמיר. הוא התמודד במרכז תנועת חירות, מול יצחק שמיר, הוא הפסיד בהתמודדות, ולאחריה התנועה כולה התאחדה מאחוריו של יצחק שמיר, זאת הייתה התמודדות לגיטימית. למרות שהייתה מול ראש ממשלה מכהן‎".

עוד הוסיף כי, "נחושה דעתי להתמודד על ראשות התנועה מתוך הבנה כי נדרש שינוי, נחוץ מפנה על מנת לחלץ את המדינה מהמשבר הפוליטי המתמשך, להקים ממשלה בראשות הליכוד, ולאחד את העם". לדבריו, "מנסים להכפיש את מי שרוצה להתמודד לראשות הליכוד. גם מול מי שמכהן 14 שנה מותר להתמודד".

8 תגובות

גדעון סער הגבר!!!!!

טוען שצריך שינוי ואני טוען שהוא חומד את הכיסא

איך הספיקו לשכוח את כל מהלכיו כמתלקק ומתחנף לחרדים אך בפועל…..

הוא נראה צעיר בן 45

נבל מרושע!!!
הרי בשום תרחיש אינך מביא להכרעה וכוחו של הליכוד יורד אז איזו בשורה אתה מביא לגוש הימין חוץ מלחמוד את הכסא.
אתה האחרון שהייתי מצביע לו.
בעיניי המועמדים המובילים הףלראשות הממשלה הם בנט וברקת

סער יותר מסורתי מביבי האטאסיט לא שעדיף את סער אבל די לחנופה לרשע אז מה עם אנחנו מצביעם בבחירות אבל אנחנו לא ציונים

ברקת עדיף על סער בהרבה
ברקת אדם אם ערכים

כנראה שכחת מהר מה עשה אותו רשע ברקת לחרדים בירושלים ואיך הכניס את חילולי השבת לדבר שבשגרה ופסטיבלים פרוצים לעיר הקודש והמקדש

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *