צילום מסך: מתוך חדשות 12

גדעון סער: "לדחות בשבועיים את שידור הסדרה על נתניהו"

ח"כ גדעון סער פנה בבקשה דחופה לדחות בשבועיים את שידור הסדרה "ימי בנימין" של הפרשן הפוליטי עמית סגל, שם הביא קטעי ארכיון נדירים מתחילת כהונתו של נתניהו. עו"ד של סער: "שידור הסידרה לפני הפריימריז הוא אירוע חריג שיגרום נזק לסער"


פרומו לכתבה מתוך חדשות 12

ח"כ גדעון סער פנה הבוקר (ראשון) באמצעות עורך דינו, עו"ד אבי אסיאו, ליו"ר הרשות השניה, יוליה שמאלוב ברקוביץ, בבקשה דחופה לדחות בשבועיים את שידור הסדרה "ימי בנימין".

הסידרה של הפרשן הפוליטי עמית סגל בשם "ימי בנימין" צפויה להתפרסם השבוע 'בחדשות 12' בסידרה הביא סגל קטעים ארכיונים נדירים שטרם נחשפו על ראש הממשלה בנימין נתניהו מאז נכנס לפוליטיקה הישראלית, בנוסף הכתבה מקיפה גם את יחסיו של נתניהו והתקשורת.

ח"כ סער, המתמודד בימים אלו בפריימריס בליכוד מול נתניהו, הדגיש כי ההחלטה לשדר סדרה בת 4 פרקים על ראש הממשלה בעיתוי הנוכחי ומעניקה זמן מסך משמעותי של יותר משעתיים לראש הממשלה נתניהו, הינה בלתי סבירה ופוגעת בצורה קשה בעקרון השוויון בבחירות, בשל החשיפה הרבה שיקבל נתניהו כתוצאה מהקרנת הסדרה.

סער אף ציין בפנייתו כי קודם לפנייתו לרשות השניה פנה בנושא למנכ"ל חברת החדשות אבי וייס, אך נענה בשלילה. לדברי עורך דינו של ח"כ סער, "הקדשת שעות שידור יקרות בזמן צפיית שיא לכתבות שכל כולן עוסקות במועמד אחד בלבד, והכל ימים ספורים לפני מערכת בחירות גורלית כאמור, הנה אירוע חריג, מוזר ואף בלתי מתקבל על הדעת".

במכתב נתבקשה יו"ר הרשות השניה להורות בדחיפות על דחייה בת שבועיים בשידור הסדרה והדגיש כי לחברת החדשות לא ייגרם כל נזק מכך לעומת הנזק הרב שייגרם לח"כ סער בהתמודדות הצפויה מול נתניהו.

2 תגובות

הפחדנים רועדים

אשמח מאד אם תביאו בשידור חוזר את התכנית
אפילו שיש נשים

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *