זירת התאונה הקשה. צילום: Flash90

הותר לפרסום: היילי ורנברג בת 35, אחת ההרוגות בתאונת האוטובוס הקטלנית

היילי ורנברג, בת 35 תושבת ירושלים וחברת קהילת "שיר חדש".היא אחת ההרוגות בתאונת האוטובוס הקטלנית שאירעה אמש בקו האוטובוס 947 סמוך לנתב"ג. שמו של הרוג נוסף, יוסף קהלני מפתח תקווה הותר לפרסום מוקדם יותר

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

 • סיטואציה מביישת: עזרו לבת ישראל עזובה

  תוכן מקודם

 • בנם של קדושים: נכד לרבי אלימלך מליז'ענסק מבקש עזרה

  תוכן מקודם

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

הקטל בדרכים: הערב (שני) הותר לפרסום שמה של אחת ההרוגות מתאונת הדרכים הקטלנית אמש בקו האוטובוס 947 סמוך לנתב"ג: היילי ורנברג, ילידת 1984, תושבת ירושלים וחברת קהילת "שיר חדש". בנוסף ליוסף קהלני ז"ל, שתי נשים נוספות נהרגו בתאונה הקשה, אך שמן עדיין לא הותר לפרסום. אחת הפצועות מהאוטובוס: "פתאום היה פיצוץ אדיר, שמעתי צעקות ובכי".

בקהילתה של היילי, "שיר חדש" פרסמו הודעת אבל על מותה בתאונה: "אנו מודיעים בצער רב על מותה של חברתנו, שמתה באופן טרגי בתאונת האוטובוס". לפי הודעת הקהילה, הלווייתה תתקיים מחר בשעה 12:30 בבית העלמין הר המנוחות בירושלים.

כזכור, מוקדם יותר פורסם כי יוסף קהלני ז"ל בן 79 מפתח תקווה, הוא אחד ההרוגים בתאונה הקטלנית ליד נתב"ג שבה התנגש אוטובוס בטרמפיאדה מבטון, קהלני, אב לשלוש בנות וסב ל-14 נכדים, התגורר בסמוך לתחת האוטובוס של קו 947 מחיפה לירושלים ובמרחק של תחנות בודדות ממקום התאונה.

בתו, איריס סאייס, ספדה לאביה: "אבא מדהים שלי, איש טוב לב, איש צעיר ברוחו, כל היום עשה מצוות, נתן, באמת לא מגיע לו ללכת בנסיבות כאלה, לבד. צערי. אמא חיכתה לו הסתכלה מהחלון, היא אמרה לי שהיא מחכה לו. היא לא ידעה שבאותו הרגע הנר שלה כבה. הוא מת, ואין בי כעס והאשמות. היום זה אנחנו, מחר זה משפחות אחרות. כולם יודעים, וזה קורה. זה נורא, והיום זה תפס אותנו".

"אשתו ישבה וחיכתה שיבוא להדליק נרות", סיפר הנכד יונתן גזית, "הוא היה אדם מאוד רוחני שאהב לטייל בירושלים ומאוד אהב את הנכדים. סבא היה אדם שאהב לטייל לבד, לא שם לב לכלום והיה בעולם משלו, לא היה לו טלפון ואם עברת לידו ברחוב הוא לא היה שם לב אלייך עד שלא היית מפנה את תשומת ליבו".

התאונה התרחשה אמש (ראשון) בכביש 40 בסמוך לצומת בדק, במשטרה מעריכים כי הנהג איבד שליטה על האוטובוס, פגע בתחנה ולאחר מכן הידרדר לשולי שטח חקלאי, בתאונה הקשה נהרגו 4 אנשים, גבר כבן 70 ושלושה נשים שנלכדו מתחת לקורת בטון שנפלה על האוטובוס וחולצו מתים על ידי כוחות כיבוי האש.

לפי אחד מגורמי ההצלה שהגיע לזירה לאחר התאונה, המראות במקום היו קשים. האוטובוס פגע בתחנת הסעה בצד הדרך וקורת בטון כבדת משקל פילחה את צדו. מרבית הנפגעים באורח הקשה ביותר נלכדו מתחת לקורת הבטון הכבדה, ואנשי הכיבוי וההצלה ניסו להרימה כדי לחלצם. כעשרה מנוסעי האוטובוס עזבו את המקום בעצמם, ונהגים אחרים שעברו בכביש סייעו גם הם לפצועים.

4 תגובות

ראיתי את האוטבוס הזה מתמלא בתחנה מרכזית ראיתי את הנוסעים עולים ב"ה אני לא עלית מפחיד

מה זה קהילת שיר חדש?

מה קרה שלא מתירים לפרסם את השמות?

אנ י עליתי על האוטובוס ולא קרה לי כלום רק פצעים עמי הנהג חחחחח

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן