Share on whatsapp

מרים אלסטר / Flash90

כ"ץ: "סער צריך להתיישר, הפך את ההתמודדות ללא לגיטימית"

שר החוץ ישראל כ"ץ התייחס לניצחונו של נתניהו בפריימריז ותקף את גדעון סער ש"שגה בהתמודדות, הוא חשב שהמערכת המשפטית תפסול את נתניהו". רגב: "סער והח"כים שהיו איתו מבינים את המסר - בליכוד לא אוהבים שנוטשים את המנהיג ושחותרים תחתיו"
 • לא סתם ברכה זו גזירה לכל דבר ועניין

  תוכן מקודם

 • "כלפי חוץ הכל היה רגיל" נערה מ'סמינר בית יעקב'

  תוכן מקודם

 • הגאון הרב בעדני מבקש: "שלא יבושו בעת שמחתם"

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

שר החוץ ישראל כ"ץ התייחס לניצחונו המוחץ של ראש הממשלה בנימין נתניהו בבחירות המקדימות לראשות הליכוד ואמר: "גדעון סער שגה בהתמודדות, הוא חשב שהמערכת המשפטית תפסול את נתניהו", אמר השר כ"ץ ששימש כראש המטה של נתניהו בפריימריז. "הוא חשב שראש הממשלה יקרוס בסקרים והפך התמודדות לגיטימית ללא לגיטימית".

בראיון 'לחדשות 12' האשים כ"ץ את סער בכך שהשתמש ברטוריקה של כחול לבן בטיעוניו כי נתניהו לא יצליח להרכיב את הממשלה הבאה: "כשבאים להתמודד צריך להציג רקורד ולא להשמיץ או לקרוא להתפטר כמו שעושים בכחול לבן". שר החוץ גם אמר כי סער "צריך להתיישר" אך לא המשיך ולא פירט את דבריו.

השר ישראל כ"ץ פנה ליו"ר כחול לבן בני גנץ ואמר כי הוא "הולך להפסיד בבחירות". לדבריו של שר החוץ, גנץ וויתר על ראשות הממשלה ברוטציה בלחץ חבריו לצמרת המפלגה.

בתוך כך, שרת התרבות מירי רגב אמרה בראיון 'לחדשות 13': "ח"כ גדעון סער, שהתמודד מול נתניהו, וגם חברי הכנסת שהיו איתו מבינים את המסר. בליכוד לא אוהבים שנוטשים את המנהיג, ולא שפועלים וחותרים תחתיו".

השרה הוסיפה: "התוצאה ברורה, ניצחון ענק. מרגע זה אף אחד לא יכול לנסות לערער על מעמדו או לנסות לעשות כל מיני תחבולות בתוך המפלגה. כולם מבינים את זה וכך גם סער. מרגע זה יש לנו משימה אחת, לנצח את השמאל בראשותו של גנץ בבחירות הקרובות".

רגב התייחסה על מינוי המפכ"ל החדש שצפוי לקרות השבוע ואמרה: "אני חושבת שלמנות מפכ"ל בממשלת מעבר זאת טעות גדולה. אני מקווה שארדן לא יעשה זאת. ציבורית, זה לא צעד נכון. אנחנו חודש וחצי לפני בחירות, עלינו לחכות עם זה, כפי שאנחנו ממתינים גם עם מינוי פרקליט המדינה".

בהתייחס לאפשרות שראש הממשלה יבקש חסינות השבוע, אמרה השרה: "אני לא יודעת אם הוא מתכוון לבקש חסינות. לכל חבר כנסת יש את כלי הזה, להגנתו. כך מגיע לו, ומקנה לו החוק. אני יכולה לומר שבמקרה של חיים כץ, ייעצתי לו לבקש חסינות".

כתבות קשורות

הרב יוסף חיים אוהב ציון • מעלת יום ט"ו באב
מתנגדי חיסונים מפגינים מול ביתו של בנט; המשטרה עצרה חמישה מפגינים
סיום מסכת אלו מציאות בתלמוד תורה בעלזא בית שמש
ט"ו באב: מרן שר התורה בחן אתרוג כמנהג אביו מרן ה'סטייפלער' זי"ע • גלריה
בסמוך ליישוב אביתר: עשרות פלסטינים מתעמתים עם כוחות צה"ל • צפו
יובא לאישור הממשלה בשבוע הבא: כל מה שצריך לדעת על התקנות החדשות
לאחר הסערה בשל מינויו לשר בממשלה: אבידר הודיע כי הוא התחסן נגד הקורונה
בנט ממשיך בריסוק הסטטוס קוו: כך מקדמת הממשלה תחב"צ בשבת
מצנח רחיפה התרסק בגליל התחתון - הטייס נהרג • צפו
ומשפע מצות תפילין • שמחת הבר מצוה לבן המשפיע רבי צבי אלימלך פריזנד
חיזבאללה על התקיפות הישראליות: "הפרה מחדש של ריבונות לבנון"
משרד הבריאות: עלה ל-81 מספר החולים שמצבם מוגדר קשה

תגובה אחת

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן