יונתן סינדל / פלאש 90

נתניהו הנחה את ביטן לעצור את היוזמה לביטול הפריימריז: "הליכוד דמוקרטית"

אחרי שאסף 800 חתימות בכדי לבטל את הפריימריז לראשות מפלגת הליכוד: ראש הממשלה הורה לח"כ דוד ביטן לבטל את איסוף החתימות ולקיים את הפריימריז כרגיל. הערב מרכז הליכוד צפוי לאשר את קיום הפריימריז בנר רביעי של חנוכה

שבועיים לפריימריז לראשות הליכוד: ראש הממשלה בנימין נתניהו הורה היום (חמישי) לח"כ דוד ביטן לרדת מדרישתו לביטול הפריימריז בליכוד, אמש השיג ביטן מעל 800 חתימות מצד חברי המרכז לקיום דיון על ביטול הבחירות המקדימות לראשות המפלגה.

הערב צפוי להתכנס מרכז הליכוד ולאשר כי הפריימריז לראשות הליכוד ייערכו בעוד 13 יום, ב-26.12. בחשבון הטוויטר שלו כתב ביטן כי "בימים האחרונים קידמתי יוזמה לביטול הפריימריז לראשות הליכוד, אני סבור כי בעת הזו יש להתרכז בניצחון הליכוד בבחירות".

הוא סיפר כי "נתניהו פנה אליי בבקשה שאבטל את פנייתי וכן לקיים את הפריימריז כמתוכנן. אני מבקש להודות ל- 830 חברי המרכז ולרבים אחרים שביקשו להצטרף לפנייתי וחתמו לביטול הפריימריז".

ממטה הפריימריז של ראש הממשלה נמסר כי, "ראש הממשלה נתניהו הנחה את חבר הכנסת ביטן שלא לקדם את היוזמה שלו לביטול הפריימריז. הליכוד היא תנועה דמוקרטית וחבריה יחליטו מי ינהיג אותה. ראש הממשלה נתניהו בטוח שיזכה באמונם הסוחף".

כזכור, ראש הממשלה ויו"ר מפלגת הליכוד בנימין נתניהו הודיע השבוע שהוא לא פועל נגד פריימריז לראשות מפלגת הליכוד. מטעמו של רה"מ נמסר: "במידה ויוחלט על בחירות כלליות יהיו פריימריז לראשות הליכוד וראש הממשלה נתניהו ינצח בגדול".

בכיר הליכוד ח"כ גדעון סער שככל הנראה יהיה המועמד היחיד נגד נתניהו אמר בתגובה: ‏"מברך את ראש הממשלה נתניהו על הודעתו בדבר קיום פריימריז מוסכמים לראשות הליכוד. הליכוד היא התנועה הפוליטית הגדולה בישראל ולה מסורת דמוקרטית מפוארת. אנו נקיים מערכת בחירות חיובית, מכבדת ונקיה בה אציג תוכניות ועמדות ברורות בכל תחומי המדיניות. חברי הליכוד יכריעו".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *