צילום מסך מתוך הטוויטר של עלי חמינאי

טהרן: עלי חמינאי מירר בבכי בטקס הלוויה של קאסם סולימאני

מאות אלפי אנשים ובכירי ארגוני הטרור השתתפו במסע ההלוויה של מפקד כוח קודס בטהרן. מנהיג החמאס הנייה: "אווירת הפשע האמריקנית נתנה חסות לפשעים הישראליים". את טקס הלוויה הוביל המנהיג העליון עלי חמינאי שמירר בבכי מול גופתו של סולימאני

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם


חמינאי ממרר בבכי בטקס הלוויה. צילום: מתוך הטוויטר של עלי חמינאי

מאות אלפי בני אדם השתתפו הבוקר (שני) בטקס הלווייתו של קאסם סולימאני, מפקד כוח קודס במשמרות המהפכה שחוסל בסוף השבוע בידי ארצות הברית בעיראק. הטקס מהווה תחנה אחרונה לקראת קבורתו של סולימאני, שגופתו הועברו בימים האחרונים מעיראק לאיראן. המנהיג העליון עלי חמינאי הוביל את התפילות, תוך שהוא מזיל דמעה, כשלצדו בכירי המשטר, בהם הנשיא חסן רוחאני ובכירי משמרות המהפכה.

בתקשורת האיראנית טענו כי בטקס משתתפים מיליונים. אחד העיתונים, "אל-וופאק" היוצא לאור בשפה הערבית, העריך כי בין ארבעה לחמישה מיליונים יצאו לרחובות. לפי העיתון הזה מדובר בהלוויה השנייה בגודלה בהיסטוריה האיראנית, לאחר זו של מנהיג המהפכה האיסלאמית, רוחאללה חומייני. לא ברור לפי שעה מה אמינות ההערכות הללו, וייתכן שמדובר בהגזמה.

מאות אלפים בטקס הלוויה בטהרן. צילום מסך מתוך הטוויטר של עלי חמינאי

משלחות ארגוני הטרור מעזה הגיעו לאיראן, בינהם מנהיג חמאס איסמאעיל הנייה, סגנו סאלח אלעארורי וכן בכירים בג'יהאד האיסלאמי, "הגענו מפלסטין כדי להביע תנחומים למנהיג העליון חמינאי ולרפובליקה האסלאמית על הליכתו של סולימאני", אמר הנייה בנאום שנשא לאחר הגעתו, "אווירת הפשע האמריקנית היא זו שנתנה חסות לפשעים הישראליים בפלסטין ומחוצה לה".

עוד איים הנייה: "פרויקט ההתנגדות על אדמת פלסטין ובאזור לא ייחלש ולא יילך אחורה. החיסולים רק מוסיפים לנו כוח למען שחרור ירושלים. קאסם סולימאני הקדיש את חייו למען ההתנגדות והוא שהיד ירושלים. ההתנגדות שניצחה בלבנון ובעזה – תנצח את הפרויקט הציוני".

זיאד נחאלה, מנהיג הג'יהאד האיסלאמי, הגיע לטהרן עם סגנו וכן עם אכרם עג'ורי, ראש הזרוע הצבאית של הארגון בחו"ל. האחרון ניצל לפני חודש וחצי מניסיון חיסול בעת תקיפה אווירית על ביתו בדמשק, במקביל לחיסולו של בהא אבו אלעטא. במשלחות הללו, של חמאס וג'יהאד, נמצאים גורמים נוספים שפועלים הרחק מהעין הציבורית.

בין הנואמים הייתה בתו של סולימאני, זיינאב, שהשמיעה איום מפורש כלפי צבא ארה"ב. "משפחות החיילים האמריקנים במזרח התיכון יחכו בכל יום למות ילדיהם", אמרה לקול תשואות הקהל. הבת הבטיחה שמותו של אביה יביא "יום שחור" לארצות הברית ולישראל. "טראמפ המשוגע, אל תחשוב שהכול נגמר כשאבא שלי הפך לשהיד", הוסיפה בעת שהקהל קרא "מוות לאמריקה".

חוסיין דהקאן, יועצו של הצבאי של חמנאי, התראיין בלילה ל-CNN: "התגובה תהיה בלי ספק צבאית, נגד אתרים צבאיים. ההנהגה שלנו הכריזה רשמית שמעולם לא רצינו במלחמה ולעולם לא נרצה במלחמה. אמריקה היא שהתחילה במלחמה". עוד תקף: "טראמפ הוא בעצם גנגסטר ומהמר ולא פוליטיקאי, הוא לא יציב נפשית".

16 תגובות

זה הזמן לחסל כל מי שנסע מעזה לקבור את ראש הנחש להפציץ את הכור באיראן

חבל על הדמעות…
לא בוכים על חלב שנשפך????

خیلی خوشحال شدم که گریه کرد

דמעות תנין!כן יאבדו כל אויבך ה'

דמעות תנין!רשעים ארורים בני בניו של המן ההגגי כן יאבדו כל אויבך ה'

רואים שחומייני הכלב בוכה בדמעות של תנין . המפגר בעל תואר של צמא דם מאלץ את עצמו לבכות . על מי ? על כלבים מפגרים פחי אשפה חמורים וחזירים

הפרסים חזקים בהצגות, איזה בכי משובח… הזה לידו מחייך..

יאללה כולם התקבצו במקום אחד נשאר רק לשלוח לשם כמה טילים ושלום על ישראל (תרתי משמע…)

זה בריא לבכות ! לא יזיק לך וכמובן אם לא תבין למה אתה בוכה עכשיו אנשים אחרים יבכו על חוסר הבנתך

מעניין אם הוא גם נעזר בבצל בשביל הדמעות

רק בחודש האחרון רצח אלפים מבני עמו אז הוא לא מירר מבכי

ימח שימך חתיכת זבלה מה נזכרת לבכות איפה אותם האנשים שהגוויה הזו רצחה כול חייו איפה אז הבכיות

תבכה תבכה
זה מנקה את העין?

השאלה היא אם הם מאמינים להצגות של עצמם. ממש דמעות תנין…
המתחרים היחידים שלהם שאולי כבר עקפו אותם זה השמאל בשקורת הישראלית ובבתי המשפט. שיכולים לשלוח חפים מפשע לגרדום בלי להניד עפעף ובאותו יום ללכת להלוויה של מחבל עם דם על הידיים ולנחם את משפחתו.

מתאמץ לבכות זה……………..

נראים כמו מועצת הטולילות של פרס ומדי

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן