צילומים: פלאש 90

גורם בליכוד: "בנט חייב לשים את האגו בצד ולאחד את כל מפלגות הימין"

גורם בליכוד: "זוהי העת של הימין להתאחד - מאמינים שהאחריות תגבר על השיקולים האישיים". סמוטריץ': "הימין לא יסלח למי שיוריד לטמיון עשרות אלפי קולות". הבית היהודי: "האיחוד בשמאל מחייב את כולנו - קוראים לשותפים להתכנס ולהגיע להסכם בהקדם"

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

גורם בליכוד הגיב הבוקר לאיחוד בשמאל בין מפלגת העבודה-גשר למר"צ ואמר כי, "זוהי העת של הימין להתאחד. נפתלי בנט חייב לשים את האגו בצד ולאחד את כל מפלגות הימין על מנת למנוע אובדן מנדטים מיותר בפעם השלישית. מאמינים שהאחריות תגבר על השיקולים האישיים".

יו"ר האיחוד הלאומי השר בצלאל סמוטריץ' אמר על ההסכם בין שתי המפלגות כי, "אחרי האיחוד בשמאל, אבל גם בלעדיו, אנחנו חייבים להתאחד כולנו. מקצה לקצה. גם הבוקר אני ממשיך לחתור אל היעד הזה, בכל דרך ומכל כיוון אפשרי. הימין לא יסלח למי שימנע את האיחוד הזה ויוריד לטמיון עשרות אלפי קולות. זו הרי הסיבה שעד היום אין לנו ממשלת ימין אחרי הבחירות הראשונות".

מהבית היהודי נמסר בתגובה לאיחוד בשמאל: "מרגע שהוכרזו בחירות נוספות פעלנו למען איחוד כולל במפלגות מימין הליכוד. האיחוד בשמאל מחייב את כולנו לאחריות – יש סכנה ממשית לממשלת הימין. אנו ממשיכים לפעול כל העת כדי שאיחוד כזה יצא לפועל. אנו קוראים לכל השותפים להתכנס ולהגיע להסכם בהקדם".

מעוצמה יהודית נמסר בתגובה לחיבורים במפלגות השמאל: "בזמן שמפלגות השמאל מתאחדות זו עם זו כדי למקסם את הקולות ולהביא לניצחון אצלנו בימין ממשיכים במשחקים ובויכוחים. אנו קוראים לכל מפלגות הימין האידיאולוגי להתכנס ולהגיע לסיכומים על ריצה משותפת של מפלגות הימין. הזמן נמרח מספיק, כעת זה הזמן לסגור במיידי את הדברים".

ח"כ אופיר סופר מהאיחוד הלאומי אמר כי "הימין בשנים האחרונות איבד כחצי מיליון קולות בגלל שלא השכיל להתחבר ולמנוע אובדן קולות, לעומת יריבנו הפוליטיים בשמאל שידעו להתגבר על המכשולים והפערים המינורים ביניהם, לטובת אחדות המחנה שלהם. אני קורא לכל ראשי המפלגות בימין להתכנס ולהתאחד, זהו צו השעה. רק ככה יוכל הימין למנוע ממשלת שמאל-ערבים".

כזכור, מפלגת העבודה – גשר בראשות ח"כ עמיר פרץ ומפלגת מר"צ בראשות ח"כ ניצן הורביץ הודיעו הבוקר על ריצה משותפת תחת פתק משותף באותיות "אמת" של מפלגת העבודה. "מדובר במהלך המשמעותי של בחירות 2020 שיבטיח את היכולת להקים ממשלת שינוי ותקווה לאחר הבחירות", נמסר בהודעה משותפת מהמפלגות.

ע"פ ההסכם בראשות הרשימה המאוחדת יעמוד ח"כ עמיר פרץ, במקום השני ח"כ אורלי לוי אבוקסיס, את המקום השלישי יקבל ח"כ ניצן הורביץ, מקום רביעי ח"כ תמר זנדברג, את המקום החמישי ח"כ איציק שמולי, במקום השישי ח"כ מירב מיכאלי, במקום השביעי יאיר גולן, במקום השמיני אילן גילאון, במקום התשיעי עומר בר לב, ובמקום העשירי רוויטל סוויד. מי שככל הנראה נותרה בחוץ, היא סתיו שפיר, חברת מפלגת העבודה לשעבר ויו"ר המפלגה הירוקה.

3 תגובות

איך הוא יגיע ל61 בלי 2 מפלגות בימין

רפי מה פרצתה עליך פרץ אתה וכל הימין חייבים להתעשת לפני שיהיה מאוחר

כינוס לרשעים רע להם ורע לעולם
כינוס לצדיקים טוב להם וטוב לעולם

אם ראית רשע שהשעה משחקת לו אל תתגרה בו

אבל עכשיו זו מלחמה של חיים ומת

וכל הערב רב וכת שטן דיליה נלחמים בהקדוש ברוך הוא ותורתו

מי לה' אלי צו השעה להעביר ממשלת זדון מן הארץ

תחי תורת ישראל חוקותיה מצוותיה מנהגיה דרכיה ונתיבותיה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell