גורם בבכיר בבלוק מפלגות הימין: "בחירות רביעיות אינן על הפרק. יש רוב למצביעי הימין ולכן נבהיר שנתמוך במועמד בעל הסיכויים הגדולים ביותר. לא ייתכן שנעביר שוב את המנדט לשמאל. אחרי הפריימריז בליכוד, נצטרך להצהיר על הכוונות מול הבוחרים"

גורם בבכיר בבלוק מפלגות הימין אומר הערב כי, "לא תהיה הליכה עיוורת נוספת אחרי נתניהו. בחירות רביעיות אינן על הפרק ובלתי נסלחות מבחינת הציבור. יש רוב למצביעי הימין ולכן נבהיר שנתמוך במועמד בעל הסיכויים הגדולים ביותר. לא ייתכן שנעביר שוב את המנדט לשמאל. אחרי הפריימריז בליכוד, נצטרך להצהיר על הכוונות מול הבוחרים", כך צוטט ב'חדשות 13'.

דברים דומים נאמרו על ידי אחד מראשי המפלגות בבלוק הימין עוד לפני פיזור הכנסת: "המהלך היה נכון לשעתו. זה משהו שחשוב היה לעשות עכשיו כדי למנוע הקמת ממשלת שמאל. אבל בפעם הבאה זה לא יקרה. לא נתייצב כבלוק ונסנדל צעדים פוליטיים אפשריים אחרים. אם נתניהו לא יצליח להרכיב ממשלה, לא נוכל לחזור למה שקרה בחודשים האחרונים, אלא נצטרך לחפש אפשרויות אחרות וחיבורים אחרים", צוטט בישראל היום'.

כזכור, יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני הצהיר בערב פיזור הכנסת כי, "גם אם יהיו בחירות פעם רביעית אנחנו נשאר עם הליכוד. לא משנה מי יעמוד בראשות הליכוד, את זה הליכודניקים יחליטו. המערכת המשפטית רודפת את נתניהו, בשום מדינה בעולם לא היו חוקרים ראש ממשלה על הסעיפים שבהם הואשם נתניהו".

עוד הוסיף כי, "נמשיך ללכת עם נתניהו. ליברמן בגד במחנה הימין, הוא רוצה לנקום בנתניהו. מה שמעניין אותו, זה ראשו הפוליטי של נתניהו, כדאי לחקור את זה". לדבריו, "האם אנחנו בכיס של נתניהו? להיפך, הוא בכיס שלנו". עוד הוסיף כי, "עם יאיר לפיד אני נפגש, לא אלך איתו לקואליציה. לא דיברנו פוליטיקה, רק על דברים שעל סדר היום. מקווה שהוא ייכשל".