"הצבעה לליברמן היא הצבעה בעד בחירות בפעם הרביעית"

פרשן 'ישראל היום' במתקפה חריפה על יו"ר ישראל ביתנו: "כולם אשמים בפארסה הפוליטית שאליה נקלעה ישראל, אבל אדם אחד משגע את המדינה כולה - ונראה שהוא נהנה מזה: אביגדור ליברמן. ליברמן לא יכול להיות פתרון לכלום, הוא הבעיה"

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

פרשן עיתון 'ישראל היום' מתי טוכפלד יוצא במתקפה חריפה נגד יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן וכותב כי, "את האמת צריך לומר: כולם אשמים. גם בנימין נתניהו, גם בני גנץ, גם אביגדור ליברמן וגם כל היתר. כל אחד מהשחקנים המרכזיים והצדדיים תרם את חלקו למצב שנוצר, וכולנו משלמים את המחיר".

"אבל גם את האמת הפשוטה הבאה צריך לומר: הדרך הוודאית לבחירות רביעיות עוברת דרך הצבעה לליברמן. מי שנהנה מהמצב הקיים, של בחירות כל כמה חודשים, הפתק הנכון עבורו הוא זה של ישראל ביתנו. אבל מי שלא, שיבחר פתק אחר. בלי קשר לדעות פוליטיות, מצע או מדיניות – הצבעה לליברמן היא הצבעה בעד בחירות רביעיות".

"בשתי מערכות בחירות ליברמן לא נתן את אצבעותיו להקמת אף מממשלה. נוכחותו במגרש הפוליטי מונעת משני הגושים לקבל 61 מנדטים והכרעה. מאז בחירות 2019 א' ליברמן הפך לגוש חוסם של איש אחד. אפשר לאהוב אותו, להתחבר לדעותיו, לחבב את זגזוגיו. אין שום בעיה. אבל יחד עם זאת, צריך לדעת כי הצבעה עבורו היא הצבעה בעד המשך הריק הפוליטי וממשלת המעבר הנצחית שלא מסתיימת, וגם כנראה לא תסתיים כל עוד הוא על המגרש".

הוא מסביר כי, "בבחירות האחרונות היו חסרים 6 ח"כים לימין ו־4 ח"כים לשמאל כדי להכריע את הכף לכאן או לכאן. אם בפעם הבאה כל מי שנוטה ימינה יצביע לאחת ממפלגות הימין וכל מי שנוטה שמאלה לאחת ממפלגות השמאל, תהיה סוף־סוף הכרעה. אחד הגושים ישיג 61 וירכיב ממשלה".

"אבל אם יאפשרו לליברמן שוב להחזיק במנדטים יקרים ולהשאירם באוויר, לא לפה ולא לשם, לא להקיא ולא לבלוע, יהיה זה מתכון בטוח לחזרה נוספת על הסרט הבלתי נגמר. כי ליברמן לא יצטרף לממשלת נתניהו – בגלל החרדים, ולא לגנץ – בגלל הערבים. ואפילו ממשלת אחדות לא יוכל לכפות, ממש כפי שלא הצליח כעת. במילים אחרות, ליברמן לא יכול להיות פתרון לכלום. אולי מפני שלמעשה, הוא הוא הבעיה", דברי טוכפלד.

12 תגובות

דברים אמיתיים

מאמר חד וקולע.
האמת הפשוטה הידועה לכולם

האמת חזקה מכל

ולא לשכוח שבגללו היו הבחירות הראשונות גם ברגע שהוא התפטר מלהיות שר הבטחון

האדם הכי מסוכן למדינה כיום! איך לא הפנימו שצריכים לשבור את הכלים כאן? למה לא כופים אותו לצאת לפנסיה?

בדיוק את התגובה הזו כתבתי לפני כמה זמן לגבי כתבה שעסקה במי אשם בבחירות.
וכתבתי שכל מי שהצביע ליברמן אשם. וגם כל מי שיצביע ליברמן הוא מצביע בעד בחירות רביעיות. זה צריך להיות חלק מהקמפיין של הליכוד.
אני שמח שמישהו לקח את הרעיון הלאה.

אני רוצה רק רגע לתקן ולומר שבחירות רבעיות לא יהיו כי בבחירות שלישיות הבית היהודי לא עובר את החוז החסימה ובלי קשר מבלעדיו היו 61 אצבעות

בשביעית בא משיח בן דוד. שבע בחירות חוזרות . זה הסוד

מתי אני מצטרף לדברך

והצבעה לביבי המושחת היא טיפשות מוחלטת וסיוע להפקרות של תושבי הדרום

ליברמן נוכל משחק אותה דואג לישראל וגורם לבחירות

ליברמן, איך אומרים תלך לעזעזאל ברוסית?,,, אז תעוף לשם

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell