ח"כ מתן כהנא ל'JDN': "הימין החדש תרוץ לבד, איילת שקד איתנו" • צפו

ח"כ מתן כהנא מ'הימין החדש' בראיון ל'חדשות JDN': "אין חיבורים על הפרק, אנחנו כוח מלא לבד". עוד קבע: "איילת שקד בימין החדש". מי היו"ר? "איילת שקד ונתפלי בנט הם כוח משותף פוליטי, הם יסתדרו". הבחירות? "טוב לימין החדש, רק לעם ישראל"

 • שמיים סגורים: שערי דמעות לא ננעלו בליזענסק

  תוכן מקודם

 • שמיים סגורים: שערי דמעות לא ננעלו בליזענסק

  תוכן מקודם

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

 • סיטואציה מביישת: עזרו לבת ישראל עזובה

  תוכן מקודם

ח"כ מתן כהנא מ'הימין החדש' מצהיר הערב בראיון ל'חדשות JDN' כי מפלגתם תרוץ עצמאית בבחירות הקרובות: "אנחנו רצים, הימין החדש, אנחנו גם משוכנעים בהצלחתנו. אני חושב שגם לימין כולו זה מאוד חשוב, זה הדרך היחיד לעבור את מחסום ה-61 מנדטים, כדי שנוכל להקים פה ממשלה ימנית כמו שאנחנו רוצים".

בפעם הקודמת שעשיתם את זה, לפני 2 מערכות בחירות, זה לא הצליח…

"נכון, אתה צודק, אני חושב שהפקנו את הלקחים, לא נחזור עליהם עכשיו, אבל אני חושב שעכשיו אנחנו באים ממקום יותר טוב, יותר נכון, ועם בסיס תומכים יותר איתן, ואני משוכנע שהפעם נעבור בגדול".

איחוד עם איחוד מפלגות הימין לא עומד על הפרק?

"לא, לא עומד על הפרק, אנחנו כוח מלא לבד".

איילת שקד תמשיך אתכם?

"איילת שקד בימין החדש".

זה סופי, לא שוקלת שום דבר? זה סגור איתה?

"שמואל, איילת שקד בימין החדש, אפשר להמשיך".

כיו"ר? או שהיושב ראש המשותף נגמר?

"איילת שקד ונתפלי בנט הם כוח משותף פוליטי שעוד ילמדו עליו בבתי הספר לפוליטיקה בארץ ובעולם, הם תמיד ידעו להסתדר, גם כשהיו עליות ומורדות, הם תמיד ידעו לעבוד ביחד ולהסתדר ביניהם ואני בטוח שכך גם יהיה הפעם".

ותואר היושב ראש?

"הם יסתדרו, אל תדאג".

על ההיגררות לבחירות אמר כי, "אנחנו בימין החדש עשינו כל מה שיכולנו כדי להימנע מהאיוולת הזאת, אני מזכיר לך שגם נפתלי בנט בשלב מאוד מוקדם אמר 'חברים, אני משחרר את בנימין נתניהו מהתחייבויותיו כלפי ושילך ויקים ממשלה, אם הבלוק של ה-55 זה מה שעוצר את הקמת הממשלה' וברור לנו שזה לא הסיפור".

"איילת שקד במקביל עשה מאמצים עילאיים מול ליברמן כדי לשכנע אותו לחזור הביתה לימין, הרי בסוף הוא היה בימין פעם, אז עשינו כל מה שיכולנו ובסופו של דבר אנחנו לצערי מפלגה קטנה של שלושה מנדטים, אין לנו השפעה עצומה על מה שקורה, באמת עשינו כל מה שאנחנו יכולים כדי למנוע את המצב הזה".

במענה לשאלה אם אנחנו כוד ניגרר למערכת בחירות רביעית השיב כי, "אנחנו מאוד מקווים שהימין החדש תתחזק מאוד, נוכל להיות יותר משפיעים בפעם הבא, ונוכל ללחוץ יותר על הצדדים להגיע למה שצריך, אני מקווה מאוד שאם אנחנו נצליח ושאר מפגות של גוש הימין יצליחו, אז נוכל להקים ממשלה ימנית אמתית".

בפתח הראיון אמר כי, "אני חושב שלמדינת ישראל ההליכה לבחירות שלישיות תוך שנה היא מיותרת ומטופשת, כואב לי שכחול לבן אמרו שישראל לפני הכל אבל מסתבר שזה לא המצב. אני חושב שמבחינת הימין החדש יש פה הזמנות גדולה ואנחנו משוכנעים שכוחנו יגדל אחרי הבחירות האלה, אבל לעם ישראל רע מאוד".

5 תגובות

אלופים בראיונות
יפה מאוד

"בחירות של שנאה" – כמה נאים הדברים לאומרם…
מי שמדבר….

קשקשן יפלו עוד הפעם זה מה שקורא עם הדתיים לאומיים אין להם מועצת חכמים ואין דעת תורה דעתם קובעת ככלבים השבים על קיאם

אל תדבר על הציונות הדתית אל תפלג תעם

בבחירות הראשונות לפני שנה ללא נמפלגה של בנט והפילוג שעשה היה קמה ממשלת ימין חזקה אבל כול זמן שהוא חולם להיות ראש ממשלה הוא ימשיך למכור אותנו להגשמת החלום חמור שלא לומד ובנוסף לא הכפת לו שהימין יפול

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן