צילום: צילום: פלאש 90

ליברמן: תומך בחנינה לנתניהו תמורת פרישה מהחיים הפוליטיים

יו"ר ישראל ביתנו טוען כי, "נתניהו הפך לנטל. אף אחד לא רוצה לראות אותו בכלא, אבל אף אחד גם לא רוצה לראות אותו במערכת הפוליטית. כולם מוכנים לתת לו אפשרות לצאת בכבוד. אם תבוא אפילו לצורך זה יוזמת חקיקה, תהיה הסכמה מקיר לקיר"
 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן אומר כי יתמוך במתן חנינה לראש הממשלה בנימין נתניהו אם יעזוב את החיים הפוליטיים: "לא חסינות, הסדר תמורת פרישה בכבוד", הדגיש ליברמן בראיון ל'ווינט' כשהוא מתייחס לכתב האישום נגד נתניהו על שוחד, מרמה והפרת אמונים. לדבריו, "יש בכנסת תחושת מיאוס מנתניהו, הוא הפך לנטל".

עוד הוסיף כי, "מי שהגיע לנתניהו בלילה מטעם כל שרי הליכוד היה לא אחר ממי שעומד בראש צוות משא ומתן שלהם, שר התיירות יריב לוין, עם דרישה שנתניהו יוותר על החסינות. נתניהו התפרץ. אגב, ראיתי את דוברי נתניהו מתנפלים על דוד ביטן שדיבר שם באחד הראיונות ואמר שזו הזדמנות אחרונה של נתניהו להגיע ל-61".

לדבריו, "אני חושב שכל מי שהסתובב הרגיש את תחושת המיאוס. נתניהו הפך לצערי לנטל. אף אחד לא רוצה לראות אותו בכלא, אבל אף אחד גם לא רוצה לראות אותו במערכת הפוליטית. וכולם מוכנים באמת לתת לו אפשרות לצאת בכבוד. אם תבוא אפילו לצורך זה יוזמת חקיקה בכנסת אין לי ספק שתהיה הסכמה מקיר לקיר. בסופו של דבר לנתניהו באמת הייתה תרומה חשובה למדינת ישראל".

"לשחרר אותו הביתה בכבוד", הגזיר זאת ליברמן והוסיף, "אף אחד, כולל אותי, לא רוצה לראות אותו בכלא. אף אחד לא רוצה לראות שום ראש ממשלה בכלא". לדבריו, אם תצא קריאה לתת חנינה תמורת פרישה מהחיים הציבוריים, "כל יוזמה מהסוג הזה תקבל תמיכה רחבה מקיר לקיר". עוד הוסיף, "אנחנו בטוח נתמוך בסידור כזה".

ליברמן נשאל איך ינהג אם נתניהו יגיש בקשת חסינות והשיב כי, "כל מי ששמעתי אתמול בכנסת אומר שצריך למצוא פתרון שישחרר אותו בכבוד הראוי". לטענתו, "לא יהיה לו רוב לחסינות, גם בתוך הליכוד יש לא מעט התנגדויות". עוד אמר כי צריך לתת לנתניהו, "פרישה בהסדר כזה או אחר. צריך כרגע לתת לו אפשרות לפרוש בכבוד".

כתבות קשורות

3 תגובות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן