יוסי זליגר / Flash90

הפריימריז בליכוד: גדעון סער – "אני קורא לנתניהו לבוא לעימות מולי"

ח"כ גדעון סער שהודיע שיתמודד על ראשות הליכוד קורא הערב לראש הממשלה בנימין נתניהו לבוא לעימות מולו: "אני חושב שמגיע לחברי הליכוד לשמוע גם תוכן. כמו שמקובל בארה"ב בוא נלך לשני עימותים, אני אתאים את עצמי ללוח הזמנים של נתניהו"

הפריימריז בליכוד: בכיר הליכוד ח"כ גדעון סער התייחס הערב (מצא"ש) לפריימריז בליכוד וקרא לעימות פוליטי עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, נגדו הוא יתמודד בפריימריז בעוד כשבועיים.

"אני חושב שמגיע לחברי הליכוד לשמוע גם תוכן – מה כל אחד מציע בנושאי רצועת עזה, על הרפורמות הבריאותיות והחברתיות", המשיך חבר הכנסת. "אני חושב שזה הוגן כמו שזה קורה בכל העולם המערבי, אני אתאים את עצמי ללוח הזמנים של נתניהו", אמר סער בראיון 'לחדשות 13'.

סער התייחס גם לבחירות הפנימיות במפלגתו ולהשפעתן על הבחירות הכלליות. לדבריו, "יש כבר שישה סקרים שאומרים שאני מגדיל את גוש הימין – נתניהו לא יכול להביא קולות מהגוש השני. ללא התחדשות ושינוי נגיע לאופוזיציה. תוצאות הפריימריז בליכוד יקבעו מה יקרה בבחירות הכלליות במרץ".

כמו כן, נתן את דעתו על כתבי האישום נגד ראש הממשלה ואם הוא צריך לפרוש. לטענתו, "העניין העקרוני נקבע על ידי חוק, שקובע את האיזון הערכי. הוא נותן ערך לבחירת הציבור מול התובע הכללי. עם כל הקושי זו ההחלטה של המחוקק ואי אפשר לקבוע נורמה אחרת לגבי נתניהו".

ח"כ דוד ביטן התייחס לדבריו של גדעון סער ואמר בראיון 'לחדשות 13': "הטענות של סער נגד נתניהו הן אותן טענות של כחול לבן" והוסיף כי אם ראש הממשלה בנימין נתניהו יודח, "המפלגה תאבד עשרה מנדטים".

"אני התנגדתי לפריימריז כי ראיתי לאן זה יוביל. כחול לבן רוצים שנתניהו ירד מהבמה", אמר ביטן. "מה שעושה גדעון סער – משרת את השמאל. פריימריז צריך לשרת מטרה, היום לא צריך בחירות פנימיות, כי זה רק גורם נזק".

ביטן התייחס גם לפלונטר הפוליטי, ולקראת מערכת הבחירות הבאה אמר כי "אני לא יודע בשביל מה מצביעים לליברמן – פעמיים הוא עמד באמצע ומנע ממשלה". כמו כן, חבר הכנסת התייחס לסוגיה שבה התבקש היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט להכריע, והיא אם נתניהו יכול להרכיב ממשלה. לדברי ביטן, "אם היועץ יפסול את ראש הממשלה – תהיה רעידת אדמה פוליטית".

בתוך כך, ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע הערב יחד עם שרים וחברי כנסת מהליכוד לכנס תמיכה שנערך בביתה של ח"כ קטי שטרית בבית שמש. בין המשתתפים היו שר החוץ ישראל כץ ושרת התרבות מירי רגב, שאליהם הצטרפו ראשי ערים, ראשי סניפים ופעילים מרכזיים בליכוד.

11 תגובות

מילים כדורבנות!

גדעון הגבר!!!!
בוז לעדר הכבשים אחרי החשוד מבלפור

אדון סער מה הרזומה שלך? מה עשית בחיים שלך? במה יש לך נסיון? מה קפץ לך למוח? איני מכיר אותך אבל מזה שהתקשורת מחבקת אותך אני לא רוצה אותך!

למה שביבי יטרח לבוא לעימות אם הוא פשוט יכול להכריז על סער כאויב האנושות ושאר קללות מבית היוצר של שרה וכל האספסוף הנבער יחזור אחריו "סערבוגדסערשמאלניסערבוגדסערשמאלני"

יאללה יאללה…את מי בדיוק אתה בא להרשים??? חנפן לשמאל בוגד!!!

אני לא מתלהבת מסער.

ל666 אתה נשמע דובר של מפלגת הרשימה המשותפת אחמד טיבי תתעורר

תתבייש לך חתרן מסוכן . איכס עליך . אתה סוכן של השמאל . רוצה למוטט את הליכוד . בגלל זה השמאל שותק

למה ככה אנחנו במדינה דמוקרטית ומי שרוצה להתמודד שהתמודד ואם נתניהו חושב שהוא יצליח אז למה לרדת עליו לא שאני חושב שסער שווה משהו אבל טיפה דמוקרטיה תקינה

כפוי טובה לביבי. נתניהו היה עוזר טוב ליצחק שמיר.וסער רק בוגד.

שמתם לב איך התחזית של השפוי לא ביביסט התקיימה ברגע?
כל התגובות אחריו היו כמו שהוא אמר שיהיו – סער בוגד או סער שמאלני
תכלס התחברתי

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *