עמיר פרץ: "הבחירות השלישית בגלל איש אחד – אביגדור ליברמן" • צפו

יו"ר 'העבודה' במתקפה על יו"ר ישראל בתינו: "השנאה והגזענות שהכניס פסילת הערבים ופסילת החרדים בתחפושת של שאיפה לאחדות". במענה לשאלת 'חדשות JDN': "מעולם לא הסכמתי להיות שותף לשיח מסית נגד חרדים, לא אהיה שותף לכך"

יו"ר 'העבודה-גשר' ח"כ עמיר פרץ, ממשיך במתקפה על יו"ר ישראל בתינו ואומר כי, "מערכת הבחירות השלישית שמתרגשת אלינו היא בגלל איש אחד: אביגדור ליברמן. השנאה והגזענות שהכניס אביגדור למערכת הפוליטית, פסילת הערבים ופסילת החרדים בתחפושת של "שאיפה לאחדות" היא אחד השקרים הגדולים שהיו מעולם במערכת הפוליטית הישראלית".

בפתח ישיבת הסיעה היום (שני) בכנסת אמר כי "לא יעלה על הדעת שבשנת 2020 גזענות פוליטית כלפי ערבים וחרדים תהיה תכנית פוליטית, וכן, לליברמן אין כל תכנית אחרת. אם לא נתנער מהדברים האלה, נמצא עצמנו נגררים אחרי ביבי וליברמן גם לבחירות רביעיות".

במענה לשאלת 'חדשות JDN' על שתיקת יתר המערכת הפוליטית מול ההסתה של ליברמן אמר פרץ כי, "אני עושה את עבודתי, את מלאכתי, את אמונתי, אני אינני מטיף לאיש מה צריכה להיות דרכו, דרכנו איננה משתנה. אני מעולם לא הסכמתי להיות שותף לשיח מסית, לא נגד חרדים ולא נגד הערבים, אני חושב שזה שיח פוגעני, זה שיח שפוגע עמוק מאוד בחברה הישראלית כולה. לכן, אין לי כוונה, לא רק שאני לא יהיה שותף לכך, אלא אני אצא נגד התופעות האלה בכל דרך".

באשר למערכת הבחירות אמר פרץ כי, "אנחנו, העבודה גשר, נוביל אלטרנטיבה גדולה ומרגשת. היום כולם יודעים שמה שקובע זה גודל הגוש ולא המפלגה הגדולה. רק אם העבודה גשר תהיה גדולה וחזקה, תהיה בישראל ממשלת שינוי. הצלחנו בחיבור הראשון, של העבודה עם גשר, עם אורלי לוי אבקסיס. יש היום בישראל מנהיגות חברתית מוכחת, והיא המנהיגות המשותפת שלנו. אני מתכוון להגדיל ולהרחיב את החיבור הזה. אנחנו צריכים להבטיח שיהיה גוש של 61 מנדטים לממשלת שינוי. נבחן הכול בבוא העת".

9 תגובות

יהודי אמיתי, גבר אמיתי, כל הבחירות הוא לא נגרר להתלעמות הקלוקלת, פוליטיקאי מן העבר ישר ומכבד, גאים בך עמיר, הלוואי וילמדו מצניעותך ומישרותך, כל הכבוד על האומץ, ואני ימני, אבל זה אדם הגון ישר גבר אמיתי ובר פלוגתא ראוי, נשיאות המדינה

למה הוא פוסל את ביבי

למה הוא כן פוסל את ביבי .??.

עמיר פרץ מדבר באומץ וביושר את מה שיודעים גם יתר השמאלנים ומעדיפים להיתמם. ברור לכל ילד שליברמן יצר את כל הכאוס הזה ולא משיקולים ענייניים וטהורים…

הזכיר את הערבים לפני החרדים.
מה שקרוב לליבו.
דבר שני כל הנאום הוא כדי להרים את השמאל.
החרדים לא מעניינים אותו.
למגיב הראשון אנחנו לא לומדים אנגלית כך שאנחנו לא מבינים מה התגובה לך תלמד אידיש או עברית ותכתוב לנו

פרץ, אני ימני, אבל מצדיע לך. אם כל השמאלנים היו כמותך, בקלות היתה קמה לה ממשלת אחדות, ואפילו אחדות בעם. תמשיך להילחם בליברמן עד שיחזור לנקות שירותים בבסיסי הצבא האדום

הוא פוסל את ביבי אך ורק בגלל שביבי ימיני, וכל השאר נעליים. כל אחד שמבין קצת בכלכלה יודע שלא היה עוד אחד שעשה בשביל הכלכלה כמו ביבי.

נכון מאד, ואם יתנו לו לרוץ הפעם, הוא יעשה את זה שובק הבחירות לא יעזרו כלום, אבל למה פרץ לא לומד מהטעות של גבאי ומצטרף לממשלת נתניהו

"אבי" גם אני מצטרף לשאלתך

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *