תומר נויברג / Flash90

הימין החדש משיק קמפיין: "ימין בטוח – לא בכאילו ולא לפעמים"

בחירות 2020: מפלגת הימין החדש הודיעה היום על השקת קמפיין הבחירות, שתעמוד תחת הסיסמא "יש ימין בכאילו, יש ימין לפעמים, הימין החדש - ימין בטוח". למרות ששקד כרגע לא מופיעה בקמפיין, במפלגה אומרים: "שקד איתנו בימין החדש"

קמפיין בחירות ראשון לקראת בחירות 2020: מפלגת "הימין החדש" השיקה היום (שני) סיסמת קמפיין ראשונה: "יש ימין בכאילו, יש ימין לפעמים, הימין החדש – ימין בטוח".

תחת הסיסמא, מתייחסים בקמפיין לכחול לבן וליברמן בעקיצה: "ימין בכאילו" ו"ימין לפעמים". הקמפיין יופנה בעיקר למגזר הרוסי ולערים בהן ריכוז גבוה של מצביעי כחול לבן, בדגש על תל אביב והשרון.

הקמפיין הראשון של בחירות 2020

כפי שהכריז יו"ר "הימין החדש", שר הביטחון נפתלי בנט, מפלגתו תרוץ בבחירות באופן עצמאי. בנט מגבש בימים אלה את הרשימה לכנסת, את צוות הקמפיין ואת המסרים המרכזיים. בימים הקרובים יוקמו מטות הפעילים של המפלגה וייקבעו כנסים ראשונים.

מהימין החדש נמסר: "אין שלטון ימין בלי ימין חדש גדול, שיפסיק את ההתחזות של מפלגות אחרות. ימין זה לא רק במישור המדיני. אנחנו ימין כלכלי, ימין של חרות הפרט, ימין שלא מחויב לוועדים. הימין החדש הוא ימין בטוח, לא כאילו ולא לפעמים".

מי שלא מופיעה כרגע בתוך הקמפיין היא ח"כ איילת שקד שעדיין שבוחנת את המשך צעדיה, למרות זאת בימין החדש אומרים: "איילת שקד תרוץ בימין החדש".

גורם ב'ימין החדש' המקורב לשקד אומר ל'חדשות JDN': "איילת אתנו, בנט עומד בראש. אנחנו רק בהתחלת הקמפיין, הפעם הסיכויים לטובתנו, יש הרבה אהדה אחרי שבנט מונה לשר בטחון, ונתניהו לא יתקוף כדי לא לקלקל". הגורם מוסיף כי, "אני מזכיר שאנחנו 4 מנדטים קשיחים כבר פעמיים, צריך לעבוד קשה כדי להבטיח זאת גם הפעם".

10 תגובות

איך כיפה יכולה לעמוד בכזו זוית?
🙂

לא.ימין.חדש.ולא.ישן.רק.לצעוק.לה.הישועה בוחרים.שס המעתירה.כרצון.מרן מלכה

נעלמה הכיפה לנפתלי?

עבר לכיפה שקופה

דתיים חצביעו למפלגה דתית, לא לבנט .

או שהכיפה נפלה מרוב קוטנה, או שהיא היתה על הראש בטעות.

נפתלי בנט
אדם חלקלק שטובתו עומדת נגד עיניו קבןע

החבאת הכיפה זה חלק מהקמפיין

קיבל ביטחון תרתי משמע

הכיפה לא נעלמה. היא מתחבאת⁦☹️⁩

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *