Share on whatsapp

מחר יפורסם מכתב רשמי: מרן הגר"מ מאזוז החליט לתמוך בנתניהו בפריימריז

הקרב לראשות הליכוד: אחרי הביקורים של ראש הממשלה בנימין נתניהו וח"כ גדעון סער אצל ראש ישיבת 'כסא רחמים' מרן הגר"מ מאזוז, 'לחדשות JDN' נודע כי מחר יתפרסם מכתב רשמי בו יתמוך במועמדותו של ראש הממשלה נתניהו לראשות הליכוד
 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • "המשפחה הגיעה לפת לחם" גדול הדור במכתב המלצה

  תוכן מקודם

 • לא סתם ברכה זו גזירה לכל דבר ועניין

  תוכן מקודם

 • גם מעדן שוקולד אמיתי וגם גלילי וופל קראנצ'י? בואו להכיר מקרוב >>

  תוכן מקודם

לאחר שראש ההממשלה בנימין נתניהו וח"כ גדעון סער עלו לביקור אצל ראש ישיבת 'כסא רחמים' מרן הגאון רבי מאיר מזוז לבקש את תמיכתו לקראת הפריימריז לראשות הליכוד. 'לחדשות JDN' נודע כי הרב קיבל החלטה, ומחר יורה במכתב רשמי לתלמידיו לתמוך בראש הממשלה בנימין נתניהו לראשות הליכוד בפריימריז ביום חמישי הקרוב. יו"ר יחד השר לשעבר אלי ישי נשלח להודיע על כך הערב ללשכת ראש הממשלה.

כזכור, ראש הממשלה הגיע במוצאי שבת למעונו של הגר"מ מאזוז יחד עם חבר הכנסת שלמה קרעי (הליכוד) התומך בו בפריימריז ונמנה על תלמידיו של הרב. גורמים המעורים בפרטים אמרו ל'חדשות JDN' כי נתניהו שוחח עם הרב ממושכות בביתו של ראש הישיבה. יצוין כי אלי ישי הנחשב כשליחו הפוליטי של הגר"מ מאזוז לא השתתף בביקור בעקבות כך שלא נכח בעיר באותו ערב.

ביקור זה מגיע בעקבות כך שראש הממשלה בנימין נתניהו חפץ לקבל את תמיכתו של הגר"מ מאזוז בפריימריז לראשות הליכוד שיתקיימו השבוע, מאחר ורבים מתלמידיו התפקדו בשנים האחרונות לליכוד. בנוסף התקיים אתמול (ראשון) מפגש בין ראש הישיבה לבין מי שטוען לכתר במפלגת הליכוד ח"כ גדעון סער, אך כאמור מחר צפוי להתפרסם תמיכה פומבית בנתניהו.

מקורבו של הגר״מ מאזוז, ששון טרבלסי אמר השבוע בראיון לקו החרדי: ״נתניהו מכיר בכוחו של ראש הישיבה ולכן הגיע למעונו כדי שיתן הוראה לתלמידיו שהתפקדו לליכוד. מדובר באלפי מתפקדים שיכולים להכריע את הכף. זה לא סוד שלגדעון סער יש דלת פתוחה בבית הרב מאזוז. הופעל לחץ שראש הישיבה יתמוך במי מהמועמדים״.

לפני כחודשיים, קיבל ראש הממשלה בנימין נתניהו, שחגג היום את יום הולדתו השבעים, מכתב ברכה מיוחד והיסטורי מראש ישיבת 'כסא רחמים' מרן גאון רבי מאיר מאזוז שליט"א, דרך ח"כ שלמה קרעי מ'הליכוד' הנחשב כמקורב לגר"מ מאזוז ובבחרותו למד בישיבת כסא רחמים.

קרעי סיפר לראש הישיבה על יום הולדתו של ראש הממשלה שהחליט לשגר מכתב ברכה מיוחד לנתניהו, בו נכתב: "לכבוד ראש הממשלה היקר מר בנימין נתניהו נ"י שלום וברכה, בהגיעך לגיל שיבה (שבעים שנה) אני מברך אותך ואת כל המשפחה בברכת משה רבנו ע"ה "ויכחשו אויבך לך ואתה על במותימו תדרוך" אורך ימים ושנות חיים ושלום יוסיפו לך, הצלחה רבה וכל טוב, מאיר מאזוז".

 

הגר"מ מזוז למאיר פרוש: "בשנים האחרונות ביבי היה בסדר" • צפו

כתבות קשורות

הרב יוסף חיים אוהב ציון • מעלת יום ט"ו באב
קריאה לחיזוק עקב גזירות קשות המתרגשות לבוא לעולם
מתנגדי חיסונים מפגינים מול ביתו של בנט; המשטרה עצרה חמישה מפגינים
סיום מסכת אלו מציאות בתלמוד תורה בעלזא בית שמש
ט"ו באב: מרן שר התורה בחן אתרוג כמנהג אביו מרן ה'סטייפלער' זי"ע • גלריה
בסמוך ליישוב אביתר: עשרות פלסטינים מתעמתים עם כוחות צה"ל • צפו
יובא לאישור הממשלה בשבוע הבא: כל מה שצריך לדעת על התקנות החדשות
לאחר הסערה בשל מינויו לשר בממשלה: אבידר הודיע כי הוא התחסן נגד הקורונה
הלם בביתר עילית: האברך הצעיר ששקד על התורה ועל העבודה התמוטט ונפטר
בנט ממשיך בריסוק הסטטוס קוו: כך מקדמת הממשלה תחב"צ בשבת
מצנח רחיפה התרסק בגליל התחתון - הטייס נהרג • צפו
ומשפע מצות תפילין • שמחת הבר מצוה לבן המשפיע רבי צבי אלימלך פריזנד

תגובה אחת

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן