תחת אבטחה כבדה: הראשון לציון הגרש"מ עמאר ביקר בבחריין

הראשון לציון והרב הראשי לירושלים הגאון רבי שלמה משה עמאר ערך ביקור מיוחד בבחריין, במהלכו נפגש עם מלך בחריין ואישי דת רבים. "העמים במזרח התיכון רוצים בשלום עם ישראל, על המנהיגות לקדם זאת ללא פחד", אמר בכינוס למלך בחריין

הראשון לציון והרב הראשי לירושלים הגאון רבי שלמה משה עמאר ערך ביקור מיוחד במדינה המוסלמית בחריין, במהלכו נפגש עם מלך בחריין ואישי דת רבים מארצות המזרח התיכון והרחוק. קבלת פנים מיוחדת נערכה עבורו ע"י אנשי הממשל במקום תחת אבטחה כבדה וליווי צמוד שתיאמו את מסעו של הגרש"מ שליט"א.

במהלך כנס של ראשי דתות בעולם ביניהם ממדינות מקטר, כווית, ירדן, לבנון, מצרים, רוסיה, ארצות הברית, איטליה, תאילנד והודו נשא דברים הראשון לציון ואמר כי העמים במזרח התיכון רוצים בשלום עם ישראל ועל המנהיגות לקדם זאת. בדבריו ציין את האמונה היהודית וערך השלום שבה.

"העמים במזרח התיכון רוצים בשלום עם ישראל, על המנהיגות לקדם זאת ללא פחד", אמר הרב בכינוס. למלך בחריין אמר הרב: "ברכת שלום מירושלים שתזכה להוביל ליחסים איתנים עם מדינת ישראל". הרשלא"צ הביע תקווה לפריצת דרך מדינית ובירך במעמד את מלך בחריין שיזם את הוועידה, וקיווה שבקרוב יוכלו אזרחי המדינות לבקר בישראל ובבחריין ללא תיאום מיוחד.

בתיאום הגעתו של הרב היו מעורבים גורמים מדיניים ואנשי משרד החוץ שתיאמו את היבטייהאבטחה ולו"ז הביקור. הראשון לציון הגיע לאירוע כשהוא לבוש בגלימת הזהב המסורתית וכשלגופו ובמהלך הביקור ענד הראשון לציון על גופו את עשרת הדברות כמנהגו בביקוריו בין העמים לקדש שם שמיים בעולם.

4 תגובות

את מי מחקו שם רוחני?

הרב שלמה עמאר פאר הדור והדרו מנהיגה של יהדות ספרד ימשיל להנהיגנו עד בוא משיח צדקנו

קידוש שם שמים שאין כדוגמתו

נראה קטלוג של תחפושות של הפיראט האדום….

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *