מרים אלסטר / FLASH90

אמסלם: "ההבדל בין נתניהו לסער הוא כמו בין מרצדס לסוסיתא"

שר התקשורת דוד אמסלם תקף בחריפות את חבר הכנסת גדעון סער המתמודד על ראשות הליכוד: "ההבדל בין נתניהו לסער הוא כמו בין מרצדס לסוסיתא". סער: "אם המרצדס מידרדרת לתהום - עלה על הסוסיתא ותגיע איתה לפסגה"

הפריימריז בליכוד ממשיך לגרום לסערות: שר התקשורת דוד אמסלם תקף היום (ראשון) בחריפות את חבר הכנסת גדעון סער המתמודד על ראשות הליכוד, והביע זלזול ברעיון העימות בין נתניהו לסער. בריאיון 'לרשת ב" אמר אמסלם: "ההבדל בין נתניהו לסער הוא כמו בין מרצדס לסוסיתא".

על ההצעה לערוך עימות בין המתמודדים אמר אמסלם: "הוא יכול להציע הרבה דברים. הוא יכול להציע גם תצוגת אופנה. מתי ראית עימות בישראל? סיפור העימותים הוא חלף מהעולם. ראש הממשלה זה לא אדם שלא יודעים מי הוא, וגם את גדעון סער מכירים. זה לא שייך לעניין. אני חושב שזו הצעה משפילה. כל אחד שרוצה להתמודד יביא את ראש הממשלה לעימות?".

בריאיון תקף אמסלם גם את היועץ המשפטי לממשלה ואמר: "אביחי מנדלבליט אינו צדיק ואינו תמים. היועץ המשפטי לממשלה ויינשטיין כתב שצריך לבדוק את כשירותו לכהן כמזכיר הממשלה".

סער הגיב לדברים והשיב בראיון 'לכאן רשת ב" בדימוי משלו: "אם המרצדס מידרדרת לתהום – עלה על הסוסיתא ותגיע איתה לפסגה. יש כבר שישה סקרים שאומרים אותו דבר – אני מגדיל את גוש הימין ומביא מצביעים מכחול לבן. זו בדיוק הבחירה שתעמוד בפני חברי הליכוד. בחירה בנתניהו תשלח את הליכוד לאופוזיציה. בחירה בי תבטיח את שלטון הליכוד. חד חלק וברור".

"כל אחד מאיתנו הוא כלי עבור המצביעים והאזרחים. זה לא מצב שבו המצביעים והאזרחים אמורים לשרת אותנו", הוסיף סער והתייחס לקריאתו לעימות: "אני מדבר על עימות של תוכן, הוגן ודמוקרטי. זאת ההתמודדות. כל אחד בא ומציג את הדרך שלו להנהיג את המדינה".

חבר הכנסת יואב קיש שתומך בסער קרא לנתניהו להסכים לעימות: "בעיניי זה ביזיון שהדבר הזה לא מתרחש, זו דמוקרטיה קטנה. טראמפ היה בקרוב ל-19 עימותים, זה פשוט לא הגיוני שמתפקדי הליכוד לא יוכלו לקבל את הדבר הבסיסי, שזה לשמוע את העמדות של המועמדים", את הדברים אמר בראיון 'לחדשות הבוקר'.

לשאלה האם במקרה ונתניהו ינצח בפריימריז, יתמוך בו ותיישר מאחוריו, השיב: "אני רוצה לראות שנתניהו, אחרי שגדעון ינצח בפריימריז, יתיישר מאחורינו. אגיד לך בצורה הכי ברורה, אנחנו בליכוד בכל הכוח ואני מקווה שגם בצד השני יתנהלו ככה. הפריימריז האלה הולכים להכתיב את התוצאות של הבחירות, אם גדעון סער מנצח בפריימריז, הליכוד מנצח בבחירות ומרכיב ממשלה. אם נתניהו מנצח בפריימריז, אנחנו הולכים לאופוזיציה".

קיש תקף את ההחלטה לשדר הערב בחדשות 12 את "ימי בנימין" של עמית סגל סמוך למועד הפריימריז: "לגבי הסדרה 'ימי בנימין', הגשנו מכתב לעצור את השידור. בעיניי זה פרסום לא הוגן לנתניהו בשבועיים של הפריימריז, זה זמן מסך. אני רוצה קרב אובייקטיבי. ביקשנו שני דברים, או לדחות בשבועיים את השידור לאחרי הפריימריז או לתת לגדעון סער זמן מסך שווה. אל תשדרו עכשיו, תשדרו עוד שבועיים. הטיימינג נוראי ואנחנו בוחנים את צעדינו".

3 תגובות

ביטן צודק אלף אחוז . מר סער חתרן קטן ושקרן גדול שקם נגד יוצרו . מסוכן לליכוד ומסוכן למדינה

תגובה תנוקית וביביסטית רדודה

אמסלם שמאלן חלש בוגד.
לכנות את ביבי סוסיתא???!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *