Share on whatsapp

Flash90

סער: "אם אבחר – אפעל כדי שנתניהו יבחר לתפקיד נשיא המדינה" • צפו

המועמד לראשות הליכוד ח"כ גדעון סער: "כשאבחר ליו״ר הליכוד אפעל לבחירתו של נתניהו לנשיא המדינה. שיוכל להמשיך לשרת את מדינת ישראל עם כישוריו המדיניים הגדולים בעולם. וגם אם ההצעה הזו תיתקל בסירוב, בזמן אמת אפעל כך"
 • לא סתם ברכה זו גזירה לכל דבר ועניין

  תוכן מקודם

 • 12 יתומים זעקו השבוע ברוך דיין האמת וכעת הם זועקים אליך

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • "מודים על כל איבר שחוזר לתפקד" מיטל בטור מרגש

  תוכן מקודם

בכיר הליכוד ח"כ גדעון סער אומר הערב (שני) בכנס פעילים בנתניה: "אם אבחר בעוד 3 ימים לתפקיד יו״ר הליכוד אפעל כדי שרה״מ ייבחר לתפקיד הנשיא של המדינה ויוכל להמשיך לתרום למעמדה של מדינת ישראל בעולם. מודה שלא תהיה תגובה חיובית להצעה זו, אבל אפעל בזמן אמת שזה יקרה".

בתוך כך, ערך הבוקר ערך ח"כ סער סיור ביהודה ושומרון שהחל במפגש עם ראשי רשויות בקרני שומרון ונמשך למערת המכפלה ובית רחל בחברון.

במערת המכפלה התכבד ח״כ סער בהדלקת נר שני של חנוכה ונפגש עם פעילים בבית רחל. במהלך הסיור בבית רחל אמר סער כי זו זכות גדולה לגאול בית שניצב מול מערת המכפלה ושיש להמשיך בביסוס היישוב היהודי בחברון וחשוב מאוד לתת גיבוי לעוסקים בכך.

ראש מועצת קרית ארבע לשעבר מלאכי לוינגר הזכיר בדבריו את התוכנית שסער הוביל כשר החינוך ״נעלה לחברון״, של ביקורי תלמידים בעיר האבות.

סער חזר על הבטחתו להחזיק רק בתיק החינוך כאשר ייבחר לראשות הממשלה והפציר במתפקדים אשר הגיעו לסיור לבוא להצביע ביום חמישי כדי לחולל את השינוי הנדרש שיאפשר הקמת ממשלה בראשותו.

ח"כ גדעון סער, המתמודד לראשות הליכוד, תקף מוקדם יותר את בג"ץ על הדיון הצפוי באשר לשאלה האם נתניהו יכול להרכיב ממשלה ואמר: "השאלה אם נתניהו יכול להרכיב ממשלה אינה שאלה משפטית אלא פוליטית ולא נכון שבג"צ יתערב בסוגיה. החוק ברור. ראש ממשלה לא מחליפים באולם בית-המשפט אלא בקלפי. נתניהו לא הצליח פעמיים להרכיב ממשלה ולא סביר שיצליח. הצבעה עבורי ביום חמישי תבטיח הקמת ממשלת ליכוד וחילוץ המדינה מהמשבר המתמשך".

בכנס פעילים בחיפה אמר ח"כ סער: "יש לאפשר הקמת ממשלה חדשה, חזקה ויציבה. אם לא נחולל שינוי – שלטון הליכוד נמצא בסכנה". והוסיף: "בחירה בנתניהו – היא בחירה בראש האופוזיציה הבא. בחירה בי – היא בחירה בממשלה חזקה ויציבה בראשות הליכוד".

סער הדגיש: "הימין לא איבד את הרוב בעם. וגם בכנסת יש לנו רוב. ולמרות זאת פעמיים השנה לא הורכבה ממשלה. היום זה ברור: אני מגדיל את גוש הימין. נתניהו מקטין אותו. הוא מגדיל את גוש השמאל ואני מקטין אותו".

בדבריו התייחס גם לשינויים הנדרשים במערכת המשפט ותקף את נתניהו: "מי שלא טיפל בסוגיות הללו בעשור האחרון, כבר לא יוכל לעשות זאת".

כתבות קשורות

הרב יוסף חיים אוהב ציון • מעלת יום ט"ו באב
מתנגדי חיסונים מפגינים מול ביתו של בנט; המשטרה עצרה חמישה מפגינים
סיום מסכת אלו מציאות בתלמוד תורה בעלזא בית שמש
ט"ו באב: מרן שר התורה בחן אתרוג כמנהג אביו מרן ה'סטייפלער' זי"ע • גלריה
בסמוך ליישוב אביתר: עשרות פלסטינים מתעמתים עם כוחות צה"ל • צפו
יובא לאישור הממשלה בשבוע הבא: כל מה שצריך לדעת על התקנות החדשות
לאחר הסערה בשל מינויו לשר בממשלה: אבידר הודיע כי הוא התחסן נגד הקורונה
בנט ממשיך בריסוק הסטטוס קוו: כך מקדמת הממשלה תחב"צ בשבת
מצנח רחיפה התרסק בגליל התחתון - הטייס נהרג • צפו
ומשפע מצות תפילין • שמחת הבר מצוה לבן המשפיע רבי צבי אלימלך פריזנד
חיזבאללה על התקיפות הישראליות: "הפרה מחדש של ריבונות לבנון"
משרד הבריאות: עלה ל-81 מספר החולים שמצבם מוגדר קשה

5 תגובות

 1. סער
  אתה מוציא לנו את החשק לגור פה,
  די עם ביבי ,
  חלאס עם המשיחיות.
  אפשר לחשוב שהוא עשה משהו חוץ מלהוריד את קצבאות הילדים ולעלות את מחירי הדירות ב300 % בעשר שנות כהונתו , ולהפקיר את הדרום ולעשות ההפך ממה שהוא אומר.
  ( ההתנתקות, הבנייה בהתנחלויות, הסודנים בתל אביב , חילולי השבת בכל הארץ, איזון בית המשפט מחירי הדירות , פינוי בדואיים וכו')

 2. מהלך מבריק עשה גדעון בזה שהוא שיקר שהוא יתמוך בביבי לבחירות לנשיאות כי מי שעד היום העדיף להצביע ביבי בגלל שביבי יודע להציג את ישראל בעולם עכשיו אפשר גם להצביע סער וגם שביבי ימשיך להיות מייצג את ישראל בעולם דרך הנשיאות

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן