ראש הממשלה בפתח ישיבת הממשלה: "קאסם סולימאני הביא למותם של אזרחים אמריקנים רבים וחפים מפשע רבים נוספים במהלך עשרות השנים האחרונות, וגם בימים אלה". על פגעי מזג האוויר: "להפיק לקחים על מנת שמקרה כזה לא ישנה בעתיד"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בפתח ישיבת הממשלה לחיסולו של מפקד כוח קודס האיראני ואמר כי, "קאסם סולימאני הביא למותם של אזרחים אמריקנים רבים וחפים מפשע רבים נוספים במהלך עשרות השנים האחרונות, וגם בימים אלה. סולימאני יזם, תכנן וביצע פיגועי טרור רבים ברחבי המזרח התיכון וגם מעבר לו. הנשיא טראמפ ראוי לכל הערכה על שפעל בנחישות, בעוצמה ובמהירות. אני רוצה להבהיר שוב – ישראל עומדת לחלוטין לצידה של ארה"ב במאבקה הצודק לביטחון, לשלום ולהגנה עצמית".

נתניהו התייחס גם לפגעי מזג האוויר ואמר כי, "אני מבקש להביע זעזוע עמוק בשם שרי הממשלה, וגם בשם אזרחים רבים בישראל, על מותם הטרגי של דין יעקב שושני וסתיו הררי ז"ל, שנספו אתמול באסון המעלית. אני שוחחתי אמש עם שר הבט"פ, עם שר התחבורה, עם ממלא מקום המפכ"ל ועם נציב כבאות והצלה בניסיון ראשון לברר כיצד קרה הדבר. ביקשתי ממנכ"ל משרדי רונן פרץ לכנס היום פגישה עם כל הגורמים המקצועיים כדי להפיק לקחים על מנת שמקרה כזה לא ישנה בעתיד".

מוקדם יותר הותר לפרסם כי ההרוגים באסון המעלית בשכונת התקווה בתל אביב הם דין שושני וסתיו הררי, בני 25. אתמול (שבת) השניים נתקעו במעלית, לאחר שזו שנלכדה בחניון הבניין שמתחת לפני הקרקע, וטבעו למוות. שושני חולץ והועבר לבית החולים שיבא תל השומר, שם נקבע מותו. בהמשך אותרה הררי והועברה תוך פעולות החייאה לבית החולים איכילוב בעיר – שם נקבע גם מותה. לאחר מותם, המשטרה פתחה בבדיקת נסיבות האסון.