יו"ר ישראל ביתנו התייחס לניצחונו של נתניהו בפריימריז בליכוד, "אין חדש תחת השמש". ליברמן המשיך בהסתה נגד החרדים ואמר: "חייבים להתעשת ולהבין שהצבעה לנתניהו תשפיע באופן ישיר וכואב על הכיס של כל אחד ואחת מכם, הכסף ילך לחרדים"

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן, התייחס הבוקר (שישי) לתוצאות הפריירמריז בליכוד ואמר כי, "אין חדש תחת השמש ועולם כמנהגו נוהג. תוצאות הפריימריס בליכוד לא שינו דבר. חייבים להתעשת ולהבין שהצבעה לנתניהו או לגנץ בבחירות הקרובות תשפיע באופן ישיר וכואב על הכיס של כל אחד ואחת מכם".

ליברמן המשיך בהסתה חסרת מעצורים: "הצבעה לשתי המפלגות האלה היא למעשה הצבעה להעברת תקציבים שנועדו לכלל אזרחי ישראל לטובת העברת כסף לתלמידי ישיבות, לטובת סבסוד מעונות למשפחות אברכים, לדירות לציבור החרדי, והדובדבן שבקצפת הוא ששוב גפני יעמוד בראש ועדת הכספים, כאחראי על חלוקת התקציבים ולאן הולך הכסף שלכם".

"היום ברור יותר מתמיד שגם נתניהו וגם גנץ, אינם מעוניינים בממשלת אחדות ליברלית, אלא בממשלה צרה עם המפלגות החרדיות, שמצדן ילכו עם מי שיתן להם יותר כסף. בכחול לבן כבר הכריזו מעל כל במה אפשרית שהם מעוניינים בקואליציה עם החרדים, ואפילו ויתרו על ועדת הכספים לטובת משה גפני, בתקופת המעבר. לכן, מי שיצביע לליכוד ולכחול לבן, יתן את קולו באופן אוטומטי למפלגות החרדיות להמשיך ולעשוק את הקופה הציבורית כשכל הנטל יפול על כתפיהם של מי שמשרתים בצבא, עושים מילואים, עובדים ומשלמים מיסים", דבריו של ליברמן.

כזכור, ראש הממשלה בנימין נתניהו ניצח הלילה (שישי) בניצחון סוחף בפריימריז לראשות הליכוד והביס את גדעון סער בפער של 72.5% לטובתו, לעומת 27.5% לסער. במספרים: 41,792 לנתניהו, ו-15,885 לסער. סער התקשר לנתניהו וברך אותו על ניצחונו, ראש הממשלה הודה לו ואמר ש"עכשיו כולנו נעבוד יחד למען ניצחון הליכוד בבחירות לכנסת". נתניהו יתן היום בשעה 11:00 בבוקר הצהרה לתקשורת.

סער קיבל יותר תמיכה ממשה פייגלין ודני דנון שהתמודדו מול נתניהו על ראשות הליכוד בעשור האחרון, אך לא חצה את רף ה-30%, שנחשב לרף שהיה מבסס אותו כמועמד המוביל להנהגת הליכוד ביום שאחרי נתניהו. עם סגירת הקלפיות עמד שיעור ההצבעה על 49.45% ממתפקדי הליכוד. מדובר בשיעור הצבעה גבוה מאחוז ההצבעה בפריימריז הקודמים על ראשות הליכוד ב-2014.

בתל אביב הקרב היה צמוד מאוד, נתניהו קיבל 1,428 קולות לעומת 1,395 קולות לסער (50.5% לעומת 49.5%). בגבעתיים קיבל סער 179 קולות לעומת 217 קולות לנתניהו. אבל ביישובים אחרים, ביהודה ושומרון ובצפון והדרום הפער היה גדול בהרבה. בשדרות קיבל נתניהו 88%, באשקלון – קיבל ראש הממשלה 78%. באשדוד הוא זכה ל-75% מקולות חברי המפלגה.