יונתן סינדל / פלאש 90

הבית היהודי לאיחוד הלאומי: "לא ניתן בעת הזו לקיים פריימריז – שובו למו"מ"

מפלגת הבית היהודי הודיע הבוקר, כי לא ניתן בעת הזו לקיים פריימריז. וקראו לחברי איחוד הלאומי לבוא למו"מ כדי לסכם את הרכב הרשימה. בהודעת המפלגה נאמר: "נעשה כל מאמץ לעשות שוב את החיבורים הנכונים שישמרו על כוחה של הציונות הדתית בבחירות הקרובות"

מפלגת הבית היהודי הודיע הבוקר (שני) כי לא ניתן בעת הזו לקיים פריימריז. "אנחנו קוראים לחברי האיחוד הלאומי לשוב לשולחן המשא ומתן ולסכם באופן מיידי את הריצה המשותפת לבחירות הקרובות על בסיס ההסכם הקיים"

"אנו רואים בפריימריז עקרון ראוי ואף היינו היחידים בציונות הדתית שעשו זאת במשך שנים אך עם זאת כרגע זו משימה שאיננה יכולה להתכנס, נעשה כל מאמץ לעשות שוב את החיבורים הנכונים שישמרו על כוחה של הציונות הדתית בבחירות הקרובות", נמסר מהבית היהודי.

כזכור, בסופ"ש האחרון הסמיכה הנהלת מפלגת 'האיחוד הלאומי' את הנהגת המפלגה בראשות השר בצלאל סמוטרי'ץ לקדם מתווה של אחדות בציונות הדתית יחד עם עריכת בחירות דמוקרטיות ליו"ר ולרשימה לכנסת של המפלגה המאוחדת.

יהודה ולד מנכ"ל המפלגה הוסיף: "הציבור מאס בפוליטיקה הקטנה ומהצהרות ריקות מתוכן, הגיע הזמן למעשים. יש לנו אחריות כשליחי ציבור לאחד את הציונות הדתית ולהחזיר את בוחריה הביתה. אני מקווה ששאר חברינו במפלגות השונות יצטרפו אלינו לבשורה הגדולה".

גם עו"ד איתמר בן גביר מראשי 'עוצמה יהודית' מצטרף לקריאה ואמר אמש: "אני מנצל את הבמה פה עכשיו ואני קורא כאן גם לרב רפי פרץ ולבצלאל סמוטריץ', מספיק עם המשחקים. אפשר כבר עכשיו להיכנס לחדר אחד, מהבוקר ולצאת בלילה או עם הסכם או עם מתווה לפריימריז, מה שרוצים איך שרוצים. אני אפילו מציע את שירותי הגישור שלי בניהם, אני לא פעם ולא פעמיים גישרתי בעולם המשפט ואני יכול לעשות את זה גם עכשיו".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו