צילום: פלאש 90

בנט הודיע רשמית: "הימין החדש מתמודדת באופן עצמאי כמפלגה"

יו"ר 'הימין החדש' הודיע הערב כי המפלגה תרוץ לבד בבחירות הבאות ופירט את יעדי המפלגה: "יד קשה מול האויב הערבי, אחדות בעם, חירות האדם, ריסון ועדי השאלטר הכוחניים, ריסון אקטיביזם משפטי, לא מוסרים שטח ארצנו; ריבונות"

יו"ר 'הימין החדש' שר הביטחון נפתלי בנט הודיע הערב באופן רשמי כי המפלגה תרוץ לבד בבחירות הבאות: "תנועת הימין החדש מתמודדת באופן עצמאי כמפלגה לאומית ממלכתית, של כל העם", כתב בטוויטר. עוד הוסיף ופירט את יעדי המפלגה"יד קשה מול האויב הערבי, יהדות מקרבת ללא כפייה, אחדות בעם, חירות האדם, ריסון ועדי השאלטר הכוחניים, חיזוק בעלי העסקים והעצמאיים, ריסון אקטיביזם משפטי, לא מוסרים שטח ארצנו; ריבונות".

כזכור, בראיון ל'חדשות JDN' בערב פיזור הכנסת אמר ח"כ מתן כהנא מהמפלגה כי "אנחנו רצים, הימין החדש, אנחנו גם משוכנעים בהצלחתנו. אני חושב שגם לימין כולו זה מאוד חשוב, זה הדרך היחיד לעבור את מחסום ה-61 מנדטים, כדי שנוכל להקים פה ממשלה ימנית כמו שאנחנו רוצים".

 

ח"כ מתן כהנא ל'JDN': "הימין החדש תרוץ לבד, איילת שקד איתנו" • צפו

 

בראיון ציין כי הפיקו את הלקחים מהבחירות הבאות והוא בטוח שהפעם יעברו את אחוז החסימה "בגדול. לדבריו, איחוד עם איחוד מפלגות הימין לא עומד על הפרק וכן הוסיף כי איילת שקד היא חלק מהמפלגה. "איילת שקד ונתפלי בנט הם כוח משותף פוליטי שעוד ילמדו עליו בבתי הספר לפוליטיקה בארץ ובעולם, הם תמיד ידעו להסתדר, גם כשהיו עליות ומורדות, הם תמיד ידעו לעבוד ביחד ולהסתדר ביניהם ואני בטוח שכך גם יהיה הפעם", אמר במענה לשאלת תואר היו"ר.

כזכור, יו"ר האיחוד הלאומי השר בצלאל סמוטריץ' וח"כ איילת שקד מהימין החדש נפגשו ביום חמישי האחרון בתל אביב ודנו בקידום פריימריז פתוחים להקמת רשימה אחת גדולה בציונות הדתית שתתמודד בבחירות הקרובות. ב'וואלה' דווח כי המהלך נרקם בניגוד לעמדתו של יו"ר הבית היהודי, רפי פרץ.

לפי הדיווח יו"ר הימין החדש איילת שקד עדיין לא החליטה באיזו מסגרת היא תתמודד בבחירות הקרובות לכנסת ה-23, כשהאפשרויות העומדות בפניה הם – ריצה בימין החדש עם שר הביטחון נפתלי בנט, חזרה להנהגת הציונות הדתית באמצעות ניסיון להתמודד בפריימריז פתוחים, או התפקדות לליכוד במקביל לפסק זמן מהחיים הפוליטיים.

4 תגובות

הימין החדש עושים את אותה טעות שבגינה הם הפסידו לימין כמעט 4 מנדטים. הם רצים לבד.אין לנו את הפריבילגיה הזאת.טעות לעולם חוזרת….

אם חיפשתם הוכחה שהימין מטומטם,
אז הנה היא

הבנו עכשיו כבר אפשר ליקבוע תאריך לבחירות רביעיות אלא א"כ גוש הימין הדתי לאומי יתעשת אבל מהר מאד להתאחד……
( הרי בכל מקרה הם לא הרבה ועם הכי הרבה מפלגות עצוב מאד)

אני במקום בנט גם הייתי מעדיף ללכת לבד מאשר עם בן גביר הסהרורי המטורף

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *