יו"ר דגל התורה אומר כי, "אנחנו הולכים עם הימין מסיבות אידיאולוגיות ומי שעומד בראש הימין הוא נתניהו – זה לא הולך להשתנות". מקלב: "הבלוק הסתיים. עכשיו כל מפלגה תנסה לגייס כמה שיותר מצביעים לעצמה, לא פוסלים ישיבה עתידית עם ליברמן"

יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני מצהיר הערב כי, "גם אם יהיו בחירות פעם רביעית אנחנו נשאר עם הליכוד. לא משנה מי יעמוד בראשות הליכוד, את זה הליכודניקים יחליטו. המערכת המשפטית רודפת את נתניהו, בשום מדינה בעולם לא היו חוקרים ראש ממשלה על הסעיפים שבהם הואשם נתניהו".

יו"ר וועדת הכסיפם הוסיף בראיון ל'קול חי' כי "בשנת 2020 ללא תקציב נצטרך לעבוד קשה כדי להמשיך את תקצוב הישיבות, אבל אנחנו נכנסים לתקופה קשה ביותר בכל משרדי הממשלה, הערב זה ערב עצוב. אני מתבייש שאני חבר כנסת". בראיון ל'רשת ב' הוסיף, "אני היום מתבייש במצב, דבר שלא היה כדוגמתו. אנחנו הולכים עם הימין מסיבות אידיאולוגיות ומי שעומד בראש הימין הוא נתניהו – זה לא הולך להשתנות".

בראיון ל'חדשות 12' אמר גפני כי "נמשיך ללכת עם נתניהו. ליברמן בגד במחנה הימין, הוא רוצה לנקום בנתניהו. מה שמעניין אותו, זה ראשו הפוליטי של נתניהו, כדאי לחקור את זה". לדבריו, "האם אנחנו בכיס של נתניהו? להיפך, הוא בכיס שלנו". עוד הוסיף כי, "עם יאיר לפיד אני נפגש, לא אלך איתו לקואליציה. לא דיברנו פוליטיקה, רק על דברים שעל סדר היום. מקווה שהוא ייכשל".

בתוך כך, ח"כ אורי מקלב אמר בראיון ל'רשת ב' כי "הבלוק הסתיים. עכשיו כל מפלגה תנסה לגייס כמה שיותר מצביעים לעצמה. לא פוסלים ישיבה עתידית עם ליברמן שאצלו הדיבורים נגד חרדים זו פוליטיקה, לעומת לפיד שאצלו זה מובנה מהבית".