יונתן סינדל / פלאש 90

ליברמן על תוצאות הפריימריז: "הצבעה לליכוד הוא הצבעה למפלגות החרדיות"

יו"ר ישראל ביתנו התייחס לניצחונו של נתניהו בפריימריז בליכוד, "אין חדש תחת השמש". ליברמן המשיך בהסתה נגד החרדים ואמר: "חייבים להתעשת ולהבין שהצבעה לנתניהו תשפיע באופן ישיר וכואב על הכיס של כל אחד ואחת מכם, הכסף ילך לחרדים"
 • הגאון הרב בעדני מבקש: "שלא יבושו בעת שמחתם"

  תוכן מקודם

 • מהילדות המאושרת ועד הרגע הנורא מכל

  תוכן מקודם

 • ה' לא חייב לי כלום

  תוכן מקודם

 • "אדם אציל נפש" התגובות על פטירתו של פרוש

  תוכן מקודם

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן, התייחס הבוקר (שישי) לתוצאות הפריירמריז בליכוד ואמר כי, "אין חדש תחת השמש ועולם כמנהגו נוהג. תוצאות הפריימריס בליכוד לא שינו דבר. חייבים להתעשת ולהבין שהצבעה לנתניהו או לגנץ בבחירות הקרובות תשפיע באופן ישיר וכואב על הכיס של כל אחד ואחת מכם".

ליברמן המשיך בהסתה חסרת מעצורים: "הצבעה לשתי המפלגות האלה היא למעשה הצבעה להעברת תקציבים שנועדו לכלל אזרחי ישראל לטובת העברת כסף לתלמידי ישיבות, לטובת סבסוד מעונות למשפחות אברכים, לדירות לציבור החרדי, והדובדבן שבקצפת הוא ששוב גפני יעמוד בראש ועדת הכספים, כאחראי על חלוקת התקציבים ולאן הולך הכסף שלכם".

"היום ברור יותר מתמיד שגם נתניהו וגם גנץ, אינם מעוניינים בממשלת אחדות ליברלית, אלא בממשלה צרה עם המפלגות החרדיות, שמצדן ילכו עם מי שיתן להם יותר כסף. בכחול לבן כבר הכריזו מעל כל במה אפשרית שהם מעוניינים בקואליציה עם החרדים, ואפילו ויתרו על ועדת הכספים לטובת משה גפני, בתקופת המעבר. לכן, מי שיצביע לליכוד ולכחול לבן, יתן את קולו באופן אוטומטי למפלגות החרדיות להמשיך ולעשוק את הקופה הציבורית כשכל הנטל יפול על כתפיהם של מי שמשרתים בצבא, עושים מילואים, עובדים ומשלמים מיסים", דבריו של ליברמן.

כזכור, ראש הממשלה בנימין נתניהו ניצח הלילה (שישי) בניצחון סוחף בפריימריז לראשות הליכוד והביס את גדעון סער בפער של 72.5% לטובתו, לעומת 27.5% לסער. במספרים: 41,792 לנתניהו, ו-15,885 לסער. סער התקשר לנתניהו וברך אותו על ניצחונו, ראש הממשלה הודה לו ואמר ש"עכשיו כולנו נעבוד יחד למען ניצחון הליכוד בבחירות לכנסת". נתניהו יתן היום בשעה 11:00 בבוקר הצהרה לתקשורת.

סער קיבל יותר תמיכה ממשה פייגלין ודני דנון שהתמודדו מול נתניהו על ראשות הליכוד בעשור האחרון, אך לא חצה את רף ה-30%, שנחשב לרף שהיה מבסס אותו כמועמד המוביל להנהגת הליכוד ביום שאחרי נתניהו. עם סגירת הקלפיות עמד שיעור ההצבעה על 49.45% ממתפקדי הליכוד. מדובר בשיעור הצבעה גבוה מאחוז ההצבעה בפריימריז הקודמים על ראשות הליכוד ב-2014.

בתל אביב הקרב היה צמוד מאוד, נתניהו קיבל 1,428 קולות לעומת 1,395 קולות לסער (50.5% לעומת 49.5%). בגבעתיים קיבל סער 179 קולות לעומת 217 קולות לנתניהו. אבל ביישובים אחרים, ביהודה ושומרון ובצפון והדרום הפער היה גדול בהרבה. בשדרות קיבל נתניהו 88%, באשקלון – קיבל ראש הממשלה 78%. באשדוד הוא זכה ל-75% מקולות חברי המפלגה.

כתבות קשורות

שלומי ברנשטיין, יואלי קליין ושעיה גרוס שרים: "משכני"
שרולי ברונכר מארח את ישי לפידות: לב שמח • צפו
נתניהו: "הממשלה מעלה מיסים כדי לתת 50 מיליארד ש"ח למנסור עבאס"
דרעי: "בנט רוצה להקים מדינת כל אזרחיה; איבדנו את הדמוקרטיה"
רוב הציבור: בנט מכר את אידיאולוגיית הימין כדי להיות ראש ממשלה
סמוטריץ: "זה תקציב שמשקף סולם עדיפויות ערכי חילוני שמאלני"
קטין ערבי זיהה יהודי יוצא מבית כנסת, רדף אחריו ודקר אותו עם סכין
אירוע חמור: אזרח גנב ניידת שחנתה ממונעת ליד תחנת משטרה
ליצמן תוקף: "התקציב כולל גזירות רעב במסווה של רפורמות כלכליות"
גזירות התקציב: הטלת מסים חדשים, גל התייקרויות וביטול הנחות / פרשנות
מתיחות בשייח ג'ארח: ערבי פרץ לבית של יהודי ונורה ברגלו
החקלאים זועמים על אישור הרפורמה על ידי השרים: "ממשלת שינוי לרעה"

8 תגובות

 1. אין מה להתייחס לדביל הזה, אין לו יותר מ6 מנדטים הפעם שיצביעו לו. הטיפש הזה לא מוכר כלום חוץ משנאה לחרדים, ואף אחד לא קונה את זה. כמו ההצלחה של רון קובי וירון ידען וכל המטורללים שהלכו על הטיקט של שנאת חרדים.

 2. עד שלא תתחיל מלחמת אחים המטורף הזה לא יפסיק ?
  איפה רשויות החוק ?
  למה אתם מחכים ?
  יש לשים את האדם המסוכן הזה מאחורי סריג ובריח מיד,
  לפני שיפורר את עם ישראל כולו, עם ההסתה המסוכנת שלו !!!!!

 3. הנה האנטישמי פתח את הפה, תגיד באמת החרדים זה הבעיה של המדינה, שאחוז היושבים בכלא מהמגזר החרדי הוא אפסי ביחסם לאוכלוסיה, וחוסכים למדינה מיליארדים בשנה,, בעוד אתה מבזבז על בחירות, בעוד אירגוני החסד חוסכים למדינה עוד מיליארדים בשנה, ואתה שפל נבזה מבזבז אותם, בעוד כל האברכים שאתה מזלזל בכבודם מפרישים מכספם מעשרות בכל חודש בלי שיש חוק כזה, ולמען מה? למען עניים! וזה חוסך עוד כמה מיליארדים,שאתה מבזבז,אז אתה בא לספר שחיים על חשבונך? אין לנו רבע מההנאות שלך אז אתה מתלונן על כיבשת הרש? אתה חי על חשבוננו, ועוד יותר מזה בזכותנו אתה נבחר בדרך המכוערת שלך, אז אתה האדם הכי שפל, אנטישמי סטייל 2019, פורים תש"פ תזכור, יש סייעתא דשמיא ענקית

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן