בלי ח"כ שפיר: ח"כ יאיר גולן ישובץ במקום השלישי ב'מחנה הדמוקרטי'

סגן הרמטכ"ל לשעבר ירוץ גם בבחירות הבאות במסגרת רשימת 'המחנה הדמוקרטי' מטעם "סיעת הבחירה הדמוקרטית". יו"ר מר"צ קרא למפלגת 'העבודה' להתאחד, והתעלם מ'התנועה הירוקה': "רק חיבור גדול בשמאל יוכל להביא לסילוק נתניהו"
 • האמא חלתה במחלה קשה והבית עומד לקרוס

  תוכן מקודם

 • אם אתה משמח את שלי

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • אם לתינוק בן חודש: " משה שילה רעב ואין לי כסף לקנות לו נוטרולין"

  תוכן מקודם

סגן הרמטכ"ל לשעבר, האלוף (במיל') ח"כ יאיר גולן ירוץ גם בבחירות הבאות במסגרת רשימת 'המחנה הדמוקרטי' ויקבל את המקום השלישי ברשימה – כך הודיעו הערב במפלגת מר"צ. גולן הצטרף לחיבור בבחירות האחרונות כחלק מהאיחוד שהוביל ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק שבסופו של דבר הוצב רק במקום העשירי. על פי הודעת הצדדים, גולן ירוץ מטעם "סיעת הבחירה הדמוקרטית"

יו"ר מר"צ ח"כ ניצן הורוביץ אמר כי, "זהו מעמד משמח וחשוב מאוד. הייתי הראשון בבחירות הקודמות שהוביל מהלך משמעותי לאיחוד השמאל, ועכשיו אנחנו עושים צעד נוסף. בבחירות האלו אנחנו מחדשים את הברית של המחנה הדמוקרטי. יחד עם חברי, חבר הכנסת יאיר גולן, סגן הרמטכ"ל לשעבר, אדם משכמו ומעלה, לוחם אמיתי לשלום ולצדק".

הורביץ קרא לחיבור למפלגת העבודה אך התעלם בדבריו מחברת האיחוד לשעבר ח"כ סתיו שפיר שפרשה והקימה את "התנועה הירוקה": "ברגע הזה אני פונה במיוחד לידידי יו"ר מפלגת העבודה עמיר פרץ לבוא איתנו לחיבור כדי לאחד את השמאל בבחירות האלה. רק חיבור גדול בשמאל יוכל להביא להקמת ממשלת מרכז שמאל ולסילוקו של בנימין נתניהו".

ח"כ גולן הוסיף כי, "הגיע הזמן להחליף במדינת ישראל את השילוב הרע והמבאיש של חרדה ויוהרה אישית בתקווה ובגאווה לאומית. אנחנו מתחילים בצעד ראשון, צעד אמיץ וחשוב. ניתן ביוזמה מדינית ביטחונית להסדיר את המצב בעזה ולהגיע לביטחון לתושבי הדרום. אפשר בעזרת יוזמה מדינית ביטחונית להגיע להתקדמות בזירה הפלסטינית בכללה. זה הדבר החשוב והמהותי ביותר למדינת ישראל. המהלך הזה יכול לייצר שותפויות אזוריות ובריתות חזקות שיחזקו את מדינת ישראל".

כתבות קשורות

2 תגובות

 1. עוד אחד .
  חרדה רומז לחרדים.
  ומה מעניין אותו כאילו עזה .
  נו כל טמבל היום חושב שהוא עושה שלום.
  היה אחד כזה רבין והיה אחד כזה ברק והיה אחד כזה אריאל שרון והם לא הביאו שלום הם הביאו אסון.
  נ.ב.
  דייייי כבר כל הזמן להזכיר את ביבי מה אין לכם מה להציעה חוץ מלהוקיעה.

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן