הפריימריז בליכוד, אלפי מתפקדים של הליכודניקים החדשים נעלמו במפתיע מספר הבוחרים, בינהם חברות הכנסת שרן השכל ומיכל שיר שהביעו תמיכה בגדעון סער, במטה סער טוענים: "מחקו אנשים בגלל האפשרות שיצביעו סער ולא לנתניהו"

שבוע לפריימריז על ראשות הליכוד, במטה הקמפיין של גדעון סער טוענים: אלפי מתפקדים של הליכודניקים החדשים נעלמו במפתיע מספר הבוחרים. לטענת המטה, הסיבה היא האפשרות שהם היו בוחרים בסער ולא בנתניהו. גם ח"כ מיכל שיר ושירן השכל שהביעו את תמיכתם בסער מצאו את עצמם מחוץ לרשימה, כך פורסם אמש 'בחדשות 12'.

אחד המתפקדים שהוסר מהרשימה סיפר בשיחה 'לחדשות 12: "אני בליכודניקים החדשים. בליכוד החליטו שאין דמוקרטיה. את יודעת, ככה זה עובד שם". מתפקד נוסף שנגרע אמר בשיחה עם 'חדשות 12' שהוא התכוון להצביע לסער בפריימריז לראשות הליכוד. כשנשאל אם הוא חושב ששמו הוצא בגלל התמיכה בסער הוא השיב: "אני בטוח. אני בטוח שכל המערך הזה קשור בחוסר התמיכה שלי בחבר'ה כמו ביבי, מירי רגב, דוד ביטו, אמסלם, מיקי זוהר. חבר'ה שמזהמים את הליכוד".

בסוף השבוע שעבר הוצא מכתב למתפקדים רבים: "אני מתכבד להודיעך בזה, כי החלטתי להפסיק את חברותך בליכוד. מהראיות שהונחו בפני מנהלת הליכוד, עולה כי הנך פעיל בתנועת הליכודניקים החדשים, וכי אינך עומד בתנאי הכשירות הנדרשים לצורך חברות בליכוד".

בפסקת הסיום של אותו מכתב אף נכתב: "הפסקת חברותך בליכוד תיכנס לתוקפה בתום המועד להגשת המועד להגשת הבקשה לשימוע, שהוא 14 ימים ממכתבי זה". מכאן, שהאפשרות של מתפקד לערער על ההחלטה – מתסיימת יום בלבד לפני הפריימריז.

ח"כ יואב קיש כתב בחשבון הטוויטר שלו: "6,500 איש הוסרו מספר הבוחרים של הליכוד. נראה שבמצודת זאב אין דמוקרטיה והכל מותר". אחרי כמה דקות מחק קיש את הציוץ וכתב: "קיבלנו אתמול את ספר הבוחרים, בעיות קשות שאני מקווה שמקורן בטעות ולא ביד מכוונת. בכוונה מחקתי את הציוץ הקודם מכיוון שאולי הנושא קרה בטעות ויתוקן. הנושא יבדק בבית הדין של התנועה ואנחנו ננצח".

מדובר הליכוד נמסר בתגובה: "הטענות מנופחות, מופרכות ומוגזמות. כל הליך שנוגע למתפקדי הליכוד נעשה בשקיפות, על פי חוק ובפיקוח של הגורמים המוסמכים לכך בתנועת הליכוד ובראשם שופט בית המשפט המחוזי והיועץ המשפטי של הליכוד".