שר החוץ כ"ץ מהליכוד מביע ביקורת חריפה כנגד 'ישראל בתינו' בעקבות הסרטון המביש שפרסם ח"כ אלכס קושניר בנוסח אנטישמי כנגד הציבור החרדי. "אם מישהו בעולם היה מתבטא כך נגד יהודים, היינו דורשים את הרחקתו המיידית מהמרחב הציבורי-פשוט בושה"

בעקבות הסרטון המביש שפרסם ח"כ אלכס קושניר מ'ישראל בתינו' יוצא שר החוץ ישראל כץ מבכירי תנועת הליכוד להגנת החרדים. בפוסט שפרסם כתב ישראל כץ: "ח״כ אלכס קושניר מישראל ביתנו פירש והוביל את רוח אדונו צעד אחד יותר מידי. עם מתקפה בסגנון גבלס ושימוש בסטראוטיפים אנטישמיים מובהקים. אם מישהו בעולם היה מתבטא כך נגד יהודים, היינו דורשים את הרחקתו המיידית מהמרחב הציבורי- אבל מנהיג מפלגתו אביגדור ליברמן יושב ושותק, בציפיה לקושש עוד כמה קולות בבחירות. פשוט בושה".

כזכור, ח"כ אלכס קושניר מ"ישראל ביתינו" רשם שפל חדש השבוע בסרטון שפרסם בו הוא לועג להלכה היהודית וטוען כי קופות החולים ממנות צרכים הלכתיים עבור הציבור החרדי שבאים על חשבון "הזקנה במסדרון".

יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני מיהר להגיב לסרטון ההסתה של קושניר ואמר כי "הדברים שאמר נגד ההלכה היהודית וההסתה הנלווית להם מזכירים משטרים אפלים, שעברנו אותם ונעבור גם טיפוסים כמו קושניר, שמנסה לרצות את הבוס שלו, שמנסה בכוח לסחוב את מערכת הבחירות לנושאי דת ומדינה". גפני סיכם ואמר ש"לא הדת איכפת לו ולא המדינה. את איווט מעניין רק ליברמן!".

ח"כ מרגי אמר לח"כ המסית מישראל ביתנו: "איך שכחת את הדם להכנת מצות? די עם ההסתה הפרועה שלך". גם שר החינוך רפי פרץ הגיב לסרטון ואמר: "תחושת קבס. הגזענות הזו היא חרפה, הסרטון הזה הוא יריקה בפנים לכל מי שמסורת ישראל ויהדות חשובה לו והוא צריך להיות מחוץ לכל שיח פוליטי. ‏בושה שככה ניראה השופר של ליברמן".